1
Cihaz Türü
2
Marka
3
Model
4
Hizmet
5
Bize Ulaşın

iPhone SE Telefon Tamiri ve Yetkili Servisi

iPhone SE tamiri ve teknik servisi almak istediğiniz firmamızda ihtiyacınız olan birçok parça değişimi güvenli ve garantili olarak yapılmaktadır.

iPhone SE tamiri ve teknik servisi olarak firmamızdan kurumsal ve profesyonel destek temin edebilirsiniz. En uygun fiyatlardan iPhone SE sorunlarınızın çözümlenmesi için kesinlikle doğru adrestesiniz!

Günümüzde en çok tercih edilen telefon modellerinin başında iPhone gelmektedir. Apple, müşterilerinin telefon ihtiyacını karşılamak ve markasının daha da yaygın bir hale gelmesini sağlamak adına çeşitli modeller üretmektedir. Ancak ne kadar marka ya da ne kadar pahalı olursa olsun, telefonlar çeşitli sebeplerden ötürü arızalanabilir ve teknik servise ihtiyaç duyabilir. Apple’nin en çok tercih edilen telefon modellerinden birisi olan iPhone SE modeli de sorunlarla karşılaşabilen modellerden birisidir.

Firmamız başta iPhone SE olmak üzere çeşitli modellerin tamirini gerçekleştirme konusunda oldukça deneyimli ve tecrübelidir. Uzman ekibimiz ve profesyonel kadromuz sayesinde hızlı bir şekilde telefon arızalarınızı giderilir. Telefonunuz tamir edilirken, asla fiziksel olarak bir zarara uğramaz. Tamir için getirilen tüm telefonlarınızı teslim sırasında dezenfekte ediyor ve sizlere o şekilde teslim ediyoruz. iPhone SE tamiri konusunda verdiğimiz ve en çok tercih edilen hizmetler şu şekildedir:

Soket Değişimi
Kulaklık Soket Değişimi
Mikrofon Değişimi
Hoparlör Değişimi
Ön Kamera Değişimi
Arka Kamera Değişimi
Home Tuşu Değişimi
Kamera Camı Değişimi
Kasa Değişimi
Arka Kapak Değişimi

Belirtilen bu hizmetler ve daha fazlası için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Ekip arkadaşlarımız iPhone SE modelinizde ne tür arıza varsa, hepsini ortadan kaldıracaktır.

iPhone SE Şarj Soketi Değişimi

Akıllı telefonlar hayatımıza girdiği andan itibaren, aslında yaşantımızda oldukça büyük yerler kaplamaya başladı. Akıllı telefonlar pek çok işimizi hallediyor ve deyim yerindeyse, bizleri yönetiyor. Planlamalarımız, konum bulmalarımız, iletişimlerimiz ve çeşitli işlemlerimiz için artık onlara neredeyse muhtaç konumuna geldik. Ancak sizlerin de bildiği gibi şunu belirtmemiz de yarar var. Ne kadar pahalı olursa olsun, sizler bu ürünleri ne kadar iyi kullanırsanız kullanın, çeşitli sebeplerden dolayı ürünler arızalanacaktır. Çünkü elektronik olan bu ürünlerin, her elektronik cihazda olduğu gibi, bir kullanım ömrü bulunmaktadır. Peki, bu durumda ne yapacaksınız? Özellikle telefon arızalarında en çok korkulan arıza türlerinden biri şarj soketindeki sorunlardır. Telefonlar şarj edilmediğinde çalışmaz ve kapalı kalır.

Bu durumda eğer telefonunuzun şarj soketi bozulursa, bu durumda şart soket kısmını tamir ettirmeniz gerekmektedir. Bu durumda hem fiyat hem de kalite bakımından tercih edebileceğiniz en doğru adreslerin başında iPhone SE şarj soketi değişimi gelmektedir. Firmamız iPhone SE modelleri başta olmak üzere çeşitli Apple modellerindeki arızaların giderilmesi için uzman ekiplerle beraber çalışmaktadır.

Teknik servis adı altında çalışan firmamız, şarj soketlerinde meydana gelen tüm sıkıntıların giderilmesi ve neredeyse yeniden tekrarlanmaması için çalışmalar gerçekleştirmektedir. Telefonlarınızın şarj soketinde bir sorun olduğunu düşünüyor ya da bozulduğunu düşünüyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

iPhone SE Kulaklık Soketi Değişimi

Sık telefon kullanıcısıysanız, en çok karşılaştığınız arıza türlerinden birinin de kulaklık soket arızaları olduğunu belirtebiliriz. Telefonu genellikle müzik dinlemek ya da görüşmelerini kulaklık ile yapanlar, eninde sonunda kulaklık soket arızasıyla karşılaşmaktadır. Soket arızalarıyla karşılaşıldığı durumda kulaklığın tekinden ya da ikisinden birden ses gelmeyeceği gibi karlı – cızırtılı sesler de gelebilir.

Bu da duyma kalitesini olumsuz olarak etkileyeceği için, kişi telefonu kulaklıkla kullanıyorsa, bu durumdan verim alamayacak ve hatta memnun olmayacaktır. Peki, bu durumda ne yapmak gerekiyor? Ne yazık ki kulaklık soket arızasıyla karşılaşan iPhone SE kullanıcıları, telefonlarını direkt olarak iPhone SE kulaklık soketi değişimi firmasına götürmek yerine telefon soket kısımlarını kendi kendilerine sivri bir cisim ya da kulak çöpüyle temizlemeye çalışırlar. Ancak ne yazık ki bu durumda soket kısmının arızasının giderilmesi yerine, arızasının daha da artmasına sebep olmaktadır.

iPhone SE Mikrofon Değişimi

Eğer bir iPhone kullanıcısıysanız en sık karşılaşacağınız sorunların başında mikrofon gelmektedir. Karşı tarafla konuşurken sorun belli olabilmektedir. Genellikle insanlar iPhone model telefon kullanırken karşı taraftan ses alamadıklarını ve konuşmaların verimli geçmediklerini ifade ediyorlar. Bu durumda telefonunuzun hemen tamir edilmesi sizin için oldukça önemli olacaktır. Çünkü bu tür sorunların üzerine düşmezseniz, ne yazık ki ilerde daha büyük sıkıntılarla karşılaşabilirsiniz. Bu da telefonunuzun sizlere daha fazla maliyet çıkarmasına sebep olacaktır. iPhone SE mikrofon değişimi için farklı modellerinde de karşınıza çıkabilecek olan bu sorunlar için firmamızdan profesyonel destek alabilirsiniz. Mikrofon sorununuzun ne kadar büyük olursa olsun, telefonlarınız birkaç gün içerisinde kargo ile tarafınıza gönderilmektedir. Türkiye’nin neresinde olursanız olsun bizlere sadece bir telefon kadar uzaktasınız. Bizleri arayarak hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir, mikrofon değişikliklerinizin gerçekleştirilmesini sağlayabilirsiniz.

Mikrofon arızaları bir durum olmasa bile zaman içerisinde meydana gelebilmektedir. Bu tür durumlar karşısında yapabileceğiniz en doğru durumların başında sorun baş gösterdiği zaman hemen firmamızla iletişime geçmek. Bu durumda hasarın daha da büyümesini ve sorunların ilerlemesini engelleyebilirsiniz.
iPhone SE başta olmak üzere tüm iPhone modellerinizdeki mikrofon arızaları için bizlerle iletişime geçin! Telefonlarınız en kısa süre içerisinde tamir edilsin!

iPhone SE Hoparlör Değişimi

iPhone telefonlarınızla karşı taraftaki biriyle iletişim kurmakta zorlanıyor musunuz? Ya da telefonla konuşurken karşı taraftan hiç ses gelmiyor mu? Emin olun bu sorunun sebebi hatların çekmemesi değil! iPhone SE hoparlör değişimi ile iPhone SE modellerinde meydana gelebilecek hoparlör sorunlarınızın kısa süre içerisinde ortadan kaldırılmasını sağlıyoruz. Ekip arkadaşlarımızla beraber kısa süre içerisinde sorunlarınızın aynı gün içerisinde çözümlenmesini sağlıyoruz. Eğer beklemek isterseniz de aynı gün içerisinde telefonlarınızı teslim etmek üzere tamir ediyor ve hazırlıyoruz!

Hoparlörlerinizin arızası için mutlaka tamir işleminin yapılması gerekmektedir. Telefonlarınızın tamiri için de mutlaka profesyonel bir firma ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Bizler de telefon tamir noktasında oldukça profesyonel bir firma olarak başta hoparlör arızası olmak üzere kameradan, tuşlara kadar pek çok noktada sizlere teknik destek sağlıyoruz. Hem de bunları en uygun fiyatlardan gerçekleştiriyoruz!

Öncelikle telefonlarınızın hoparlör kısmının temizlenmesi için gerekli tüm işlemleri yapıyor ve gerekirse, hoparlörlerin değişimini sağlıyoruz. Bu noktada yaptığımız tamir işlemleri ile telefonlarınızın kolay kolay bir daha arızalanmasını önlüyoruz.

iPhone SE Ön Kamera Değişimi

Her modelde olduğu gibi iPhone SE modelinde de ön kamerada bir takım sorunlar yaşayabilirsiniz. Genellikle iPhone tercih edilmesindeki en temel durum kameranın iyi çekim yapabilmesidir. Ancak iPhoneler de kamera probleminin çok fazla olduğunun altını çizebiliriz. Genellikle donma, çekmeme ya da siyah ekran gibi pek çok sorunlar karşılaşabilirsiniz. Kameranızda sorun yaşıyorsanız, bu durumda tamire gitmeden önce kameranızın temiz olduğundan emin olabilirsiniz. Ancak buna rağmen kameralarınızda meydana gelen sorunlar devam ediyorsa, bu durumda iPhone SE ön kamera değişimi ile iletişime geçebilirsiniz. Bizler bu noktada kamera değişimlerinizi garantili ve sertifikalı Apple testlerinden geçmiş ürünlerimiz ile en uygun fiyatlardan gerçekleştirebiliyoruz. Hem ön hem de arka kamera tamirleriniz için eki arkadaşlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

iPhone SE Arka Kamera Değişimi

iPhone SE arka kamera değişimi aracılığıyla öncelikle telefonlarınızın arka kamera sorunlarını ortadan kaldırabilirsiniz. Telefonlarınızın kameraları düşme esnasında ya da çevreden alınabilecek herhangi bir darbe sebebiyle zarar görebilmektedir. Bu durumda meydana gelebilecek bu hasarların tamiri için çok fazla ücret ödemenize gerek yok! Firmamız işini sorunsuz ve kusursuz bir şekilde gerçekleştiren ekip arkadaşlarıyla birlikte çalışmaktadır. Dilerseniz elinizdeki akıllı telefonu firmamızdaki birinci sınıf telefonlarla değiştirebilirsiniz! Bu şekilde hem elinizdeki eski telefonlardan kurtulacak, hem de yeni son model akıllı telefonlara sahip olacaksınız. Ekip arkadaşlarımız işlerinizin sorunsuz bir şekilde halledilmesi için gereken tüm çalışmayı gösterecektir!

Firmamızın en çok hizmet verdiği konulardan bir tanesi arka kamera değişimidir. Bir telefonun en çok zarar gören parçaları arasında kamera ve ekran camı bulunmaktadır. Bu parçaların arızalanması durumunda telefon neredeyse kullanılmaz bir hal alabilmektedir. Ekip arkadaşlarımız iPhone SE modelleri başta olmak üzere çeşitli iPhone modelleriniz için meydana gelebilecek tüm sorunların ortadan kaldırılması için gerekli tüm hassasiyeti sizler için gösterecektir. Bizler de bu noktada ekip arkadaşlarımızla birlikte telefonlarınızın bundan sonraki döneminde daha verimli kullanılabilmesini sağlayacağız. Verdiğimiz hizmetlerin detaylarını öğrenmek için bizimle iletişime geçin!

iPhone SE Home Tuş Değişimi

iPhone SE Home tuş değişimi olarak Home tuşlarınızın arızalarında da sizlere destek veriyoruz. Eğer sıkı bir telefon kullanıcısıysanız Home tuşunuzun bozulması kaçınılmaz olacak. Peki, bu durumda ne yapacaksınız? Telefonunuzu kullanmaya devam ederken, Home tuşunun arızalanması ne yazık ki çeşitli sıkıntılara sebebiyet verecektir. Bu durumda telefonunuzun Touch özelliğini devreye alarak telefonunuzu kullanmaya devam edebilirsiniz. Bununla beraber firmamızla iletişime geçerek, telefonunuzu gönderebilirsiniz.

Bu durumda Home tuşunuz, eğer mağazada beklerseniz, aynı gün içerisinde bile tamir edilerek sizlere teslim edilecektir! Aynı gün içerisinde tamir edip teslim eden bir firma olarak müşterilerimizin memnuniyetini sağlıyoruz. Eğer mağazamıza uzak ve hatta farklı bir şehirdeyseniz bu noktada kargo aracılığıyla telefonunuzu bizlere gönderebilir birkaç iş günü içerisinde teslim alabilirsiniz. Bizler yine aynı gün içerisinde tamirini gerçekleştiriyoruz. Ancak kargo firmalarının yoğunluğundan dolayı, telefonunuzun elinize ulaşması birkaç iş gününü bulabilir. iPhone SE home tuşu tamiri ve fiyat bilgisi için bizimle iletişime geçin!

iPhone SE Kamera Camı Değişimi

iPhoneler da diğer telefonlar gibi camları oldukça hassas olan ürünler arasında bulunmaktadır. Çeşitli sebeplerden ötürü kameranızın camları arızalanabilir, çatlayabilir ve hatta kırılabilir! Bu durumlar ne yazık ki telefonlarınızın kalitesine ciddi anlamda zarar verebilir. Telefonunuzun değerinin düşmesini istemiyorsanız, bu noktada kameralarınızın camı zarar gördüğünde, zararın ilerlememesi adına hemen mücadele ettirmeniz gerekmektedir. iPhone SE tamiri ve teknik servisi olarak bizlerle iletişime geçtiğinizde kırılan, çatlayan ya da zarar gören kamera camlarınız için ekip arkadaşlarımızdan destek alabilirsiniz.

Kameralarınızın arızasının giderilmesi için ekip arkadaşlarımızın durumu incelemesi gerekiyor. Bu noktada arızanın ne kadar büyük olduğu oldukça önemlidir. Bu sebeple telefonu görmeden ve arızanın boyutunu anlamadan sizlere net bilgi vermemiz mümkün olmayacaktır. Telefon numaralarımızdan ya da mail adreslerimizden bizlerle iletişime geçerek, kamera camı değişimi hakkında daha da ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Ancak her şeyden önce belirtmek istiyoruz ki, telefonlarınızın kullanılmaz hale gelmesini önlemek ya da kamera camlarına zarar vererek, büyük sıkıntılarla karşılaşmak istemiyorsanız, telefonunuzu mutlaka koruyucu kılıf içerisinde kullanmanızı öneriyoruz. Bu şekilde telefonlarınızın ömrünü daha da uzatabilirsiniz. Ve emin olun ki, bu durum bütçenize de olumlu olarak yansıyacaktır!

Hem bütçenize hem de telefonunuza uygun olan tamir yöntemlerimiz sayesinde en geç birkaç iş günü içerisinde telefonlarınıza ilk günkü haliyle kavuşabileceksiniz! Ancak mağazada bekleyebilirseniz, aynı gün içerisinde bile telefonunuzu alabilirsiniz!

iPhone SE Kasa Değişimi

Telefonlarınızın alacağı herhangi bir darbe kasa değişimine sebep olabilir. Kasa değişimi ciddi miktarda maliyetli gibi görünse de iPhone SE kasa değişimi firmamızdan alacağınız destekle oldukça uygun bir fiyata telefonlarınızın kasa tamirini gerçekleştirebilirsiniz. Telefonlarınızın kasası ne kadar büyük bir hasar almış olursa olsun bu noktada endişelenmenize gerek yok. Çünkü deneyimli ve profesyonel ekip arkadaşlarımızla birlikte kasa değişiminizi kusursuz bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Telefonlarınızı kullanırken mutlaka sağlıklı bir şekilde kullanmanız gerekmektedir. Özellikle bu tür telefonlar, düşme ya da darbe alma gibi durumlara karşı oldukça hassastır. Eğer telefonlarınızın bir daha kullanılamayacak durumlara gelmesini istemiyorsanız, bu durumda firmamız ile iletişime geçerek, telefonlarınızın tamirini gerçekleştirmemiz için telefonlarınızı bizlere gönderebilirsiniz.

Kasa değişiminde fiyat konusunu merak ediyorsanız, direkt olarak bizimle iletişime geçebiliriniz. Ancak ekip arkadaşlarımızın arıza ve tamir için fiyat vermesini istiyorsanız, bu durumda arkadaşlarımızın ilk olarak telefonu görmesi gerektiğini belirtebiliriz. Bu durumda telefonlarınızı belirttiğimiz adrese göndererek, tamirinin en uygun fiyatlarda kısa süre içerisinde gerçekleştirilmesini sağlayabilirsiniz.

iPhone SE Arka Kapak Değişimi

iPhone SE farklı tasarımları ve kullanım kolaylığıyla herkesin beğenisini kazanıyor. Piyasadaki telefon modellerine kıyasla oldukça dayanıklı bir şekilde üretilen iPhone SE modellerinin arka kapak sorunlarında iPhone SE arka kapak değişimi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sizin bir hatanız olsun ya da olmasın düşebilir, darbe alabilir ya da kapağı hasar görebilir. Bu noktada mutlaka bir uzmandan destek alarak, telefonlarınızın kusursuz bir şekilde tamir edilmesini sağlayabilirsiniz. Bizler iPhone SE modellerinizin arka kapak tamiri başta olmak üzere pek çok sorununu halletmek için buradayız! Telefonunuzun arka kapağı hangi sebepten ötürü arızalanırsa arızalansın! Bu konuyla ilgili bizimle iletişime geçebilirsiniz! Profesyonel ekip arkadaşlarımız telefonlarınızı tamir etmek için sizleri bekliyor olacak!

iPhone SE cihazımın kamerasını değiştireceğim ne zaman alabilirim?

Telefonlarınızda meydana gelen arızalar için ekip arkadaşlarımızdan destek alabilirsiniz. Firmamıza göndermiş olduğunuz telefonlarınız, ekip arkadaşlarımız tarafından incelenecek ve en geç 3 gün içerisinde tarafınıza gönderilecektir. Telefonlarınız sizlerin bilgisi dâhilinde tamir edilmektedir. Bizlere gönderdiğiniz telefonlarınız tamir edildikten sonra belirtilen adreslere gönderilecektir.

Cihazımdaki parçaların değişimi için benden onay alacak mısınız?

Telefonlarınızda meydana gelen tüm arızalar için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Ekip arkadaşlarımız telefonlarınızı teslim aldıktan sonra arızanın durumu hakkında detaylı bir inceleme yapacaklar. Yapılan inceleme sonucunda, sizlere ayrıntılı bir şekilde geri dönüş yapılacaktır. Telefonunuzun arızaları konusunda arkadaşlarımız sizleri hem bilgilendirecek, hem de tamir edilmesi için onayınızı alacaktır. Konuyla ilgili daha da ayrıntılı bilgi almak için telefonlarınızı bizlere göndermeden önce bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

iPhone SE cihazımın kamerasını değiştireceğim fiyat ne kadar?

Telefon tamir fiyatları en çok merak edilen konular arasında bulunmaktadır. Telefon tamir fiyatları arasında telefonlarınızın arızalarına göre değişkenlik gösterebilmektedir. Arızanın büyüklüğü ya da telefona vereceği zarara göre değişkenlik gösterebileceği için “net olarak fiyat bilgilendirmesi yapmamız mümkün değildir. Telefon tamir fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Telefonlarınızı bizlere gönderdikten sonra ekip arkadaşlarımız telefonlarınızın arızalarını inceleyecek ve sizlere fiyat bilgilendirmesi yapacaktır. Telefonlarınızın arıza boyutuna göre ekip arkadaşlarımız sizlere fiyatları belirtecektir. Kabul etmeniz durumunda tamir işlemleriniz hemen başlayacaktır.

iPhone SE kasa değişimi ne kadar?

Kasa değişimi için değişim hizmet fiyatları 150 TL’den başlamaktadır. Cihazınızın bu modeli için elimizde kasa varsa aynı gün için değişim gerçekleşmektedir.

Parça değişimleriniz garantili mi?

Parça değişimleri garantili olarak yapılmaktadır. CPR Teknik olarak garanti kapsamında değerlendirilecek olan çalışmalarımız garantimiz kapsamındadır. Apple anlaşmalı tek firma olarak kullanılan yedek parçalar piyasadaki Çin malı parçalar değildir. Bu yüzden kullanıcılarımıza hem garantili hem de para iade garantili iki farklı garanti şekli sunuyoruz. Parça sorunlarının çözülmesi için Amerika’dan ithal edilen parçaları kullanıyoruz. Amerika’dan gelen teknisyen tarafından eğitilen uzmanlarımız da gerekli değişim işlemlerini gerçekleştiriyor.

Popüler Sayfalar