1
Cihaz Türü
2
Marka
3
Model
4
Hizmet
5
Bize Ulaşın

iPhone X Telefon Tamiri ve Teknik Servisi

iPhone X

iPhoneX tamiri ve teknik servisi hizmeti almak isteyenlerin ilk tercihi olan CRP Teknik ile sınırların ötesinde bir çalışma yapabilirsiniz.

iPhoneX tamiri ve teknik servisi için CPR Teknik tercih edenler cihazlarını uzun yıllar kullanabiliyor. Ömür boyu garanti hizmetimiz kapsamında tercih edeceğiniz hizmetlerimiz tüm Türkiye’ye kargo gönderimi sayesinde sorunsuz bir şekilde gerçekleştiriliyor. Teknik destek kapsamında yararlanabileceğiniz çok sayıda ürün için uzmanlarımızdan yardım isteyebilirsiniz.

Cihazınızın en önemli sorunlarından biri olan batarya problemleri söz konusu olursa teknik desteğin en iyi şekilde sağlanması için uzmanlarımızdan yardım alabilisiniz. Her zaman teknik açıdan destek sağlayan CPR Teknik olarak size özel çözümler sunuyoruz. Cihazınızın durumuna göre değişecek olan problemler teknik servis departmanımız tarafından kısa sürede çözülmektedir.

Profesyonel bir destek kapsamında yararlanabileceğiniz teknik servisimiz, cihazınızda yaşanan birçok sorunun giderilmesini sağlamaktadır. Bunların başında şarjı ses ve görüntü sistemi sorunları gelmektedir. Bu problemlerin çözülmesini istediğinizde ilk aklınıza gelen garanti kapsamındaki onarımlar olabilir. Ancak sorunlar kullanımızdan kaynaklanıyorsa garanti kapamında çözülmesi mümkün olmayacaktır. Bu sürecin en iyi şekilde değerlendirilmesini sağlayan uzmanlarımız cihazınızı daha uzun süre kullanabilmeniz için birçok imkan sağlayacaktır.

İhtiyaç duyduğunuz süreçte düzenlenecek olan yeni program sürecinin kontrol edilmesi için uzmanlarımızdan yardım alabilirsiniz. Hangi sorununuz varsa yan sanayi teknik desteklerle cihazınızın onarılması mümkün olacaktır.

Yedek Parça Desteği

iPhone X yedek parça ihtiyaçlarınızın karşılanması için yararlanabileceğiniz hizmetlerimiz oldukça kısa sürede karşılanacaktır.

Apple’ın Türkiye’de anlaşmalı olduğu tek marka olan aynı zamanda orijinal sertifikalı ve garantili parçalar kullanarak gerçekleştireceği onarım ve değişim işlemleri için CPRteknik mağazalarına gelebilirsiniz.

Türkiye’deki Apple anlaşmalı tek firma olarak kullanılan yedek parçalar  Bu yüzden kullanıcılarımıza hem garantili hem de para iade garantili iki farklı garanti şekli sunuyoruz. Parça sorunlarının çözülmesi için Amerika’dan ithal edilen parçaları kullanıyoruz. Amerika’dan gelen teknisyen tarafından eğitilen uzmanlarımız da gerekli değişim işlemlerini gerçekleştiriyor.

Cihazın İçinin Açılması Doğru Mu?

Cihazınızdaki problemin çözülmesi için yazılım sorunları etkin değilse donanımsal problemler söz konusu olabilir. Bu durumda cihazın içi açılmadan sorunun tespit edilmesi de mümkün olmamaktadır. Cihazın içi açılarak gereken tedavinin uygulanması için değişmesi gereken parçalar tespit edilir. Sıvı teması gibi problemlerde hasar gören tüm iç aksamların değiştirilmesi gerekir. Bazen bu değişimler ciddi maliyetlere neden olduğu için kullanıcı bilgilendirilerek yeni bir cihaz almasının daha mantıklı olduğu söyleyecektir. Her koşulda doğru çözümleri bulunmasını sağlayan çalışmalar yapılarak cihazın tüm iç aksamlarının kontrol edilmesi sağlanır.

iPhone X Arızaları

iPhoneX tamiri ve teknik servisi kapsamında cihazınızın şarj soketi, hoparlör ve mikrofonu, Home tuşu, kamera sistemleri, kasası ve kapağı tamir edilmektedir. Yazılımsal sorunlar kolayca çözülebildiği için çoğu zaman herhangi bir problem teşkil etmez ve ek ücret ödenmesine gerek kalmadan çözüme kavuşabilir. Bu durumda yapılması gereken çalışmalar için arızanın tespit edilmesi ve onarımın gerçekleşmesi yönünde ele alınmaktadır. Arızanın kısa sürede giderilmesini sağlayacak çok sayıda uygulama ekibimiz tarafından gerçekleştirilebilir. Bunu sağlamak istediğinizde arızanın tespiti için cihazınızı tarafımıza iletmeniz, onarımı için de gerekli tedbirleri alarak çözüm bulmanız oldukça önemlidir.

iPhone X Tamir ve Teknik Servis Ücretleri

Her parçanın değişim miktarı farklılık göstermektedir. Bu fiyatlandırmanın oluşturulması gerektiğinde uzman teknik departman görevlilerimiz sizi bilgilendirecektir. iPhone X Tamiri ve teknik servisi hizmeti aldığınızda garantili olarak değerlendirilecek olan servis desteği tarafınıza iletilecektir. Bu konuda piyasadaki belirli hizmetler kapsamında ücretlendirme yapılarak servis desteği alınmaktadır. Tamir ve teknik servis konusunda bilgi almak istediğinizde uzmanlarımızdan destek alabilirsiniz.

Servis ücretlerinin değişiklik göstermesi cihazın orijinal olan araçlarıyla ilgili değildir. Çünkü cihazlar için üretilen parçalar, değişkenlik göstermektedir. Servis hizmetleri için gereken çalışmaların yapılması üretimden kaynaklanan sorunların da çözülmesini sağlayacaktır.

Apple’ın Türkiye’de anlaşmalı olduğu tek marka olan aynı zamanda orijinal sertifikalı ve garantili parçalar kullanarak gerçekleştireceği onarım ve değişim işlemleri için CPRteknik mağazalarına gelebilirsiniz.

iPhone X Şarj Soketi Değişimi

iPhone x şarj soketi sorunu genelde ses sistemini de etkilediği için genel olarak değerlendirilen bir durumdur. Şarj soketini değiştirirken ses sistemini de etkileyen hoparlör ve mikrofon ele alınır. Bu şekilde değerlendirilen değişim işlemleri için ihtiyacınız olan dönüşüm süreci ele alınır. Soketin değişmesinin ardından cihazın şarj alabilirliği de düzene girer. Böylece hemen şarjın bitmesi ya da cihazın zayıf olan ses iletiminin olumsuz etilenmesi de ortadan kalkmış olur. Cihazınızdaki değişimlerin olumlu yönde düzelmesi gerektiğinde Apple teknisyenlerimizden destek alarak değişim sürecinizi organize edebilirsiniz. Her zaman memnun kalacağınız sonuçlara ulaşmak için cihazında problemi keşfettiğiniz ilk zamanlar hareket geçmeniz uygun olacaktır.

iPhone X Kulaklık Soketi Değişimi

Kulaklıkta meydana gelen problemlerin çözümü için kulaklık soketinin incelenmesi gerekecektir. Bu bölmenin incelenmesi gerektiğinde uzmanlarımız cihazınızla ilgili yaşadığını sorunları iletmenizi isteyecektir. Bu sorunlar genelde cızırtılı ses gelmesi, cihazdan ses gelmemesi ya da konuşurken ses gelmemesi şeklinde olacaktır. Kulaklık kullanırken de ses gelmemesi durumunda soketin değiştirilmesi uygun olacaktır. Soketin değiştirilmesi kısa süren bir işlemdir. Bu yüzden zaman kaybetmeden değiştirmeniz ve problem ilerlemeden sorunu çözmeniz uygun bir karar olacaktır. Kulaklığın değiştirilmesi gerektiğinde farklı bir kulaklık deneyerek soketteki arızanın kulaklık kaynaklı olup olmadığını kendiniz de kolayca anlayabilirsiniz.

iPhone X Mikrofon Değişimi

iPhone x mikrofon değişimi de sesle ilgili problemlerle kendini belli eden sorunun çözümünde tercih edilir. Oldukça ekonomik olan bu parçaların değişimi de çok zaman kaybı yaratmaz. Bu yüzden problem ortaya çıktığı andan itibaren yakından incelenmesi ve tedavisi için gereken önlemlerin alınması hedeflenir. Mikrofonunun değişimi sırasında hoparlör ve diğer parçalar da değişmektedir. Bu yüzden gereken önlemleri almanız gerektiğinde ihtiyacınız olan değişim sürecinin planlanması zaman kaybetmeden mümkün olacaktır. Kısa sürede çözüme ulaşan bu işlemlerden sonra ihtiyacınız olan değişim işlemlerinin gerçekleşmesini sağlayan uygulamalar yapılarak cihazınızı daha uzun süre kullanmanız mümkün olacaktır.

iPhone X Hoparlör Değişimi

Ses kaynaklı problemlerin giderilmesi için hoparlör sisteminin değiştirilmesi gerekir. Bu bölgedeki değişimlerin başarıyla gerçekleşmesini sağlayan CPR Teknik ile çalışabilirsiniz. Cihazınızın markası ve modeline uygun olan parça bulunarak iPhone x hoparlör değişimi geçekleşmektedir. En kısa sürede problemin çözülmesini sağlayan ve hoparlör sistemindeki arızaların giderilmesi için destek veren firmamız, 40 dakika içinde gereken işlemi yaparak sizin için en uygun değişim sürecini gerçekleştirecektir. Cihazınızda bulunan birçok sorun için ekibimizdeki Apple teknisyenlerine güvenebilirsiniz.

iPhone X Ön Kamera Değişimi

Görüntülü görüşme ve fotoğraf/video çekimi sırasında meydana gelen sorunların çözülmesi için ön ya da arka kameranın değişmesi gerekebilir. Bu sorunun baş gösterdiği durumlarda görüntünün donması, çizgili ekran çıkması ya da görüntülü görüşme gibi durumlarda ekranın bulanık görünmesi mümkün olabilir. Farklı ihtiyaçların karşılanması gerektiğinde cihazınızın kamera özelliğinden yararlanamıyorsanız mutlaka profesyonel destek almanız gerekecektir. Bu durumda hasarlı olan ön ya da arka kameranın değiştirilmesi gerekebilir. Bu değişim işlemi için bize danışarak hızlı ve ekonomik çözümlerimizden yararlanabilirsiniz.

iPhone X Arka Kamera Değişimi

Ön kamera gibi arka kamerada da benzer problemlerin yaşanması mümkün olur. Bu tür sorunların çözülmesi gerektiğinde iPhone x arka kamera değişimi işlemi en kısa sürede gerçekleşmektedir. Bu işlemin maliyeti biraz yüksektir ve eski modellerdeki gibi ekonomik çözümlerle karşılaşmanız mümkün olmaz. Cihazınızı verip farklı bir model satın almanız da mümkün olabilir. Bu durumda kamera değişiminin gerçek anlamda yaşanması için ekibimizdeki uzmanlardan destek alabilirsiniz. 500 TL’den başlayan fiyatlarla değiştirilen kamera sistemleri cihazınızın ilk günkü performansını sürdürmesi açısından önemli bir narım sürecini beraberinde getirmektedir.

iPhone X Yan Tuş Değişimi

Ana elementlerden biri olan iPhone x yan tuş değişimi son derece gerekli bir işlemdir. Bu tuş çalışmadığında cihaz da çalışmaz. Çünkü birçok işlem sadece dokunmatik ekranla ilerlemez. Bu yüzden mutlaka çalışır durumda olması gereken tuşlar arasındadır. Cihazınızın uzun ömürlü olması için ihtiyaç duyulan tüm süreçler tarafımızca gerçekleştirilmektedir. Home tuşunun çalışmaması son derece sıkıntılı bir durumdur. Bir nevi cihazın kontrolünün bu tuşta olduğunu söylemek yanlış olmaz. Çalışmayı iyi bir şekilde gerçekleştirmek istediğinizde bu tuşun varlığı önemlidir. Tuşun değiştirilmesi mümkün olmazsa işlevselliği de olumsuz etkilenecektir.

iPhone X Kamera Camı Değişimi

Kamaranın değiştirilmesi gerektiğinde komple sistemin değişmesi gerekecektir. Bu durumda yapılması gereken iPhone x kamera camı değişimi değiş komple kamera sisteminin değişimidir. İhtiyaç duyduğunuz bu sürecin kontrol edilmesi gerektiğinde camın değiştirilmesi mümkün olmaz. Çünkü bütün olarak değişmesi gereken bir aparat söz konusudur. Bu yüzden kameranın tamamen değişmesi oldukça önemlidir. Camın tamamen değiştirilmesi için komple uygulanacak bir sistemin ele alınması gerekir. Cam değişiminin yanı sıra, kamera sisteminin değişimi de oldukça önemli bir başlangıç noktası olacaktır. Cam değişimi ya da kameranın değişimi gibi birçok konuda uzmanlarımızdan destek alabilirsiniz. Camın değişmesi ve benzer durumlar için uzmanlarımızdan yardım alabilirsiniz.

iPhone X Kasa Değişimi

Hasar gören kasaların değiştirilmesi gerektiğinde de fimamızdan destek alabilirsiniz. Kasanın değiştirilmesi gerektiğinde öncelikli olarak profesyonel çözümler bulmanız gerekecektir. Kasa değişimi ve benzer durumların kontrol edilmesi için firmamızdan destek alabilirsiniz. Uygun bir renk ve modelde bulunan kasa çeşitlerini kullanarak değişim işlemlerini düzenli bir şekilde gerçekleştirmeniz mümkün olacaktır. Kasanın uygun bir şekilde adapte olacağı şekilde planlayacağınız sistemler uzun yıllar kullanılabilir. Kasanın değişmesi sonrasında cihazınızın yenilenmesi mümkün olacaktır. Bu yüzden ihtiyacınız olduğunda kasa değişimleri ve benzeri durumların kontrol altına alınması için ekibimizden destek alabilirsiniz.

iPhone X Arka Kapak Değişimi

Şık ve özel bir problem söz konusu olduğu için iPhone X arka kapak değişimi önemlidir. Cihazınızın önemli olan dış görünümünü etkileyen bu durum, kasanın ve arka planın hasar görmesi halinde ihtiyaçlarınızın karşılanmasını sağlayabilir. Arka kapak değişimi son derece kolay ve önemli bir işlemdir. Bu yüzden arka planın değişmesi gerektiğinde cihazınızın rengine uygun bir fırsatınız varsa acele ederek karar vermeniz gerekecektir. Arka kapak değişimi cihazınızın modeline göre değişen fiyatlarla gerçekleşmektedir.

iPhone X cihazım neden ısınıyor?

Cihazınızın ısınması birçok nedene bağlı olabilir. Bu durum şarj problemlerinin yanı sıra iç aksamlardaki sorunların da yaşanmasına neden olabilir. Cihazına bazı teknik testler yapılarak ısınma sürecinin kaynağının belirlenmesi sağlanır. Bu yüzden ısınmanın temel nedenini ortaya çıkararak çözüm için adım atabilirsiniz. Detaylı bilgi almak istediğinizde firmamızdan destek alarak karar verebilirsiniz. Sorun çözüldüğünde cihazınızdaki ısınma sorunu da kısa sürede düzelecektir.

iPhone X telefonumdan cızırtı geliyor neden?

Cihazınızdaki cızırtının birçok nedeni olabilir. Öncelikli olarak tahmin edilen sorun, cihazdaki mikrofon ve hoparlör problemleridir. Bu tür problemlerin giderilmesi için cızırtının kaynağı olan sorunu tespit etmek gerekir. Özellikle sıvı teması olan cihazlarda görülen cızırtıların kısa sürede düzelmesini sağlayan tek çözüm bu sistemin değiştirilmesidir. Oldukça kısa sürede gerçekleşen bu değişim süreci, cızırtının ortadan kalkmasını sağlar.

İstanbul dışındayım kargoyla gönderim yapabilir miyim?

İstanbul dışındaki müşterilerimiz için, kargoyla gönderim sağlayarak sorunsuz bir çözüm elde edebilirsiniz. Birbirinden renkli çözümler bulmanızı sağlayan onarım hizmetimiz hem ekonomik hem de pratik bir şekilde ürününüzü daha uzun süre kullanmanızı sağlayacak düzeyde gerçekleşir. Kargo sürecinin tamamlanmasının ardından kullanıma hazır halde cihaz size teslim edilecektir. Cihazınızın modeline uygun parçaların temin edilmesi ve diğer sorunların çözülmesi için kargo sürecinin avantajlarıyla ürünleriniz gönderip alabilirsiniz.

Cihazıma ait yedek parça yoksa ne yapacağım?

Cihazınızla ilgili herhangi bir parça yoksa onarım süreci yerine yeni bir ürünün tercih edilmesi söz konusu olabilir. Genelde yan sanayi ürünleri bulunduğu yedek parça olarak ürün bulmak mümkündür. Ancak parça yoksa yapılması gereken en mantıklı şey yeni bir ürünü bulmaktır. Bu ürünü temin ettiğinizde yedek parça desteği sayesinde alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

iPhone X şarjım hemen bitiyor neden olabilir?

Her şarj problemi iPhone X şarj soketi değişimi gerektirmez. Bazen gereksiz uygulamalar cihazınızın şarjını çok çabuk tüketebilir. Bu durumları engellemek istediğinizde fazladan ve kullanmadığınız uygulamaları kaldırabilirsiniz. Şarjın bitmesinin nedeni genelde arka planda kullanılan uygulamalardır. Bu yüzden şarj sorunlarının tespit edilmesi için genel kontrol yapılarak karar verilmesi gerektiği belirtilir.

iPhone X Cihazımda mikrofon çalışmıyor nasıl düzelir?

Cihazınızda mikrofon çalışmamasının nedeni birçok durumdan kaynaklanabilir. Bunu düzeltmek istediğinizde mikrofon ya da kulaklık sisteminin kontrol edilmesi gerekir. Bu alanlar kontrol edilmediğinde sistemin iyi bir şekilde kullanılmadığı temsil edildiğinde onarım süreci gerekebilir. Çalışma tam anlamıyla gerçekleşmezse çözüm bulmak istediğiniz cihazın mikrofon sistemini denetleyebilirsiniz. Denetleme sonrasında iç kısımlarda sorun varsa bu parçaların değiştirilmesi gerekebilir.

Cihazımda orijinal olmayan şarj aleti kullandım bu sorun olur mu?

iPhone X cihazınız için orijinal olmayan şarj aletleri kullanmanız cihazınıza zarar verebilir. Hızla şarj olan ve hızla şarjı tükenen bir cihaza sahip olabilirsiniz. Bu cihazın kullanılması halinde akıllı telefonunuz olumsuz etkilenebilir. Sorun çıkmadan kullanacağınız şarj aletleriniz orijinalken bu şikayeti yaşamanız daha farklı bir probleme işaret edebilir. Bu yüzden teknik incelemelerin yapılması için cihazınızı verimli kullanma şansını elde edebilirsiniz.

Popüler Sayfalar