1
Cihaz Türü
2
Marka
3
Model
4
Hizmet
5
Bize Ulaşın

iPhone X Batarya Değişimi Fiyatları

iPhone X Batarya Değişimi

Elden Teslim - Kurye

Uzun yıllardır ülkemizde de faaliyet gösteren CPR Teknik, dünyanın en büyük mobil telefon tamir zincirinin bir parçası olarak, iPhone X batarya değişimi gibi cep telefonlarıyla ilgili bütün teknik problemlerin çözümünde hizmetinizdedir. iPhone teknolojisi konusunda eğitimli Apple teknisyenlerimiz böylesi bir sorun yaşadığınızda yanınızdadırlar.

Eğer İstanbul Nişantaşı ve İstanbul Üsküdar’a yakınsanız hemen servis, satış ve tamir ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz. En fazla bir saat içinde yapılan batarya değişimi sonrası telefonunuzu yeniden kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu semtlere uzak yerlerde oturan bir İstanbulluysanız bize şehir içi kuryeler yardımıyla ulaşabilirsiniz. Stoklu çalıştığımız için taleplerinize hemen cevap veriyoruz.

Yurdun diğer yerlerinden cep telefonu servis hizmetine ihtiyaç duyan kullanıcılar da güvenli ve ücretsiz kargo hizmetimiz ile telefonlarını bize yollayabilirler ve üç gün içinde, sorun giderilmiş olarak geri alabilirler. iPhone X batarya değişimi CPR Teknik olarak hizmetlerimiz içindedir. Bütün iletişim bilgilerimiz firmamızın cprteknik.com sitemizde mevcuttur. Zaten kargonuz elimize ulaştığı anda bilgilendirme için teknik servisimiz sizinle hemen irtibata geçecektir.

iPhone X ve Batarya Gücü

iPhone X 2.716 mAh batarya kapasitesine sahiptir ifadesi çoğu kişi için pek bir anlam taşımaz. Kullanıcıların batarya gücü hakkında sordukları yaygın soru açıkçası “Bunun pili ne kadar gidiyor” şeklindedir. Firma tarafından bu konuda verilen rakamlar iPhone X pil ömrü performansının kendisine çok yakın model olan iPhone 8 Plus’ın 2,675 mAh’lık kapasitesinden daha büyük olduğunu gösteriyor.

Bu ölçümlerin Truetone gibi ayrıntılı uygulamalar kapatılarak ve ekran parlaklığı 150 nits iken, ayrıca 4G bağlantısı etkin vaziyetten yapıldığı firma tarafından açıklanmaktadır. Sonuçlar teknoloji meraklısı kullanıcılar tarafından karşılaştırıldığında ve o ünlü kıyaslamalar yapıldığında iPhone’un kendi içindeki diğer modellere göre X’in batarya gücünün hayli yüksek olduğu keşfedilenler arasındadır. Gene bu kullanıcılar bilirler ki İphone’ların bataryasını ortalama iki yılda bir değiştirmek ideal zamanlamadır. iPhone X batarya değişimi için de uygun süre budur.

iPhone X’den bahsedilecekse piyasaya çıkıştaki iddialarını hatırlamadan olmaz. Apple bu modeli 10. yıl özel telefonu olarak tanıtmıştı. Tasarımı çok şıktı ve ekranı çentikli olduğu için çentikli telefon olarak tanındı. Fakat firma bu modelin satışlarında istenilen trendi bir türlü yakalayamadı. Diğer marka iPhone kullanıcıları X’e geçmediler. Nedenini araştırmaya yönelik yapılan bir ankette kullanıcılar “Benim iPhone’um zaten iyi çalışıyor” cevabını yüzde kırk dörtlük bir oranda vermişlerdi. Bu da ortaya koymuştu ki modele değil, İphone kullanıcısı İphone’a güvenmektedir. Markaya duyulan bu büyük güveni CPR Teknik olarak biz de tecrübeli Apple servis şubesi biçiminde sürdürmeye kararlıyız.

Cep Telefonunuzda Batarya Performansını Artırma Yolları

Mobil telefonlarda pil ömrünü uzatmanın yolları meraklılar tarafından sürekli merak edilen internet konuları arasındadır. Yoğun bir iş hayatınız yoksa, e-posta adresine sürekli erişim sağlayan push e-mail uygulamasını kapatmak (e-postalara arada bakmanız yeterlidir), gereksiz uyarıları ve uygulamaları kapatmak, GPS’i sürekli açık bırakmamak, internet bağlantısı için Wi-Fi bağlantılarını tercih etmek öğütlenenler içindedir. Sayılan bu özelliklerin hepsi bataryadan enerji çekmektedir. Tıpkı evlerde kullanılmayan lambaların söndürülmesi gibi, seyrek kullanılan uygulamaları kapatmak cep telefonunda enerji tasarrufu yapılmasını sağlamakta, pil ömrünü uzatabilmektedir.

iPhone Xde Batarya Nasıl Değiştirilir?

CPR Teknik olarak elimize gelen bütün iPhone marka cep telefonlarını yetkili servis kalitesinde tamir etmekteyiz. Firmamız Apple ile anlaşmalı olarak çalışmaktadır. Teknik ekibimiz Apple teknolojisi üzerinde yetkin tecrübeye sahiptir. Apple’ın yerel servisleri destekleme ve böylece dünyada yaygınlaşma politikası paralelinde çözüm ortağı biçiminde çalışan firmamız orijinal yedek parça tedariki konusunda da önceliklidir. iPhone X batarya değişimi sırasında kullanılan yeni bataryanın ve diğer bütün iPhone tamiratlarında kullanılan yedek parçaların orijinal olduğunu özellikle belirtmek isteriz. Teknisyenlerimiz tozdan ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odasında söz konusu değişimleri hassas aletler kullanarak yapmaktadırlar. Bütün bu süreç boyunca bilgilendirileceksiniz. Eğer siz uygun görürseniz cep telefonunuzda eşit kalitede başka markaların yedek parçaları uygun durumlarda takılabilir. Mali açıdan daha rahatlatıcı olan bu çözümün tercih edilip edilmeyeceği mutlaka size önceden sorulacaktır.

iPhone X Batarya Değişimi Ne Kadar Sürede Tamamlanmaktadır?

Dünyayla ve hayatla bağlantımızı sağlayan cep telefonlarımızın kullanımı yaygınlaştıkça telnolojileri daha tanıdık hale geliyor. İlk çıktığı yıllarda sihirli bir kutu olarak bakılan bu cihazların temel çalışma prensiplerini artık pek çok kişi biliyor. Firmamızın tamir ve servis ekibini oluşturan arkadaşlarımız da birer Apple teknisyeni olarak görev yapmaktadırlar. Ekibimiz iPhone X batarya değişimi işlemini en fazla bir saat içinde tamamlamaktadır. (Ortalamamız yarım saattir, ölçtük. )

iPhone X Batarya Değişimi Fiyatları

Apple’ın çözüm ortağı olarak çalışan firmamız CPR Teknik’in web sayfaları incelendiğinde yazımıza konu olan batarya değişim ücretinin 500 liradan başladığı görülmektedir. İnternet aramalarınızda şüphesiz daha düşük reklam rakamlarına rastlayabilirsiniz.

Fiyatlarla ilgili anahtar kelime adeta “orijinal parça” olarak karşımıza çıkıyor. Ehil ellerde takılmayan veya orijinal olmayan bataryaların değişimlerde kullanılmasının ise bir sürü soruna yol açtığını şüphesiz gazetelerde okumuşsunuzdur. Gene bu sayfalarda ekran, şarj soketi, kulaklık soketi, mikrofon, hoparlör, ön veya arka kamera, kasa, home tuşu ile arka kamera ve arka kapak değişimlerinin de CPR Teknik güvencesinde yapıldığını ve hepsinde gerçek orijinal yedek parça kullanıldığını göreceksiniz. Hiçbirimizin elinden düşmeyen cep telefonları aslında her boyuttaki elektronik arızaların tamiri için CPR Teknik’in servis ve tamir masasına gelebilirler.

Profesyonel Destek

iPhone’dan başka bütün markaların tamiri, uygun parça değişimleri ve iPhone X batarya değişimi için de hizmetinizdeyiz. Ayrıca eğer cep telefonunuzu değiştirmeye karar vermişseniz ve ikinci el bir telefon almanın daha hesaplı olacağını düşünüyorsanız size yardımcı olabiliriz. Hem uygun fiyatlarımızda mali açıdan hem de teknik bilgi desteği (telefonun tanıtımı) anlamında yanınızdayız. Ve gene telefonunuzun başına tamir edilemeyecek bir durum gelmişse onu yedek parça olarak değerlendirebiliriz.

Kaliteli Yedek Parçalar

İkinci el cep telefonu satışlarını veya cep telefonlarının yedek parça haline getirilmesini desteklediğimizi belirtmek isteriz. Telefonlar bu yolla geri dönüşüm programına alınmadan (veya ne yazık ki çöpe atılmadan) önce bir kez daha kullanılma şansını elde ediyorlar. Böylece doğayı kirletmelerini önlemeye çalışıyoruz. 1996 yılında ABD’nin Florida eyaletinde, küçük bir atölyede çalışmaya başlayan CPR – Cell Phone Servisi bugün için pek çok ülkede şubeleri olan, dünyanın en büyük telefon tamiri zincir mağazalarına dönüşmüştür. Biz de CPR Teknik olarak kendi ülkemizde, Nişantaşı ve Üsküdar merkezli ofislerimizde hizmetinizdeyiz.

Cihaz Değişimi

Bir iPhone’un kolay kolay bozulmayacağı malumunuzdur. Cep telefonu kullanıcıları arasında yüzde kırk dörtlük oranda “Ben iPhone’umdan memnunum” sözü boşuna söylenmiyor. Ama gene de herhangi bir arıza durumu söz konusu olduğunda CPR Teknik tecrübesiyle yanınızdayız. Telefonunuz emin ellerdedir. Eski cihazınızı vererek yenisini sipariş etmek yerine stoklarımızdaki garantili ürünlerimizi tercih edebilirsiniz. Bu konuda sizin için birçok seçenek sunan ekibimiz, bütçenize uygun bir cihaz satın almanızı sağlayacaktır.