1
Cihaz Türü
2
Marka
3
Model
4
Hizmet
5
Bize Ulaşın

iPhone X Ekran Değişimi Fiyatları

iPhone X Ekran Değişimi

Elden Teslim - Kurye

iPhone X ekran değişimi dünyanın en kapsamlı global teknik servisi olarak Apple onaylı CPR Teknik ile çok daha kolay gerçekleşiyor. Günümüzde birçok cihazın en sık rastlanan sorunlarından biri olan ekran kırılması ve çizikler cihazın çalışılabilirliğini de etkilemektedir. Ekranın değiştirilmesi gerektiğinde son derece önemli olan işlemlerin uzman bir teknisyen tarafından gerçekleştirilmesi gerekir.

Apple ile sözleşmeli olan firmamız iPhone X ekran değişimi konusunda usta teknik ekibiyle birçok başarılı çalışma gerçekleştirmektedir. Özellikle sipariş sonrası destek vermek için ihtiyaç duyulan değişim işlemlerinde garanti kapsamında uygulanmayan işlemler firmamız tarafından başarıyla gerçekleştirilmektedir. Fiyat açısından farklı seçenekler sunan CPR Teknik olarak birçok açıdan memnun kalacağınız hizmetler alabilirsiniz.

Ekran değişimi için öncelikli olarak tercih edilen orijinal ekranların yanı sıra, garantili ve sertifikalı ama Amerika’dan ithal edilen ürünler de kullanılmaktadır. Bu yüzden stoktan hızla kullanılan ürünlerle cihazın onarılması mümkün hale gelebilir.

iPhone X Ekran Çizilmesi

Ekranın çizilmesi halinde komple değişim yapılması gerekir. Bu değişim için de orijinal, sertifikalı, garantili parçalar kullanılarak işlem yapılır. iPhone X ekran değişimi işlemleri konusunda Amerika’dan gelen eğitmenler tarafından eğitim alan uzmanlarımız başarılı bir şekilde cihazınızın yenilenmesini sağlayacaktır. Ekranın çizilmesi söz konusu olduğunda da cihazın zamanla hasar görmesi gibi durumlar yaşanacağından mutlaka komple değişim yapılması gerekecektir. Cihazınızı verimli kullanmak ve çözüm odaklı bir hizmet almak istediğinizde üç farklı kalitede sunacağımız ekranlarımız vasıtasıyla bütçenize en uygun seçimleri yapabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veren firmamız, cihazınızı güvenle kullanmanız için garanti vererek satış gerçekleştirmektedir.

iPhone X Dokunmatik Sorunları

Cihazınızın dokunmatik özelliğinin zarar görmesi birçok soruna neden olabilir. Cihazı kullanmanızı engelleyen bu tür problemlerin giderilmesi için ekranın komple değiştirilmesi gerekir. Ekrandaki sorunları gidermek ve cihazın verimli bir şekilde çalışmasını desteklemek için dokunmatik ekranın tamamının onarılması gerekir.

Orijinal ekranla yapılan değişimin sonucu başarıyla gerçekleşmektedir. Dokunmatik ekran sorunlarının giderilmesi için öncelikli olarak yapılması gereken ekran değişimidir. Ekranın değişimi işlemi ortalama 40 dakika süren bir işlemdir. Bu yüzden mağduriyet yaşamadan değişim gerçekleşir.

Ekranınız değiştikten sonra dokunmatik sorunları yaşarsanız garantimiz kapsamında değişim ya da %100 para iadesi desteğimizden yararlanabilirsiniz. Özellikle ekrandaki temas sorunları konusunda cihazınıza sıvı teması ve düşme gibi etkiler söz konusu olmadıysa hızlı çözümler sunarak gereken desteği sağlıyoruz.

Dokunmatik ekran, Home tuşu ve ses, açma kapama tuşları gibi bölümlerdeki hatalar konusunda da stoklu çalışan ekibimiz size destek verecektir.

iPhone X Ekran Değişim Fiyatları

Orijinal iPhone X ekran değişimi fiyatları 1300 TL’den başlamaktadır. Oldukça yüksek olan bu fiyatların nedeni döviz üzerinden değerlendirilmelidir. Döviz yükseldikçe yükselen bu fiyatları güncel olarak öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Cihazınızın ekranını değiştirmek için uzmanlarımıza kargo ya da kuryeyle de gönderim sağlayabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken ekran değişi talebinizi bize iletmenizdir. Güncel fiyatlar konusunda bilgi almak istediğinizde ekibimizden yardım isteyebilirsiniz.

Yan Sanayi Ekran Çeşitleri

Amerika’dan ithal ettiğimiz yan sanayi ekran çeşitleri oldukça kaliteli olan firesiz ürünlerdir. Bu ürünleri kullanmak isteyen müşterilerimiz, bütçelerine en uygun seçimleri yapmak için bize danışarak karar vermektedir. Çin’de üretilen yan sanayi ürünlerin büyük bir kısmı defolu ürünlerdir. Dolayısıyla cihazınıza taktığınızda verimi de düşük olacaktır. Ekran onarımı ve benzer durumlar için CPRteknik içinde kullandığımız yedek parçalar, Amerika’dan ithal edilen, sertifikalı, garantili ve kalite kontrolünden geçmiş olan parçalardır.

Bunların hangisinin tercih edileceğine karar veren müşterilerimiz ekran onarımı konusunda başarılı sonuçlar alınması için her zaman size destek sunacaktır. İki farklı kalitedeli yan sanayi ürününün ikisinde de aynı garanti kapsamı değerlendirilmektedir. Özellikle yeniden ekranın kırılması ya da iPhone X ekran değişimi sonrası temassızlık yaşanması gibi sorunlar cihazınızın zarar görmesine neden olacaktır.

iPhone X ekran değişimi garantili bir işlem mi?

iPhone X ekran değişimi sonrası paranızı %100 iade alabileceksiniz. Her koşulda sizi memnun edecek sonuçlar sunan firmamız, uygun fiyatlar ve ödeme koşullarıyla cihazınızı daha uzun zamanlar kullanmanız için size destek verecektir. Ekran değişiminden memnun kalmazsanız, sıvı teması farklı bir sorun yaşatmadığınız sürece ödediğiniz ücretin tamamını iade ediyoruz.  Bu yüzden garantimiz kapsamında değerlendirebileceğiniz birçok seçenek sağlıyoruz. 6 ay boyunca garantili olan hizmetlerimizden faydalanmak için sizleri davet ediyoruz.

Orijinal olmayan ekranlar cihazımıza zarar verir mi?

Orijinal olmayan ekranlar cihazınıza zarar vermez. Çünkü kullandığımız tüm parçalar Apple tarafından onaylanan garantili, sertifikalı ürünlerdir. Apple’ın Türkiye’de anlaşmalı olduğu tek marka olan aynı zamanda orijinal sertifikalı ve garantili parçalar kullanarak gerçekleştireceği onarım ve değişim işlemleri için CPRteknik mağazalarına gelebilirsiniz. Bu ürünlerin hangisinin kullanılacağına karar vermek istediğinizde ekibimiz size yardımcı olacak, birçok açıdan destek sağlayacaktır. Cihazınız onarılmayacak durumdaysa farklı bir ürün çeşidi satın alabilirsiniz. Değişim ofisimizde eski cihazınızı ekspertizlerimiz tarafından değer tespit edilerek satabilir, beğendiğiniz bir ürünü uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Her zaman ekonomik ve pratik çözümler bulmak isteyenlere hitap eden çalışmalarımız akıllı telefonlarınızı uzun vadede kullanabilmenize yardımcı oluyor.

CPR Teknik farkı nedir?

CPR Teknik farkıyla yararlanabileceğiniz hizmetler Apple garantisindedir. Çünkü Apple ile sözleşmeli olarak çalışan tek firma olmamız kaliteli bir hizmet almanızı sağlayacaktır. Tüm değişim süreçlerinde teknik servisimizin garantisi kapsamında hizmet almanız mümkün olacaktır. Bunun için her zaman size yardımcı olmaya hazır olan uzmanlarımız stoklu olarak işlem yapmaktadır. Diğer markaların ürünlerini de birkaç iş gününde temin ederek cihazınıza adapte ediyoruz. Cihazınız için en uygun koşullarda destek almanızı sağlayan ve özel çözümler sunan servisimiz, uzun süreli garanti işlemleri kapsamında tüm modeller için teknik servis desteği sağlıyor.

Cihazımı size satabilir miyim?

Cihazınızı değiştirmek ya da satmak isterseniz bize satabilirsiniz. Üsküdar ve Nişantaşı şubelerimizdeki ekspertizlerimiz değer tespit ederek cihazın alımını gerçekleştirecektir.  iPhone X ekran değişimi için uygun olmayan cihazlar, farklı modellerle değiştirilebilir. Aradaki fark çok fazla değilse cihazınızı uygun fiyatlarla yenileyebilirsiniz. Birçok müşterimiz orijinal ekran değişimi yerine yeni bir cihaz almayı tercih etmektedir.

Cihazımıza sıvı teması oldu iade etmek istiyorum, edebilir miyim?

Ekran değişimi sonrası sıvı teması olması halinde cihazınızın masrafını iade edemiyoruz. Kullanımınızdan kaynaklanan problemler garantimiz kapsamında değerlendirilmiyor. Bu yüzden sıvı teması nedeniyle onarımı yapılması gereken ürününüzü yeniden tamir ettirebilir ya da bize satmak farklı bir ürün alabilirsiniz. Cihazın kullanımından kaynaklanan birçok problemin giderilmesi için ekibimizden yardım alabilirsiniz.

iPhone X cihazımın garanti kapsamında onarılması mümkün mü?

Apple ve CPR Teknik garantisi ile cihazınızın her türlü tamir ve onarımı için teknik hizmet alabilirsiniz. Ekonomik ve pratik çözümler bulmak istediğinizde hem yeni cihazlar alabilir hem de garanti kapsamında ücretsiz servis desteği alabilirsiniz. %100 müşteri memnuniyeti kapsamında hizmet veren CPR Teknik ile beğeni kazanan modelleri temin etmeniz mümkün olacaktır. Cihazın onarım ve teknik servis desteği için her zaman bizden yardım alabilirsiniz.