1
Cihaz Türü
2
Marka
3
Model
4
Hizmet
5
Bize Ulaşın

iPhone XR Telefon Tamiri ve Teknik Servisi

iPhone XR

iPhone XR tamiri ve teknik servisi için CPR Teknik sizin için en iyi hizmeti sunacaktır. Profesyonel çözümler bulmak istediğinizde uzmanlarımızdan yardım alarak, teknik servis hizmeti alabilirsiniz.

Yıllardır birçok marka ve model konusunda hizmet veren firmamız, ihtiyacınızın karşılanması için her model yedek parça desteğini vermektedir. Ses giriş ve çıkışı, kasa sorunları ve benzer problemlerden şikayetiniz varsa cihazınızın Akasya Acıbadem AVM’de bulunan merkez ofisimize gelebilirsiniz. Cihazınızın verimli bir şekilde kullanılması için iPhone XR tamiri ve teknik servisi kapsamında hizmet alabilirsiniz.

Teknik servis departmanında görevli olan uzmanlarımız cihazınızın sorununu tespit ederek çözüm için minimum gerekleri ayarlamaktadır. Tarafınıza bildirilen tamir süreci hakkında onayınız alınarak gerekli işlemler tamamlanmaktadır. Bu yüzden güvenli bir hizmet almanızı sağlayan CPR Teknik ile cihazınızı kısa sürede teslim alabilirsiniz.

Parça Değişimlerinde Orijinal Ürün Kullanımı

Orijinal ürünlerin kullanılması gerektiğinde parça değişimi gerçekleştirmeniz gerekecektir. Özellikle cihazınızın kullanımı konusunda problem yaşıyorsanız cihazınızın genel anlamda tetkikler yapılarak teste tabi tutulması gerekmektedir. Bu tetkiklerin gerçekleşmesi durumunda cihazınızdaki asıl problem ortaya çıkar. Problemin çözümünde gerekli çalışmaların yapılması ve değişimler için orijinal ürünlerin kullanılmaması gibi konular açıklığa kavuşturularak karar verilebilir.

Apple anlaşmalı tek firma olarak kullanılan yedek parçalar garantili ve sertifikalıdır. Bu yüzden kullanıcılarımıza hem garantili hem de para iade garantili iki farklı garanti şekli sunuyoruz. Parça sorunlarının çözülmesi için Amerika’dan ithal edilen parçaları kullanıyoruz. Amerika’dan gelen teknisyenler tarafından eğitilen uzmanlarımız da gerekli değişim işlemlerini gerçekleştiriyor.

Onayınız dahilinde tamir süreci başlayacak olan cihazlar gereken işlemlerden sonra hazır hale getirilebilir. Kullanıcı kaynaklı problemlerin oluşması halinde ürünün yedek parçası değiştirilir. Değiştirildikten sonra cihaz eski performasıyla çalışmaya başlar. Böylece sorunun çözülmesi mümkün olur.

Cihazın İçinin Açılması Garantiyi Bozar Mı?

Cihazınızın içinin açılması garantisini iptal eder. Bu yüzden güvendiğiniz bir servise bırakacağınız cihaz için gereken onarım sürecini başlatabilirsiniz. Güvenli bir çalışma sistemi olan firmamızda üstün performans gösteren yan sanayi ürünler tercih edilerek ilk günkü kullanılabiliriliği sağlamanız mümkün olur. Garanti kapsamında değerlendirilecek olan uygulamalar, kısa sürede gerçekleştirilerek çözüm bulmanızı sağlayacaktır. Cihazınız onarıldıktan sonra CPR Teknik garantisi kapsamında ömür boyu değerlendirilmektedir. Herhangi bir sorun oluşması durumunda kolaylıkla servisimize danışacağınız işlemler için müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz. Profesyonel anlamda çözüm bulmanızı sağlayan ve garanti kapsamında değerlendirilen bu çalışmalar sonrası, memnun kalacağınız bir çözüm ortağı olarak yanınızda olacağız. Garanti kapsamında değerlendirilecek olan birçok ürün gibi bu üründe de beğendiğiniz konseptleri oluşturabilirsiniz. Cihazınız aynı gün içinde onarılmaktadır. İstisnai durumlarda bu süre uzayabilir ancak ekibimiz tarafınızı bilgilendirerek konu hakkında detayları verecektir.

iPhone XR Arızaları

iPhone XR tamiri ve teknik servisi ziyaretinizden önce cihazınızın verilerini yedekleyip ayarları sıfırladıktan sonra problemin çözülüp çözülmediğine bakın. Bazı yazılım kaynaklı sorunlar bu şekilde çözülmektedir. Ancak çözüm sağlanmıyorsa cihazınızı bize getirebilirsiniz. Tamir işlemleriniz cihazınızın bilgilerinin yok olmasına neden olmaz. Bu yüzden Apple marka cihazınızın iCloud kimliğini bildiğiniz sürece tüm verilerinizin geri alınacağını bilmelisiniz.

En sık rastlanan sorunlar ses iletimiyle ilgili problemler, bataryanın şişmesi ve cihazın şarj almaması gibi sorunlardır. Bunlar birçok nedenden kaynaklandığı için cihazınızı belirli testlere tabi tutmamız uygun olacaktır. Diğer aksamların işlevselliği kontrol edilerek gereken çalışmaların yapılması beklenir.

Üsküdar ofisimize gelerek ya da kargoyla ürününüzü göndererek cihazın onarılması için bize iletebilirsiniz. Uzmanlarımız cihazınızı inceleyerek problemin kaynağını söyleyecek, çözüm için gereke işlemler ve maliyet konusunda sizi bilgilendirerek çalışmalara başlayacaktır. Her iki durumda da memnun kalacağınız sonuçlara ulaşmak için teknik servis ekibimize istediğiniz konu hakkında danışabilirsiniz.

Üründe oluşan sorunlardan bazıları, cihazın yeterince performans göstermemesinden kaynaklanır. Geçersiz sim, yüz kimliği sorunları, pilin aniden bitmesi, anormal gecikme ve çökme problemleri gibi durumlar cihazın sık şikayete konu edilen konuları arasındadır.

iPhone XR Tamir ve Teknik Servis Fiyatları

Yapılacak işlemlerle ilgili ilgili bilgi almak istediğinizde uzmanlarımız iPhone XR Tamiri ve teknik servisi olarak liste fiyatlarını size iletecek ve kararınızı vermenizi sağlayarak teknik servis hizmeti hakkında bilgilendirilmenizi sağlayacaktır. Her zaman uygun fiyatlarla destek almanızı sağlayan ve ekonomik çözümler sunan firmamız, alışveriş işlemleri konusunda her zaman yardımcı olacaktır. Uygun fiyatlar ve detaylı çözümler bulmak istediğinizde teknik destek ekibimiz hızlı çözümler sunacaktır. Bu çözümleri bulmak istediğiniz her an servis desteğimiz hizmetinizde olacaktır. Fiyat bilgisi almak için ürününün sorunu tespit ettikten sonra size geri dönüş sağlayacağız.

iPhone XR Şarj Soketi Değişimi

iPhone XR şarj soketi sorunu genelde şarj cihazının yanlış kullanılmasından kaynaklanmaktadır. Bu sorun sıkça yaşandığında soketin tamamen değişmesi gerekir. Önce şarj aletinin bozulmasıyla kendini gösteren şarj sorunları soketteki temassızlık nedeniyle ortaya çıktığında ciddi bir problem de kendini belli etmeye başlar. Sorunun şarj cihazı mı, soket mi yoksa bataryadan mı kaynaklandığının tespit edilmesi için detaylı bir incelemenin yapılması uygun olacaktır. Şarj soketini değiştirmek istediğinizde öncelikle mutlaka cihazın asıl sorunun tesit edilmesi için yapacağımız testi talep edebilirsiniz. Bazen sorun sadece şarj cihazınızda olabilir. Bu durumda başka bi orijinal şarj aletini ürününüzde deneyerek değişim işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

iPhone XR Kulaklık Soketi Değişimi

Birbirine bağlı şekilde tasarlanan bu sistemin bir parçası olarak kullanılan kulaklık soketi değişimi için de ilgili bölgedeki parçacık değiştirilir. Bu işlem cihazınızın garantisi kapsamı dışında kalmasına neden olur. Bu yüzden uygulanan işlemi öncelikle teknik servis desteği almak istediğiniz durumda kullanabilirsiniz. Kulaklık soketinin değiştirilmesi gereken durumlarda mikrofon ve şarj soketi de etkileneceği için mutlaka konu hakkında bilgilendirilirsiniz. Cihazınızın verilerini etkilemeyecek olan bu durum, aynı zamanda kulaklık soketinin kullanılmasından kaynaklanan sorunların da tespit edilmesini sağlar. Cihazın soketi arızalıysa değişimden başka çözüm yolu yoktur. Bu yüzden onarım sürecini ele alırken kesin sonuçları alacağınız durumları bilerek cihazınızı bize teslim edebilirsiniz.

 

iPhone XR Mikrofon Değişimi

iPhone XR mikrofon değişimi öncesinde yazılımsal sorun varsa aşağıdaki işlemleri deneyerek yeniden çalıştırmayı deneyin.

Mikrofonu kapatan kılıf vb. bir aksesuar kullanıyorsanız bunu kontrol edin.
Ayarlar kısmına girip sıfırlama yapın.
Telefonunuzu açıp kapayın.
Güncellemeleri kontrol edin ve en son sürümü yüklemeyi deneyin.
Fabrika ayarlarına geri dönün.
Orijinal mikrofon kullanın
Çözümünüz eğer yazılımsal değilse donanımsal bir sorunun varlığın söz konusudur. Bu durumda ilgili parçanın değiştirilmesi gerekir. Değişim ücreti bu modellerde 300 TL’den başlamaktadır. Bu fiyatlar cihazın modeline göre değiştiği için net bilgiyi uzmanlarımızdan alabilirsiniz.

iPhone XR Hoparlör Değişimi

Cihazınızın kullanıldığı birçok durumda ses kaynaklı problemler yaşayabilirsiniz. Güvenilir bir çözüm bulmak istediğinizde ihtiyacınızı karşılayacak olan yedek parçaları size sunan firmamız iPhone XR hoparlör değişimi işlemini yapacaktır. Bu konuda yardım almanız gereken durumları ifade eden süreçler, ilgili parçanın değişmesi için çalışacak ekibimizle birlikte kısa sürede gerçekleşecektir. Özellikle hoparlör sisteminin etkilediği konuşma ve cihazın genel seslerinin bozulması performansı ciddi ölçüde düşürecektir. Bu düşüşleri engellemek için değişecek olan parça kullanıcı kaynaklı sorunların giderilmesi için kullanılır. Hoparlör değişim işlemlerinin tamamlanmasını sağlayan ekibimiz aynı gün ürününüzü tarafınıza teslim eder.

iPhone XR Ön Kamera Değişimi

Kamera camının zarar görmesi ve çatlaması gibi sorunlarda ön kameranın değişmesi gerekir. Ön kamera sisteminin değişmesi için yedek parça varsa 40 dakikalık bir süre yeterlidir. Önemli olan cihazınızın marka ve modeline uygun kameranın bulunmasıdır. Kamera varsa değişim süreci aynı gün içinde gerçekleşir. Kısa sürede değişimi yapılan cihazınızın kullanıma hazır hale gelerek kullanılabilir bir şekilde bulunmaktadır. Ön ve arka kameranın değişmesi gerektiğinde cihazınızdaki diğer bileşenler hasar görmemişse son derece uygun fiyatlarla değişim işlemi gerçekleşmektedir.

iPhone XR Arka Kamera Değişimi

Kamera sistemindeki problemlerin temel kaynağı olan ve cihazın genel durumunu olumsuz etkileyen birçok sorunun çözülmesi için iPhone XR arka kamera değişimi işleminizi 6 ay garantili olarak gerçekleştiriyoruz. Kolayca değiştirilen kamera sistemi cihazınızı ilk günkü verimiyle kullanmanızı sağlar. Kameranız net değilse ve çekim konusunda sıkıntı yaşıyorsanız mutlaka kameranızın performansında düşüşler göreceksinizdir. Bu performans düşüklüklerini gidermek istediğinizde mutlaka kamera sistemindeki diğer bileşenleri de ele almanız gerekecektir. Kameranın fotoğraf ve görüntülü görüşme sistemini etkilediği durumların düzelmesi için mutlaka sistemin en iyi şekilde planlanması gerekecektir. Bu yüzden değişim sonrası memnun kalacağınız bir sonucun alınmasını istediğinizde firmamızı tercih edebilirsiniz.

iPhone XR Kamera Camı Değişimi

Kamera camı genelde ekran camının da kırıldığı ağır hasar durumlarında görülmektedir. Bu problemi kasayla birlikte ya da ayrı olarak çözmek mümkün olmaktadır. Özellikle cihazın kamerasının netlik sorunu yaşatması halinde sistemin hasar görmesi söz konusu olabilir. iPhone XR kamera camı değişimi komple kamera sisteminin değiştirilmesiyle gerçekleşen bir işlemdir. Bu işlemin yapıldığı andan itibaren kullanılan değişim işlemi sonucu 45 dakika içinde cihazınızın teslimatı yapılmaktadır. Kargoyla gönderim isteyen müşterilerimiz için de cihaz onarılarak kargolanmaktadır. Kargoyla gönderimi sağlanacak olan ürün, sorunsuz bir şekilde teslim edilecektir.

iPhone XR Kasa Değişimi

Cihazınızın ağır hasar görmesi halinde de kasa değişimi işleminin gerçekleştirilmesi uygun olacaktır. Bu durumda elimizdeki mevcut stokları kontrol ederek sizi bilgilendiriyor olacağız. Cihazınızda yaşanacak olası problemler ve bu problemlerin giderilmesi için tercih edilen yöntemlerle kasa değişimi gerçekleşmektedir. Aynı gün içinde alabileceğiniz cihazınız için yeni bir değişim işlemi gerektiğinde yine servisimizdeki garanti kapsamında hizmet almaya devam edebilmeniz için müşteri kaydınız oluşturulur. Böylece sonraki işlemlerde cihazınıza uyguladığımız değişimler de kontrol altında olur.

iPhone XR Arka Kapak Değişimi

Cihazın arka kapak kısmının değişmesi için de bir takım işlemlerin yapılması gerekir. Bu işlemler kapsamında öncelikle cihazda gereken parça değişimi için stok durumu kontrol edilir. Kontrol adından size onarım süreci ve maliyeti hakkında bilgi verilir. Onay vermeniz halinde ilgili işlem gerçekleştirilerek onarım sağlanır. iPhone XR arka kapak değişimi işlemi fiyat bilgisi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uzmanlarımızdan alacağınız profesyonel destek sonucunda ilgili değişim işleminin yapılması mümkün olacaktır.

iPhone XR kulaklık soketi değişimi ne kadar?

Cihazınızın kulaklık soketinde bir arıza varsa ve bu arızanın giderilmesi için soket değişimi gerekiyorsa bu işlemi yapıyoruz. Fiyatlar değişkenlik gösterdiği için işlem yapmak istediğinizde bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz. Değişim işlemleri için yapılması gereken en önemli şey cihazın temel performasının ölçülmesidir.

iPhone XR kamera değişimi yapıyor musunuz?

Kamera değişimi gibi işlemlerin yapılması konusunda uzmanlardan alacağınız teknik destek hizmetimizle ihtiyacınızın en kısa sürede giderilmesini sağlıyoruz. Gün içinde değişim ve dönüşüm işlemleri gerçekleşen ürünler özellikle yedek parça stoklarımızda varsa hemen işleme alınıyor. Şehir içi ve şehir dışından gelen talepleriniz için kamera değişim işlemlerini kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz.

İstanbul dışındayım kargoyla gönderim yapabilir miyim?

CPR Teknik’ten yararlanmak isteyen müşterilerimiz için İstanbul dışına kargoyla gönderim sağlayacağımız ürünlerimizi tercih edebilirsiniz. Her zaman beğeni kazanan ve memnun kalacağınız bir tamir süreciyle memnuniyetinizi arttırma hedefi gösteren uygulamalarımızla müşteri odaklı bir çalışma yaptığımızı belirtmek isteriz. Özellikle kargo gönderimi gerektiğinde şehir dışından da talep edebilir, onarım sürecini takından takip edebilirsiniz.

Cihazımın hasarının giderilmesi için ne yapabilirim?

Cihazınızda dış görünümden kaynaklı mı yoksa iç bileşenleri de etkileyecek düzeyde mi hasarın olup olmadığının belirlenmesi oldukça önemlidir. Hasarın tespit edilerek onarım işleminin yapılması için belirli testlere tabi tutulan cihazınızı inceleme altına alırız. İnceleme sonrasında gerekli onarım sürecinin başlamasıyla hasarın tespit edilmesi ve ne şekilde cihazın kurtarılacağı tarafınıza iletilecektir. Hasarın onarılması için ihtiyacınız olan zaman dilimde hizmet verecek olan firmamız kargoyla da gönderim sağlamaktadır.

iPhone XR şarj almıyor ne yapabilirim?

Şarj almama durumunun birçok nedeni vardır. Bunlar arasında ilk akla gelen cihazın şarj aleti, şarj soketi ya da bataryasındaki problemlerdir. Bunların giderilmesi için iPhone XR şarj soketi değişimi yapılabilir. Cihazın kısa sürede onarılması için bize getirilmesi ve yapılacak inceleme sonucu şarj probleminin hangi sorundan kaynaklandığının belirlenmesiyle onarım için onayınız alınarak işlemlere başlanır. Şarj sorunlarının nedeni soketten kaynaklanıyorsa soket değişimi de kısa sürede yapılmaktadır. Çoğu zaman aynı gün içinde cihazın değişimi gerçekleşmektedir.

iPhone XR cihazım çok ısınıyor neden?

Cihazınızın üretim kaynaklı olabileceği gibi kullanım kaynaklı da ısınma sorunu olabilir. Bu tür problemler söz konusu olduğunda cihazın asıl ısınma nedeninin tespit edilmesi gerekir. Cihazınızdaki problem belirlendikten sonra ısınma sebebi tespit edilerek buna yönelik bir işlem yapılır. Seri bir şekilde çözümü sağlanacak olan problem için teknik ekibimizden destek alabilirsiniz.

Cihazımda orijinal olmayan şarj aleti kullandım bu sorun olur mu?

iPhone cihazlarda kullanacağınız şarj aletlerinin orijinal olması önemlidir. Çünkü cihazınızda birçok problemin nedeni bu durumdan kaynaklanıyor olabilir. Orijinal olmayan şarj aleti sadece şarj kısmı değil birçok bölümü bozar bu yüzden cihazının paketinde gelen set dışında farklı bir apart kullanmamanız gerekecektir. Detaylı bilgi edinmek istediğinizde müşteri temsilcilerimizden hizmet alabilirsiniz.

Yeni cihaz aldım o da hatalı çıktı ne yapacağım?

Yeni bir cihazla değişimi yapılan cihazınızda yine sorun yaşanıyorsa, ilgili garanti kapsamında yeniden başvuru yapmanız gerekir. Ancak garantisi bitmiş olan cihazınızın kontrolünü sağlamak istediğinizde ekibimizden yararlanabilirsiniz. Cihazın üretim kaynaklı bazı sorunları kısa sürede çözülebilmektedir. Ancak bu tür sorunları yoksa cihazdaki hatanın düzelmesi için cihazınızın içinin açılarak tamir edilmesi gerekebilir.

Popüler Sayfalar