1
Cihaz Türü
2
Marka
3
Model
4
Hizmet
5
Bize Ulaşın

iPhone XR Batarya Değişimi Fiyatları

Elden Teslim - Kurye

Hem eğlence hem de iş alanında, kendi başına her işi yapacak kadar kapsamlı hale gelen cep telefonları ve karşılaştıkları sorunlar içinde iPhone XR batarya değişimi de var. Sonuçta hiçbir şeyin enerjisi sonsuza kadar sürmüyor, bazen yenilenmek istiyor. Dünyaca ünlü marka iPhone cep telefonlarının batarya ömrü de buna dahil. Apple isimli dev teknoloji şirketinin üretimi olan iPhone cep telefonları için Apple’ın kendi sitesinde 25 saatlik bir konuşma süresi veriliyor ama gerçek kullanıcılar bu zamanın 16 saat 32 dakika olduğunu belirtiyorlar. Bu konudaki yorumlardan birisi de zaten  iPhone XR için en zayıf noktanın bu olduğunu anlatıyor.

Cep Telefonu Bataryalarının Kullanımları

Gerçek batarya süresi ile reklamlarda verilen sürenin farklılığı konusunda Samsung, Sony gibi diğer ünlü şirketler de eleştirilerden paylarını alıyorlar. Fakat kullanma şeklinin de bataryanın önrü konusunda çokönemli olduğunu unutmamak gerek. Örneğin ekranın parlaklığı, uygulamaların sıklığı ve alınan bildirimler bu süreyi kesinlikle etkileyecektir. Hiç biri enerjisiz yapılmaz. Hatta cep telefonları sinyal ararken bile batarya tüketir, veri almanın zor olduğu yerlerde telefon daha çok pil harcar. iPhone kullanıcıları arasındaki ortak kanı ise bataryanın en fazla iki yıl içinde değitirilmesi yönünde. Zamanın geldiğini düşünüyorsanız iPhone XR batarya değişimi için CPR Teknik olarak hizmetinizde olduğumuzu belirtmek isteriz. 2014 yılı sonrası piyasaya sürülen modeller için gerekli pil sağlığına ulaşma amacıyla iOS 11.3 güncellemesini yapın, arkasından ayarlar – pil – pil sağlığı adımlarına geçin türü teknik öğütler ise çoğu kullanıcı tarafından dikkate alınmıyor. ( Aslında pil sağlığını uzatmanın yolları telefonda ayrıntı denebilecek uygulamaları kapatmaktır, örneğin dinamik duvar kağıdı kullanmamak, ekran parlaklığını düşürmek, blutooth’u kapatmak gibi öğütlerdir.  Bunlar oturulmayan odaların ışığını kapatmak gibidir, enerji tasarrufu yapmış olursunuz.)

İphone XR modeller için, batarya da dahil olmak üzere, herhangi bir sorunla karşılaştığınızda CPR Teknik’i aramak ve sorunun usta ellerde çözümünü talep etmek ise aslında çok daha pratik durmaktadır.

Apple’ın Pil Ömrünü Uzatma Çözümü

Bu arada internette yer alan teknik sitelerde yapılan testler sonucu iPhone modelleri içinde en iyi batarya perfonsının XR’a ait olduğu da belirtilmektedir. Zaten firmamıza gelen batarya değişimi taleplerinin çoğu nedeni de kapasite yetersizliği değil, kullanımdan kaynaklanan hatalardır. XR tam şarjını 192 dakikada tamamlar. Bu 3 saat 12 dakika demektir, bu süreden önce şarjı keserseniz pilin ömrünü kısaltmış olursunuz. iPhone XR batarya değişimi hakkında konuşurken şarj sorunlarının genellikle kullanıcı hatası kaynaklı olduğunu eklemek isteriz.

2019 yılında okunan teknoloji haberleri içinde Apple’ın pil ömrünü uzatma çareleri içinde piyasaya süreceğini açıkladığı akıllı batarya kılıfları da vardı. Ne olduğu pek anlaşılmayan bu tekniğin hayata geçirildiği söylenemez.

CPR Cep Telefonu Sorunlarında Yanınızdadır

Buna karşılık biz CPR Teknik olarak bütün iPhone kullanıcılarının yanındayız. Batarya değişimi dahil olmak üzere karşınıza çıkabilecek bütün teknik sorunlarda Nişantaşı veya Üsküdar şubelerimize hemen uğrayabilirsiniz. Arızalar en fazla bir saat içinde giderilecektir. İstanbul’un uzak semtlerinden bize yollanan telefonları da aynı gün içinde tamir edebilir ve kurye ile yollayabiliriz. Diğer illerden gelen arızalı iPhone telefonlar ise istediğiniz biçimde tamir edildikten sonra birkaç iş günü içinde güvenli kargo hizmetimiz ile size geri yollanacaktır. Kuvvetli bir ürün olduğu için XR modeller fazla pil sorunu çıkarmazlar ama gene de zamanı geldiğinde böylesi bir değişim ihtiyacı yaşanabilirsiniz. İnternette yer alan teknik sitelerde yapılan testler sonucu iPhone modelleri içinde en iyi batarya performansının XR’a ait olduğu da belirtilmektedir. Zaten firmamıza gelen batarya değişimi taleplerinin çoğu nedeni kapasite yetersizliği değil, kullanımdan kaynaklanan hatalardır. XR tam şarjını 192 daikada tamamlar. Bu 3 saat 12 dakika demektir, bu süreden önce şarjı keserseniz pilin ömrünü kısaltmış olursunuz. iPhone XR batarya değişimi için hizmetinizdeyiz. Telefonunuzun performansı batarya kullanımı ile birebir bağlantılıdır ve biz bunu zamanında yaptığımız değişimler ile sağlamaktayız.

iPhone XR Batarya Değişimi Fiyatları

Garanti kapsamı içindeki değişimlerde herhangi bir ücret söz konusu değildir. Garanti süresini doldurmuş XR’lar için batarya değişimi fiyatlarımız 500 liradan başlamaktadır. Bu değişimler firmamızın tozdan ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odasında, Apple uzmanları tarafından yapılır. Kullanılan bütün parçalar orijinaldir. Bu hususun üzerinde altını çizerek duruyoruz, çünkü CPR Teknik, Apple ile çözüm ortağı formatında çalışmaktadır, ana firma ile anlaşmalıdır, orijinal yedek parça tedariki konusunda CPR Teknik olarak hiçbir sıkıntı yaşamayız. iPhone XR batarya değişimi sonrası telefonunuz söz konusu parça için altı aylık bir garanti kapsamına girer. Şehir dışı siparişleri için havale veya EFT ödemesi mümkündür.

CPR Teknik ve Kaliteli Yedek Parça Kullanımı

Çalışma sistemlerimiz içinde, siz sayın müşterilerimiz uygun gördüğü takdirde, diğer markaların uygun yedek parçalarını da kullanmaktayız. Her durumda teknik servisimiz, telefonunuz tamir amaçlı bize ulaştığında sizi arayacak ve durum bilgilendirmesi yapacaktır. Firmamız batarya değişimlerine ek olarak ekran, kamera camı, ön veya arka kamera, şarj soketi, hoparlör, mikrofon, kulaklık ve home tuş değişimi gibi işlemleri de orijinal parça kullanımı ile yapabilmektedir. Kullanılmayacak hale gelen telefonları yedek parça olarak değerlendirmek ve böylece teknolojik çöplükleri büyütmemek çalışma prensiplerimiz içindedir. Biz karbon ayak izimizi dünyaya mümkün olduğunca az bırakmaya çalışıyoruz. İkinci el telefon ve tablet satışları ve bu sırada müşterilerimizi teknik açıdan bilgilendirme yani bir çeşit ekspertiz hizmeti sunma da çalışma anlayışımız içindedir.

CPR Şirketlere Teknik Destek de Vermektedir

Özellikle küçük ve orta ölçekli şirketleri teknik açıdan destelemeyi de görevlerimiz içinde sayıyoruz. Günümüzde iletişim alt yapısı olmadan hiçbir iş yürünüyor. İşyerlerindeki elektronik cihazlar arızalandığında bütün işler duruyor. CPR Teknik olarak ister şirkete ister personele ait olsun bütün elektronik cihaz arızaları için size teknik servis desteği sunmaktayız. Özelleştirilmiş bakım programları işyerlerindeki bütün elektronik cihazlar için geçerlidir. Sektördeki en kaliteli teknik servis hizmetini alacağınızdan emin olun, ekip arkadaşlarımız birer Apple uzmanıdır. ISO 9001:2015 belgemiz bu kaliteyi ispatlamaktadır. Ayrıca bu tamir sürecinde hem işyeri hem de kişisel bilgilerinizin gizliliği sağlama güvenli veri protokolü çerçevesinde korunacaktır.

CPRteknik uzmanları Amerika’dan gelen işinde uzman teknikerler tarafından uzmanlık eğitiminden geçerek yetkinliklerini ispatlamış kişilerdir, telefonlarınızı güvenle teslim edebileceğiniz mağazalarımıza sizleri de bekliyoruz. iPhone XR batarya değişimi sonrasında  telefonunuzda ferformans düşüklüğü asla söz konusu olmaz.

CPR Hakkında

1997 yılında, ABD’nin Florida eyaletinde, Orlando’da işe başlayan Cell Phone Repair – CPR zamanla dünyanın en büyük telefon tamir zinciri olan bir sistem yarattı. Hizmet ağımız içinde olan herkes kazançlı çıktı. Biz de CPR Teknik olarak kendi ülkemizde (ana şirketimizin yerel hizmete bağlılık anlayışı çerçevesinde) başta siz sayın İphone kullanıcılarına ve diğer marka cep telefonu sahiplerine teknik çözümler sunmaktayız. Şimdi gururla sözlemekteyiz ki CPR cep telefonu tamirinden daha fazlasıdır.