1
Cihaz Türü
2
Marka
3
Model
4
Hizmet
5
Bize Ulaşın

iPhone XS Max Telefon Tamiri ve Teknik Servisi

iPhone XS Max

iPhone XS Max tamiri ve teknik servisi için CPR Teknik tercih edenler garantili ve kurumsal bir hizmet almanın ayrıcalıklarını taşıyor. Cihazınızın herhangi bir parçasının değişmesi gerektiğinde %40’ı hatalı üretilen Çin malı parçalara mahkum değilsiniz. Yıllardır Amerika’da üretilen ve garanti kapsamında değiştirilen üst düzey kalitedeki parçalarla cihazınızdaki sorunların çözümü sağlanıyor.

Bütçenize göre değerlendirebileceğiniz 3 farklı alternatif sunarak değişim sağlayan firmamız, sonucu beğenmemeniz halinde sıvı teması ve çizik olmaması durumunda iPhone XS Max tamiri ve teknik servisi kapsamında para iadeli değişim sağlıyoruz.

İstanbul’da hizmet veren ve faaliyet gösteren firmamız, kargo desteğiyle tüm Türkiye’ye teknik destek sunmaktadır. Apple ile anlaşmalı olarak onarım yapan tek firma olarak tüm dünyada bilinen bir marka olmanın ayrıcalığını her müşterimize sunuyoruz.

Ürünlerimizde stoklu çalıştığımız için zaman kaybetmeden gereken değişim işlemlerini de gerçekleştiriyoruz. Sizin için en uygun çözümleri bulmaya çalışan deneyimli servis hizmetlerimiz, zaman kaybı yaşamadan gerçekleştirilerek tarafınıza teslim edilmektedir.

Zamanla yıpranan ve kullanılabilirliğini yitiren cihazlarınızın onarılıp kullanılabileceği durumlarda yardımcı oluyoruz. Onarılmayacak cihazlarınız için de ekspertiz ekibimiz tarafından fiyat tespit edilerek sizden satın alınmasını sağlıyoruz. İsterseniz cihazınızı bize satarak ikinci el farklı bir cihaz satın alabilirsiniz. Tüm işlemlerimiz faturalı ve garantili olarak yapılmaktadır.

Yedek Parça Değişiminde Kalite

iPhone XS Max yedek parça değişiminde kaliteli parçaları kullanan CPR Teknik, özel bir ekiple yüksek kalitede parçalar üreten Amerika merkezli bir hizmet sağlıyor. Apple ile sözleşmeli olarak çalışan Türkiye’deki tek firma olan CPR Teknik, tüm elektronik parçaları stoklu çalıştığı için hızlı çözümlerle onarım işlemlerini gerçekleştiriyor. Dünyanın en prestijli franchise listelerinden olan Entepreneur Française 500’de “En İyi 24.Franchise Modeli” seçildi. Kurulduğu ilk günden beri şube sayısını hızla attıran ve tüm dünyaya yaılan fimamız, kurumsal müşterilerine de kaliteli servis desteği sağlarken, bireysel kullanıcılara da üst düzey bir hizmet vermektedir.

Apple marka cihazınızın aynı gün içinde parçasını değiştirirken, size üç farklı seçenek imkanı sunuyoruz. Böylece yüksek kaliteli ürün çeşitlerinin kullanılmasını sağlayarak yedek parça desteğini en iyi şekilde gerçekleştiriyoruz.

Garantili Parça Değişimi

Garantili parça değişim işlemlerinin yapıldığı ofislerimizde, stoklarda bulunmayan ürünleri birkaç iş gününde temin ediyoruz. Memnun kalmamanız halinde paranızı iade ederek değişimi iptal ediyoruz. İkinci el cihaz almak isteyenler için ekspertiz işlemleri yaparak, parça değişimlerini gerçekleştiriyoruz. Garantili ve güvenli bir değişim işlemi yapmak isteyenler için özel eğitim alan teknik ekibimiz size üç farklı seçenek sunar. Garanti kapsamında değerlendirilen parça değişimleri son derece özel bir sistem dahilinde uygulanmaktadır.

Parça değişim ve dönüşüm işlemlerinin gerçekleşmesini sağlayan firmamız, uzman desteğiyle cihazınızın farklı özelliklerini bir arada kullanmanızı sağlar. Çin malı ve hatalı ürünler kullanılmaz. Bu yüzden cihazınızın değişim sonrası yeniden arızalanma ihtimali de azalır.

Apple’ın Türkiye’de anlaşmalı olduğu tek marka olan aynı zamanda orijinal sertifikalı ve garantili parçalar kullanarak gerçekleştireceği onarım ve değişim işlemleri için CPRteknik mağazalarına gelebilirsiniz.

 

Ürününüzü değiştirmeden önce değişimi yapılan cihazların incelenmesi gibi bir şansınız vardır. Ofisimizde bulunan ürünleri inceleyerek performansları inceleyebilir. Tamir edilmeyecek durumdaki cihazlarınız için de teknik değişim ofisimizden kendinize uygun bir cihaz satın alabilirsiniz.

iPhone XS Max Arızaları

iPhone XS Max tamiri ve teknik servisi desteği vererek kullanıcıların cihazla ilgili problemlerini çözmeyi hedefliyoruz. Şarj sorunları başta olmak üzere fotoğraf çekimlerinde aşırı pürüzsüzleştirme, bağlantı sorunları ve internet bağlantısındaki hız düşüşleri kullanıcılar tarafından en fazla şikayet edilen konulardan biri olmuştur. Cihazın arızasının giderilmesi gerektiğinde mutlaka belirli testlere tabi tutularak kontrollerinin yapılması gerekecektir. Arızaların kısa sürede giderilmesi için kullanıcı kaynaklı sorunların da oluştuğu cihazın onarıması için firmamızdan yardım isteyebilirsiniz.

Cihaz arızaları ve benzer durumlar söz konusu olduğunda İOS güncellemeleri yapıldıktan sonra birçok sorun düzelebilir. Ancak sorunun düzelmediği durumlarda teknik anlamda problemin oluşması söz konusu olabilir. Bu sorunların çözülmesi gerektiğinde de çeşitli sağlamlık testlerinin yapılması uygun olacaktır.

Cihazın şarjının çabuk bitmesi de sıkça rastlanan sorunlar arasındadır. Bu yüzden arızanın tespit edilmesi ve benzer sorunların giderilmesi için cihazın içinin açılarak kontrol edilmesi gerekecektir. Kontrollerin ardından sorunlu parçanın iyileştirilmesi için uzmanlarımızdan destek alarak karar verebilirsiniz.

iPhone XS Max Tamir ve Teknik Servis Fiyatları

Müşteri memnuniyetini sağlamak için tamir gerektiren cihazınızda fazladan bedeller ödememeniz için fiyatlandırma yapıyoruz. Teknik servis hizmeti sonrası memnun kalacağınız bir çalışma yapmak isterseniz, iPhone XS MaxR Tamiri ve teknik servisi olarak sunduğumuz üç farklı ürün çeşidinden birini seçebilirsiniz. En uygun koşullarda tarafınıza ileteceğimiz ürünlerle teknik destek hizmetinden yararlanabilirsiniz. Garantili ve sertifikalı olan bu ürün çeşitlerinden bütçenize uygun oalnı seçebilirsiniz, memnun kalmazsanız bir üst seçeneğe yükseltebilirsiniz.

Tamir ve teknik servis sürecinin başarıyla gerçekleşmesini sağlayan CPR Teknik olarak sunduğumuz üç farklı üründe de aynı kaliteye hitap edecek bir hizmet sunuyoruz. Ucuz ve hatalı ürünler kullanmayan ekibimiz, memnun kalacağınız bir sonuç almanız için cihazınızdaki parçaları denemenize imkan sağlıyor. Güvenle tercih edeceğiniz birçok uygulama için uzmanlarımızdan yardım alarak servis ücretlerimizin güncel fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Fiyat konusunda bilgi almanızı sağlayacak birçok değişken vardır. Bunlar hakkında detaylı bilgiyi almak için İstanbul Üsküdar’daki servisimize gelebilirsiniz.

iPhone XS Max Şarj Soketi Değişimi

iPhone XS Max şarj soketi sorunu çözümü için soketin değiştirilmesi gerekir. Piyasadaki ucuz Çin malı ürünler cihazınızın bataryasına da zarar vereceğinden zaten sık yaşanan batarya sorunları siz çileden çıkarabilir. Bu durumda yüksek kaliteli olan ve Apple sözleşmeli çalışan firmamızın Amerika’dan ithal edilen garantili ve testlere tabi tutulmuş sertifikalı parçaları kullanılarak çözüm sağlanır. Cihazınızdaki olası problemlerin giderilmesi gerektiğinde size üç farklı kalite seçeneği sunan uzmanlarımız en uygun ve kullanılabilir çeşidi ekleyerek cihazınızı memnun kalacağınız bir şekilde onaracaktır.

iPhone XS Max Kulaklık Soketi Değişimi

Kulaklık soketlerinde hatalı kullanımdan kaynaklı birçok sorun görebilirsiniz. Bu sorunu önlemek istediğinizde öncelikle kulaklık soketinin değiştirilmesi gerektiğini bilmelisiniz. Yüksek kalitedeki ithal ürünler kullanılarak değişen bu alan maksimum performansla müzik dinlemenize devam etmeniz için tercih edilmektedir. Özellikle yüksek kapasitedeki müzik performanslarını dinlemenizi sağlayan cihazlarla telefonunuzdaki kulaklık girişinin gördüğü hasarı ortadan kaldırabiliriz. Soket değişiminin sonrasında cihazınızın sağlığı için kullanmanız gereken ek parçaları dikkate almanız gerekir. Orijinal olmayan parçalar kullandığınızda cihazınızın tüm elektronik aksamı olumsuz etkilenecektir. Bu yüzden mutlaka orijinal parçalar kullanarak cihazınızın daha sağlıklı olmasını sağlayabilirsiniz.

iPhone XS Max Mikrofon Değişimi

iPhone XS Max mikrofon değişimi sorunlarında genelde cihazın diğer aksamlarını etkileyen detaylar da dikkat çekmektedir. Mikrofon değişimi gerektiğinde kulaklık soketi de etkileneceğinden bu alandaki parçanın değişmesi gerekir. Parça değişiminden sonra ihtiyacınız olan zaman diliminde ürün size teslim edilerek kullanılabilir. Mikrofon ve kulaklık değişimi yapılması gereken cihazınızı bize getirin, 40 dakika içinde gereken değişimi başarıyla yapalım. Mikrofonun değiştirilmesi gerektiğinde güvenle bizi tercih edebilirsiniz. Tüm değişim işlemlerimizde firmamızın garantisi kapsamında ürününüz onarılır. Sıvı teması ve çizik olmaması halinde para iadeli olarak hizmet verilmektedir.

iPhone XS Max Hoparlör Değişimi

Cihazınızdaki ses sorunlarının giderilmesi gerektiğinde hoparlör sistemindeki olası sorunlar da kısa sürede çözüme ulaşacaktır. iPhone XS Max hoparlör değişimi için gereken işlemlerin yapılması oldukça önemlidir. Doğru parçaların kullanılması ve sağlam bir onarım işlemi yapılması için cihazınızın ihtiyaç duyulan parçalar beraberinde onarılması mümkün olacaktır. Özellikle açık alanlarda cihazınızın sesini duyamıyorsanız hoparlör sisteminde bir arıza olabilir. Bunun tespit edilmesi için ekspertiz ekibimiz tarafından incelemeye alınan cihazlarınız kısa sürede onarılarak teslim edilebilir. Uzmanlarımız tarafından incelenen cihazınızın sorununu çözmek için ekspertiz hizmetimizi yeni alacağınız ikinci el cihazlarınız için de alabilirsiniz.

iPhone XS Max Ön Kamera Değişimi

iPhone XS cihazınızın kamerasındaki sorunlar söz konusu olduğunda da Amerika’dan ithal olan parçalar tercih edilerek cihazınızdaki kamera sistemin değiştirilmesi mümkün olmaktadır. Bu değişim işlemleri piyasadaki kalitesiz ürünlerle yapılmaz. Bu yüzden tüm işlemlerimiz garantili olarak yapılmaktadır. Para iadeli garantimiz kapsamında Türkiye’nin tek Apple anlaşmalı teknik servisi olarak ön kamera değişimlerinizi gerçekleştirmekteyiz. Aynı gün içinde cihazınızın kontrolleri yapılarak size teslim edilmektedir. İsterseniz kargoyla da gönderilmesi mümkündür. Tüm işlemlerin başarıyla gerçekleşmesini sağlayan uzman teknisyenlerimiz aracılığıyla ürünleriniz firesiz ve sorunsuz olarak tarafınıza teslim edilmektedir.

iPhone XS Max Arka Kamera Değişimi

Amerika’dan ithal edilen parçalar kullanılarak iPhone XS Max arka kamera değişimi işlemi yapılmaktadır. Garantimiz kapsamında değişimi yapılan ürünler aynı gün içinde teslim edilmektedir. Üç farklı kalitede ürün seçeneği sunan uzmanlarımız bütçenize uygun seçimler yapmanızı sağlayacaktır. Arka kameradaki çatlama ya da kırılma gibi durumların yanında kameranın hasar görmesi de son derece sık rastlanan sorunlar arasındadır. Cihazınız için tercih edeceğiniz birçok değişim kaliteli parçalarla yapılmakta ve Apple anlaşmalı olan firmamızın kaliteli işçiliğiyle gerçekleştirilmektedir. Kameranın değişimi ve diğer işlemler için uzmanlarımızdan destek alabilirsiniz.

iPhone XS Max Kamera Camı Değişimi

Cihazınızın değişmesi gereken parçalarını kullanarak çok sayıda işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Şık ve güvenilir çözümler bulmanızı sağlayan CPR Teknik ile cihazınızı uzun yıllar kullanabilirsiniz. iPhone XS Max kamera camı değişimi işlemleri için ekibimiz size en hızlı çözümleri sunacaktır. Her zaman uygun koşullarda hizmet almanızı sağlayan ekibimiz, kurumsal talepleriniz için de hızlı çözümleriyle yardımcı olmaktadır. Kurumsal olarak tercih edeceğiniz ekran değişimlerinde kamera sisteminin en iyi şekilde netlik kazanması için birçok farklı uygulama yapılarak cam değişimi sağlanacaktır.

iPhone XS Max Kasa Değişimi

Kasa değişimlerinde birinci sınıf malzemeler kullanılarak üretilen iPhone XS Max cihazınızın verimli bir şekilde kullanılması için Amerika’dan ithal edilen ürünler tercih edilmektedir. Kasa ve diğer parçaların kullanılması nedeniyle yaşanan olumsuz durumlara karşı garantili işlem yapmaktayız. Para iadeli garantili çalışmalarımız aynı gün içinde uygulanmakta ve zaman kaybetmenizi önleyecek şekilde düzenlenmektedir. Kasa ve benzer değişimlerin yapılmasını sağlayacak işlemlerle cihazınızdaki performans kayıpları engellenerek kullanışlı bir sonucun alınması sağlanır.

iPhone XS Max Arka Kapak Değişimi

Zamanla ve kullanıcı hatalarıyla zarar gören arka kapakların değiştirilmesi gerektiğinde CPR Teknik ekibi olarak cihazınızın rengine uygun olan kapaklar kullanılarak değişim yapılır. Cihazınızın kullanımı konusunda biraz haşin davranmışsanız birinci kalitedeki iPhone XS Max arka kapak değişimi işlemini bize yaptırabilirsiniz. Arka kapaktaki sorunların kısa sürede çözülmesini sağlayan ekibimiz, ilk günkü temizliğinde tarafınıza teslim edilecek olan ürününüzü kısa sürede size ulaştırmaktadır. Farklı talepleriniz için teknik ekibimizden destek alarak merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Cell Phone Repair ismini Türkiye’de ilk kez duyuyoruz. Ne zaman Türkiye’de faaliyete geçtiniz? Kaç şubeniz var?

CPR Teknik 1996’da Kuzey Amerika’da kuruldu. Faaliyete geçtiği ilk günden bu yana 18 farklı ülkede 850’den fazla lokasyonda şube açarak dünyanın en büyük telefon tamiri zinciri haline geldi. Yıllar içinde milyonlarca kullanıcı bozulan cep telefonlarını, laptoplarını, elektronik cihazlarını deneyimli CPR teknisyenlerine emanet etti. 2019’dan beri de Türkiye’de CPR Teknik adıyla Akasya AVM ve Nişantaşı’ndaki şubeleri hizmet veriyor.

Apple ile ne zamandır ortak çalışıyorsunuz? Türkiye pazarı için hedefleriniz neler?

Apple ile neredeyse ilk kurulduğumuz günden beri anlaşmalıyız. Hem orijinal parça ve ürün tedariği, hem de teknisyenlerimizin aldığı eğitimlerde Apple gibi bir dünya deviyle işbirliği içinde olmaktan gurur duyuyoruz. Apple ile Orijinal Parça Satın Alma anlaşmamız var. Dünya’da bu programa GPP ( Genuine Part Purchaser) diyorlar. Bu sayede Apple’dan yedek parça temin edip Apple sistemi üzerinden müşterilerimize hizmet sunabiliyoruz.

Bir kullanıcı neden sizi tercih etmeli? Diğer servislerden hangi yönlerden ayrışıyorsunuz?

Türkiye’de teknik servis, 280M dolarlık bir sektör olmasına rağmen neden bir türlü kurumsallaşamıyor? Neden her gün onlarca iş hallettiğimiz, sevdiklerimizle bağlantı kurduğumuz, kişisel ve kurumsal verilerimizin yer aldığı cep telefonlarımızın akıbeti birilerinin inisiyatifine kalsın? Biz CPR Teknik olarak, yaptığımız işin öneminin farkındayız ve sektörde “tek” olmak değil, rakiplerimizle birlikte bu işi doğru yaparak büyüme gayesi taşıyoruz. Ayrıca en önemli farklarımızdan biri kullanılan yedek parçaların Çin menşei kalitesiz ürünler değil, ABD üretimi yüksek kalitede ürünler olmasıdır.

Onarım maliyetleri konusunda diğer telefon servislerine göre bir avantaj sunuyor musunuz?

Onarım konusunda müşterilerimize hem CPR garantili güvenceyi hem de onların ekonomik durumuna göre farklı fiyatta çeşitli yedek parçalar öneriyoruz. Her zaman yedek parçalarımızın arkasında durup onlara sınırsız değişim hakkı veriyoruz. Yani bir müşteri Amerika’dan ithal getirdiğimiz sertifikalı ürünlerin bir çeşidini beğenmezse getirip aradaki farkı ödeyip parça değişimi yapabiliyor. Diyelim müşteri bir hafta içinde ekranı beğenmedi ve bir üst kalite ekran ile değiştirmek istedi. Ekranda çizik, fiziksel hasar ya da sıvı hasarı olmadığı takdirde anında değiştiriyoruz.

Diğer cihazları da onarıyor musunuz? Yoksa daha çok Apple ürünü mü tercih ediyorsunuz?

Her telefonu yapabiliyoruz ama ağırlıklı olarak Apple ve Samsung da müşterilerimizi hiç bekletmeden stoğumuzdan hızlıca yedek parçayı çekerek değişimi yapabiliyoruz. Samsung ve Apple yedek parça stoğumuz çok kuvvetli olduğu için bekleme sıkıntısı olmuyor. Eğer parça sıkıntısı yoksa Değişimler genellikle 30-40 dakika sürüyor. Bütün marka ve modellere uygun parça stoğu tutmamız imkansız. Böyle durumlarda müşterilerimizden özel sipariş istediği parçayı mağazamıza getiriyoruz. Bu genellikle 2 gün sürüyor, ama yogunluga göre değişebiliyor. Parça geldikten sonra müşterimizi çağırıp CPR güvencesi ile değişimini gerçekleştiriyoruz.

Tamir dışında ikinci el değişim ofisinden yararlanabiliyor muyuz?

İkinci telefon alımı ve satımı da yapıyoruz. Bir tek telefon değil aynı zaman da tüm elektronik cihazları durumuna göre satın alıp belli başlı kontrollerden geçirip CPR garantisi ile satabiliyoruz. Cihazın batarya durumu, parça durumu sıvı hasarı durumu vb gibi bir çok konuda detaylı tarama yapıp müşterilerimize transparan bilgi akışı sağlıyoruz. Böyle kanallardan telefon almak isteyenler satıcı ile beraber bizim dükkanlarımızdan birine gelip doğru şekilde ekspertiz yapabilir. Böylece iki tarafta mağdur olmamış olur.

Cihazımı kargoyla göndersem olur mu?

Cihazınızı bize kargoyla gönderip kargoyla alabilirsiniz. Sizin için 3 farklı seçenek sunarak çözüm bulmaya çalıştığımız işlemlerle kargo sürecinin de eklenmesiyle en hızlı şekilde teslimat sağlıyoruz. Stoklu çalıştığımız için parça değişimi işlemleri aynı gün içinde tamamlanmaktadır. Stoklarımızda olmayan ürünleri ise birkaç iş gününde temin ederek tarafınıza iletiyoruz.

Popüler Sayfalar