1
Cihaz Türü
2
Marka
3
Model
4
Hizmet
5
Bize Ulaşın

iPhone XS Telefon Tamiri ve Teknik Servisi

iPhone XS

iPhone XS tamiri ve teknik servisi için CPR Teknik sizin için en iyi hizmeti sunacaktır. Profesyonel çözümler bulmak istediğinizde uzmanlarımızdan yardım alarak, teknik servis hizmeti alabilirsiniz. Yeni bir model cihaz olmasına rağmen birçok sıkıntıyla gündeme gelen XS öncelikli olarak açılış yüklemeleri konusunda sorun yaratıyordu.

Uygun fiyatlar ve ödeme koşullarından yararlanarak satın alacağınız cihazınızın ikinci elinde de benzer problemleri görebilirsiniz. Bunun için iPhone XS tamiri ve teknik servisi için teste tabi tutulan cihazınızdaki sorun tespit edilir. Sorunun tespit edilmesinin ardından cihazınızın onarım sürecinde neler yapılabileceği size bildirilerek karar verilir. Vereceğiniz onay doğrultusunda onarım süreci başlatılır. Onarım sonrası cihazınızın sorunsuz bir performans göstermesi beklenir.

Kullanıcı kaynaklı olan ya da yazılım ve donanımı ilgilendiren birçok problemin gündeme gelmesi nedeniyle cihazınızın tamiri kısa sürede gerçekleşmektedir. Profesyonel çözümler bulmanızı sağlayan ve ihtiyaç halinde gereken cihazı almanızı sağlayan değişim ofisimizde de aradığınız birçok ürünü bulabilirsiniz. Eski cihazınızı verip farklı bir cihaz alabilir ya da farklı sorunlarınızın çözümü için ekibimizden destek talep edebilirsiniz.

Apple’ın Türkiye’de anlaşmalı olduğu tek marka olan aynı zamanda orijinal sertifikalı ve garantili parçalar kullanarak gerçekleştireceği onarım ve değişim işlemleri için CPRteknik mağazalarına gelebilirsiniz.

Parça Sorunları Nasıl Çözülüyor?

iPhone XS yedek parça işlemleri için bazen orijinal parçalar bazen de sertifikalı&garantili ürünler kullanılıyor. Hangi ürünün tercih edileceği gibi konular tamamen stok durumuna göre değişiyor. Bazı parçaların üretimi yapılırken bazılarının bulunması ise zaman alabiliyor ve yurt dışından sipariş etmek gerekiyor. Böyle durumlarda tarafınıza bilgi verilerek sorunun çözümü için adım atılıyor. Özellikle XS modelindeki birçok cihazda üretimden kaynaklı sorunlar görüldüğü için firma garanti kapsamında değişim işlemi yapmaktadır. Değişim sonrasında yeni bir cihaz alınmasını gerektiren durumlar oluşabilir. Hızlı ve etkin bir çözüm bulmak istediğinizde parça amaçlı kullanılan cihazlardan söküm yapılarak ürününüz tamir edilebilir. Çoğu zaman cihazınız garanti kapsamında tamir edileceği için bu tür değişimlere ihtiyacınız olmayabilir.

Kullanıcılarımıza hem garantili hem de para iade garantili iki farklı garanti şekli sunuyoruz. Parça sorunlarının çözülmesi için Amerika’dan ithal edilen parçaları kullanıyoruz. Amerika’dan gelen teknisyen tarafından eğitilen uzmanlarımız da gerekli değişim işlemlerini gerçekleştiriyor.

Cihazın İçinin Açıldığı Anlaşılır Mı?

Teknisyenler cihazınızın daha önce içinin açılıp açılmadığını kolayca tespit edebilir. Bu yüzden ikinci el cihaz alımlarında ön plana çıkan bu tür durum cihazın garantisi kapsamında kullanılıp kullanılamayacağını ortaya çıkarır. Eğer böyle bir durum mümkünse, cihazın garanti kapsamı dışında kalması mümkün olabilir. Cihazın içinin açılmadığı durumlarda ise kullanıcı kaynaklı olmayan problemlerin giderilmesi mümkün olabilir. Kullanıcı kaynaklı olmayan sorunların çözümü için bu yöntem önemli bir detayken, kullanıcı kaynaklı sorunlarda cihazınızın içi açılmadan sorunun tespit edilmesi mümkün olmayacaktır.

Düz bir mantıkla bile cihazında herhangi bir arıza olan kişi, cihazın içinin açılmadan tamir edilemeyeceğini bilecektir. Cihazda sizde kaynaklanan sorunların giderilmesinin yanı sıra farklı sorunların giderilmesi de içi açılarak yapılacak bir işlemdir. Gerekli önlemleri almadan cihazın içinin açılması mümkün olmayacaktır. Genel sorunların yanında ani gelişen sorunlar da cihazın içini açmayı gerektirebilir. Teknisyenlerimiz tüm onarım süreçlerinizde sizi bilgilendirmeden karar vermeyecektir.

iPhone XS Arızaları

Teknik servis departmanımıza gelen bildirimlerde genel olarak cihazın arızaları cihazın etkileştirilememesidir. Çok sayıda kullanıcı bu sorunu yaşadığında kısa sürede çözebilir. Ancak cihazın problemini gidermek istediğinizde iPhone XS tamiri ve teknik servisi desteği alabilirsiniz. Güvenilir bir çözüm bumak istediğinizde cihazınızın teste tabi tutularak problemin kaynağı tespit edilir. Problem yaşanmıyorsa arızanın giderilmesi de kolaylaşacaktır. iPhone XS arızaları kullanıcı, yazılım ve donanım kaynaklı olabilir.

Şarj soketi sorunu
Hoparlör sistemi sorunları
Mikrofon problemleri
Kamera sorunları
Kasa onarımı gibi şikayetlerin giderilmesi mümkün olacaktır.

Arızaların tespit edilmesinin ardından cihazınız için nasıl bir çözüm üretileceği hakkında bilgilendirileceksiniz. Genel arıza durumunda yararlanmak istediğiniz birçok uygulamanın kaldırılmasıyla cihazınızdaki yavaşlama ya da donmalar düzelecektir. Ancak yazılım kaynaklı olmayan sorunlarda teknik servisimizde incelenen cihazınızdaki mevcut sorunlar da ortadan kaldırılacaktır.

iPhone XS Tamir ve Teknik Servis Hizmeti Fiyatları

iPhone XS Tamiri ve teknik servisi hizmetleri oldukça değişken fiyatlarla sunulmaktadır. Teknik hizmet kapsamında değerlendirilen birçok çözüm için parça değişimi gerekir. Parçalar yurt dışından sipariş edildiğinde hem fiyat hem de zaman açısından biraz uzun süre gerekebilir. Bu durumda çözüm için kullanılacak olan yöntemler değişecektir. Servis desteği kapsamında bulunan çok sayıda hizmet için firmamızdan destek alabilirsiniz. Cihazınızın içi açılarak kontroller sağlanır ve gereken onarım süreci başarıyla gerçekleştirilir. Bu tür problemlerin çözülmesi için parça değişimi yapılır. Parça değişimi sonrasında cihazın performans sorunları da ortadan kalkmış olur.

iPhone XS Şarj Soketi Değişimi

Cihazın şarjı takıldıktan sonra şarj almaması ya da soketin iyi girmemesi gibi durumlarda soket problemlerinden şüphe edilebilir. iPhone XS şarj soketi sorunu cihazınızı hatalı kullanmak ve hırpalamak nedeniyle yaşanır. Özellikle soketin değişmesini gerektirecek sertlikteki hareketler öne çıkmaktadır. Bununla birlikte sıvı teması gibi durumlarda da soketin değişmesi gerekebilir. İşlemin yapılması için kullanılacak parça varsa 40 dakika içinde değişim sağlanır. Bununla birlikte soket değiştirilmesi gerektiğinde de ihtiyaç duyulan sürecin ele alınması için birçok çalışma yapılır. Soket ve diğer kısımların değiştirilmesi gerektiğinde öncelikle ihtiyaç duyduğunuz farklı bir orijinal şarj ile ürününüzü deneyin. Yine çalışma sıkıntısı varsa soketiniz arızalı demektir. Soketi düzeltmek için mutlaka işinin ehli bir servis tercih edin ki herhangi bir hata durumunda cihazınızın farklı kısımlarında da hasar artmasın. CPR Teknik olarak bu hizmetleri sizin için sağlarken, memnuniyetinizi de garanti ediyoruz.

iPhone XS Kulaklık Soketi Değişimi

Cihazdaki kulaklık sisteminde meydana gelen hataların giderilmesi için yapılan kontroller sonucu sokette arıza tespit edilirse bu yönde bir onarım gerçekleşir. Onarım için değişmesi gereken parça, stoklarda olması halinde aynı gün içinde takılır. Zaman kaybı yaşamadan cihazınızın size teslim edilmesini sağlıyoruz. Kargo gönderimlerinizle de ihtiyacınız olan zaman dilimi hakkında sizi bilgilendirerek harekete geçiyoruz. Kulaklık soketinin değiştirilmesi gerektiğinde her zaman en hızlı çözümleri bulmanız mümkün olacaktır. Tüm bu işlemler için bizimle iletişime geçerek kararınızı verebilirsiniz.

iPhone XS Mikrofon Değişimi

iPhone XS mikrofon değişimi öncesinde yazılım kaynaklı sorunların olup olmadığını kontrol etmek için birçok işlem yapılabilir. Bu işlemler için gerekli kontroller yapıldıktan sonra değişim de gerçekleşebilir. Yazılımı güncel olan ve yeniden başlattığınızda kullanım konusunda sorun yaşamayacağınız cihazınız hala problem çıkarıyorsa servis desteği alabilirsiniz. Donanımsal problemler için yedek parça kullanılmak suretiyle onarım gerçekleşir. Onarım işlemleri için öncelikli olarak cihazınızın modeline uygun parça bulunup size fiyat konusunda bilgi verilir. Bu bilgilendirme sonrasında cihazınızın problemli kısmının onarılması sağlanır ve cihazınız size teslim edilir. Tüm işlemlerimiz garantimiz kapsamında gerçekleştirilmektedir.

iPhone XS Hoparlör Değişimi

Konuşma ve müzik dinleme gibi etkinliklerinizi etkileyen hoparlör kısmı, sesli video çekimlerinde de oldukça önemlidir. Bu sürecin kontrol edilmesini sağlayan ve iyi bir verimlilikle kullanılması uygun olan cihazınız en kısa sürede sizin için uygun hale getirilebilir. Bunun için iPhone XS hoparlör değişimi yapılacak olan parça kullanılır. Kullanılacak olan parça sorunsuzsa cihazınıza aynı gün içinde takılarak kontrolleri yapılır. Cihazın ilk günkü performasına ulaşması hedeflenerek işlem yapılır.

iPhone XS Ön Kamera Değişimi

Bazı nedenlerden dolayı cihazınızın kamera sisteminde birçok problem yaşayabilirsiniz. Bu tür durumlarda kameranın değiştirilmesiyle cihazın performansı düzelir ve çekim kalitesi yerine gelir. Bu tür durumları hasarlı cihazlar ya da kazalar dışında kameranın arızalanması halinde de görmek mümkün olmaktadır. iPhone cihazınızda ihtiyaç duyulan kamera değişiminin başarıyla gerçekleşmesi için kamera sistemini kalıcı olarak değiştirmeniz gerekecektir. Uzmanlarımız konuda size yardımcı olarak gereken süreci planlamanızı sağlayacaktır.

iPhone XS Arka Kamera Değişimi

Cihazınızın arka kamerasını değiştirmek istediğinizde uygun bir parça bulunması gerekir. iPhone XS arka kamera değişimi işleminizi 6 ay garantili olarak gerçekleştiriyoruz. Kameranın fotoğraf ve görüntülü görüşme sistemini etkilediği durumların düzelmesi için mutlaka sistemin en iyi şekilde planlanması gerekecektir. Bu yüzden değişim sonrası memnun kalacağınız bir sonucun alınmasını istediğinizde firmamızı tercih edebilirsiniz.

iPhone XS Yan Tuş Değişimleri

Tuş kilidi ve açma kapama tuşunun hasa görmesi halinde cihazın tamire gitmesi kaçınılmazdır. Cihazınızı verimli kullanmanızı sağlayan bu özellikleri aktif hale getirmeniz gerektiğinde iPhone XS Home tuş değişimi yaparak çözüm bulabilirsiniz. Cihazınızdaki tuş değişimleri için ilgili parçalar temin edildikten sonra aynı gün içinde işlem yapılmaktadır. Özellikle ses tuşunun bozulması halinde bazen komple kasanın değişmesi gerekebilir. Hasar durumu arttıkça değişecek parça sayısı da artacağından cihazın performansı olumsuz yönde etkilenebilir. Tuş değişimlerine ihtiyaç duyduğunuzda cihazınızı uygun fiyata bize verebilir ve tamir ettirebilirsiniz. Tamir edilmeyecek cihazlarınızı da bize satarak değişim ofisimizden kendinize farklı bir cihaz satın alabilirsiniz.

iPhone XS Kamera Camı Değişimi

Kamera camının kırılması gibi durumlarda iPhone XS kamera camı değişimi yapılır. Kamera değişiminden sonra cihazınızı eski performansıyla kullanmanız mümkün olabilir. Orijinal olmayan kamera çeşitleri kullanılması halinde de ekran camının değiştirilmesi gerekebilir. Komple kasa değişimi ve benzer problemlerin giderilmesi için ihtiyacınız olan değişim teknisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır. Güvenli bir çözüm imkanı sunan ve kamera camının değiştirilmesini uygun hale getiren bu işlemler sayesinde ekranın zarar görmeden değişmesi gerekir. Değişim sonrası arzu ettiğiniz performansta kullanmaya devam edebileceğiniz ürünler hakkında firmamızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

iPhone XS Kasa Değişimi

Uzun süre kullanılan ve genelde kılıfsız kullanılmaya devam edilen cihazlarda kasa değişimi gerekir. Kasa değişiminin yapılması için öncelikle cihazdaki iç aksamlarda herhangi bir hasar olup olmadığı kontrol edilir. Hasar olması halinde cihazda yapılacak olan değişim incelenerek tarafınıza fiyat bilgilendirilmesi yapılır. Bu bilgilendirme sonrasında da kasa değişimi için onayınız alınarak süreç başlar. Genelde aynı gün içinde tamamlanan işlem sonrası cihazınızın garantimiz kapsamındaki teslimatı yapılır. İsterseniz farklı özelliklere sahip olan cihazlardaki değişim işlemleri de kısa sürede tamamlanarak kargoyla adresinize gönderilir.

iPhone XS Arka Kapak Değişimi

Düşme ya da çizikler nedeniyle zarar gören cihazınızda arka kapak kısmının değiştirilmesi mümkün olmaktadır. iPhone XS arka kapak değişimi işlemi minimum 700 TL’den başlayan fiyatlarla yapılmaktadır. Cihazın verimli bir şekilde kullanılması ve ihtiyaç halinde adresinize teslim edilmesi için uzmanlarımız inceleme yaparak size belirli bir teslimat tarihi sunacaktır. İstanbul içinde ofisimize gelen müşterilerimiz için genelde aynı gün içinde çözüm sağlarken, şehir dışında ve uzakta olan müşterilerimiz için de kargo süreçlerine göre birkaç günde teslimat yapabiliriz. Tek tıkla adresinize teslim edilecek olan cihazınız için bizimle iletişime geçerek kararınızı netleştirebilirsiniz.

iPhone XS cihazım sim kartı tanımıyor, neden olabilir?

iPhone XS cihazlarda genel bir sorun olan bu problem, sim kartın tanınmaması, cihazın açılmaması gibi sorunları da beraberinde getirir. Bu sorunun giderilmesi genelde yazılımsal sorunlardan kaynaklandığı için kolaydır. Cihazı fabrika ayarlarına yükleyip yeniden başlatmanız sorunu çözecektir. Çözülmüyorsa garantisi devam eden cihazlarınızı servise götürerek onarım işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Sim kart problemlerinin giderilmesi için cihazın genel kullanım alanlarında hata yoksa yapılacak testler sonucu problemi belirlenir.

iPhone XS kameramı değiştirebilir misiniz?

Kameranızda hasar varsa değişimi yapılmaktadır. Ancak farklı megapiksele sahip olan cihazınızın kamerasını değiştirmek doğru olmayacaktır. Her modelde önemli bir sürüm söz konusu olduğu için kullanılan parçalar uyumlu bir biçimde çalışır. Sizin farklı malzemeleri bir araya getirerek oluşturmak istediğiniz süreç pek uygun bir sonuç ortaya çıkarmayacaktır. Bu yüzden herhangi bir hasar ya da kırık yoksa cihazın değiştirilmesine de gerek yoktur.

Kargoyla ürün göndersem tamir eder misiniz?

Dünya çapında geniş bir portföy ağına sahip olan CPR Teknik’ten yararlanmak istiyorsanız kargoyla gönderim yapabilirsiniz. Ürününüzü tamir edip size yine kargoyla gönderilmesini sağlayabiliriz. Güvenle teslim edeceğiniz ürünün özenle paketleyerek bize gönderin. Gönderim sonrası cihazınızı inceleyerek testlere tabi tutan teknisyenlerimiz sizi arasın. Nasıl ve ne kadara bir onarım süreci gerçekleşeceğini tarafınıza ileten uzmanlarımız diğer koşullar hakkında hızlıca bilgilendirilmenizi sağlayan en uygun çözümleri size sunsun. Tüm Türkiye’ye bu şekilde hizmet vermekteyiz.

Cihazım ağır hasar gördü tamir edilebilir mi?

Cihazınızın markası ve modeli ne olursa olsun görmeden tamir olup olmayacağı konusunda bilgi veremeyiz. İç ve dış aksamlar incelenerek cihazı ne şekilde değerlendirebileceğimizi tespit edebiliriz. Özellikle farklı cihaz türlerinin kullanılarak tamir edilmesi için uzmanlarımızdan yardım alabilirsiniz. Her zaman en ekonomik şekilde size destek verecek olan firmamız, doğru ürün gruplarını bulmanızı sağlayacak tekliflerle onarım işleminizin tamamlanmasını sağlayacaktır.

iPhone XS şarj almıyor ne yapabilirim?

Cihazınızın şarj almaması durumunda iPhone XS şarj soketi değişimi yapılabilir. Bu durumda ihtiyaç duyduğunuz yedek parça desteğini alarak verimli bir şekilde şarj olmasını sağlayabilirsiniz. Cihazınızın şarj almaması birçok nedenden kaynaklanabilir. Bunların başında gelen sıvı teması, orijinal olmayan şarj aleti kullanımı ve cihazın şarj soketinin arızalanması görülebilir. Her koşulda doğru bilgi edinmek için uzmanlarımızdan yardım alabilirsiniz.

Telefonumun aşırı ısınma nedeni ne olabilir?

Batarya ya da benzer bölümlerin aşırı ısınması nedeniyle birçok kullanıcı rahatsızlık duyar. Bu tür sorunlarda genelde cihazın kullanımından kaynaklanan genel problemler görülmektedir. Özellikle bataryadan kaynaklanan sorunlarda ısınma görülür. Cihazın aşırı ısınması orijinal olmayan şarj aleti kullanmanız nedeniyle de olabilir. Bu tehlikeli bir durumdur. Cihazınızın patlamasına bile neden olabilir. Zaman kaybetmeden teknik servise iletmeniz gerekecektir.

Orijinal şarj aletim yok cihazımı nasıl şarj edeceğim?

Genelde ikinci el cihazlarda görülen bu durum bataryanın şişmesine neden olabilir. Bataryada meydana gelen hasarların onarılması gerektiğinde mutlaka orijinal ürün kullanmanız gerekmektedir. Orijinal ürün kullanılmasıyla birlikte cihazın kısa sürede şarj alabilmesi ve benzer şikayetlerin azalması mümkün olacaktır. Patlamalara neden olabilen bu durumun nedeni üretilen ülkedeki ve sizin ülkenizdeki akımların farklı olmasıdır. Bu konuda mutlaka orijinal şarj aletini satın alarak kullanmalısınız.

Popüler Sayfalar