1
Cihaz Türü
2
Marka
3
Model
4
Hizmet
5
Bize Ulaşın

Servisi Seçiniz

Samsung Telefon Tamiri | Samsung Teknik Servis CPR

Samsung Cep Telefonu Tamiri

CPR Teknik, Samsung tamiri konusunda akıllı telefon kullanıcılarına destek veriyor. Android işletim sistemi ile çalışan Samsung cihazlarınız onarılıyor. 

Türkiye’de en çok tercih edilen akıllı telefon markalarından olan Samsung tamiri önemli bir teknik destek uzmanlığı gerektirir. Dünya genelinde yaygın bir servis ağı bulunan ve kullanıcıların en fazla tercih ettiği modelleden biri haline gelen Samsung marka akıllı telefonlarda; ekran tamiri, batarya tamiri, orta tuş tamiri gibi birçok spesifik sorunla karşılamaktadır. Piyasada ikinci el olarak da sıkça bulunan bu marka telefonu kullananlar, kullanıcı kaynaklı sorunları garanti kapsamında çözemeyebilirler.

Ekran kırılması ya da ses giriş çıkışları, kamera sorunları yaşanması gibi çok sayıda problemin çözümünde Samsung markası uzmanları yardımcı olmaktadır. CPR Teknik bünyesindeki personeller marka ve modeller konusunda uzman oldukları cihazların tamir edilip edilemez olduklarını size iletmektedir.

Sıkça karşılaşılan akıllı telefonun camının kırılması sorununun giderilmesi çoğu zaman garanti kapsamında gerçekleşmez. Bu yüzden güvenilir bir tamir servisinin olması önemlidir. Akıllı telefonunuzun tamir edilmesi için gereken süreci planlayan uzmanlar, tamirin niteliği ve maliyeti hakkında tarafınıza bilgilendirme yapacaktır.

Profesyonel bir ekiple birlikte incelemeye alınan cihazlardaki muhtemel hata tespit edildikten sonra anakart değişimi, ön kamera değişimi ya da kasa değişimi gibi işlemlere ihtiyaç varsa bunlar da servis işlemleri sırasında yapılabilir. Türkiye’nin en yaygın kapsama alanına sahip olmayı hedefleyen CPR uzmanları, size zaman kaybetmeden onarım yaptırmanın rahatlığını en iyi şekilde hissettireceklerdir.

Güvenilir ve şık bir konsepti hayata geçiren servis kapsamında birçok akıllı telefon ve tablet en kısa sürede kullanılabilir hale getirilerek, güvenilir bir destekle sonuçlanacaktır. Samsung marka cihazlarınızın en önemli kullanıcı hataları teknik ekip yardımıyla düzeltilecek ve gerekli bakımları da yapıldıktan sonra size ilk günküne yakın bir performans ile geri verilecektir.

Samsung Ekran Değişimi

Akıllı telefonunuzun ekran koruması olsa da olmak da bazı durumlarda ekranları çizilebilir. Bu tür darbeler nedeniyle çatlayan, kırılan ekranlar dokunmatik ekranları ya da touchID kullanımıza engel olabilir. Cihazınızın herhangi bir sorunu olmamasına rağmen ekranının kırılması halinde kısa sürede ekran değiştirme işlemi yapılabilir. Ekranın değişmesi gerektiğinde güvenle tercih edeceğiniz CPR Teknik, kırık bir ekran ya da sıvı teması gibi kullanım engellerini ortadan kaldıracaktır. Eski ve yeni birçok Samsung model akıllı telefonun ekran değişimini yaptırabilisiniz. Cihazınızın servise iletilmesinin ardından ne kadar süre içinde tarafınıza teslim edileceği bildirilecektir.

Ekranla birlikte kamera sisteminin de zarar görmesi, birçok probleme neden olabilir. Ana kart arızası gibi daha masraflı sorunlarla karşılaşmanızın yol açacağı teknik problemlerde güvenebileceğiniz bir servis size yardımcı olacaktır. Anakart problemlerinde aslında birçok teknik personelin haberinin dahi olmadığı sayısız alt problemin detayına hakim bir teknik ekibe Cell Phone Repair mağazalarından erişebilirsiniz.

Samsung Kasa Değişimi

İkinci el cihazlar ve temin edilebilen yedek parçalar kullanılarak Samsung marka akıllı telefonlarınızın kasası değiştirilebilir. Güvenle değişim sağlayacağınız ve kısa sürede kullanım hazır hale gelecek olan cihazınızın modeline göre değişimi yaptırabilirsiniz. Uygun fiyatlar ve hızlı çözümlerle mağdur olmanızı önleyen sistemle, cihazlarınızı yıllarca kullanabilmenin avantajlarını elde edebilirsiniz. Kasa değişimi, kasanın parçalanması, ağır hasar görmesi ve ciddi olarak zedelenmesi durumunda görülür. Bu yüzden aynı marka ve model bulunduğunda değişimi kısa sürede yaptırarak telefonunuzun adeta yenilenmesini sağlayabilirsiniz. Zaman kaybetmeden sorunun tespitine ve sizi memnun edecek en ekonomik çözümüne odaklanan ekibimiz, birçok eski model cihazın da onarım sürecini başarıyla gerçekleştirilmiştir.

Samsung Kamera Değişimi

Zaman zaman kamera sorunları yaşatan Samsung cihazlarda tamir, kamera değişimini gerektirebilir. Genelde ön kamera değişimi ve ekran değişimi gerektiren durumlarda en kısa sürede tamirat yapılabilir. Birçok kişinin yaşadığı yüz tanıma sorunu (face recognition / faceID ) da kamera kaynaklı bir problem olabilir. Bu sorunun da kısa sürede giderilmesi gerektiğinden uzman temsilcilerimiz en kısa sürede size yarar sağlayacaktır. Akıllı telefonların tercih edildiği çok sayıda işletmede de iletişimin aksamına neden olan bu tür sorunlar kurumsal destek hizmetimizle en kısa sürede giderilmektedir. Telefonunuzun modeline göre değiştirilecek olan kameraların telefonunuzu ilk günkü gibi kullanabilmenize olanak sağlayacağı onarım süreçleri hakkında detaylı bilgi almak için iletişim bölümünden yardım alabilirsiniz. Kırık ekranlar, istenmeyen su temasları ve ağırlaşmaların yaşatacağı verimlilik kaybını minimuma indirmek için uzman CPR Teknik ekibinden yardım isteyebilirsiniz.

 

Samsung telefonlarda ekran değişimi yapıyor musunuz?

Her 10 kişiden 3’ünün yaşadığı akıllı telefonun ekranının kırılması yayın bir sorundur. Ekranın tamamen değişmesini gerektiren bu durum, en kısa sürede düzeltilebilir. Ekran değişimi ve hasarlı camın onarılması aynı çözüm yönetimidir. Yani küçük bir çizik de olsa büyük çaplı bir kırılma da yaşansa ekranın tamamen değiştirilmesi gerekebilir buna teknik ekibin incelemesi ve kullanıcının nasıl bir sorunla karşı karşıya olduğunun değerlendirilmesi ile ulaşılır. Değişim gereken durumlarda, eski model cihazlarda üretimden kalkan parçaların bulunamaması halinde gecikmeler ya da iptaller yaşanması olasıdır bu durumlarda tamir seçeneği de uzun sürebilir ancak bu konuda kesinlikle size önceden bilgi verilecektir. Cihazınız eski modelse mutlaka uzmanlarımıza danışarak değişim yapılıp yapılmayacağını ya da o süreden sonra telefonun verimli bir şekilde kullanılıp kullanılmayacağını öğrenebilirsiniz.

Samsung marka telefonlara batarya değişimi yapıyor musunuz?

Ayrı bataryaya sahip olan Samsung cihazlarda yan sanayi bataryalar veriminizi düşürecektir. Bu yüzden değişim yaptırmak için uzman bir servis desteği almanız, verimlilik açısından önemlidir. CPR Türkiye ürünlerini Amerika merkezli global markası CPR’dan tedarik ettiği için kesinlikle orjinal parçaların kullanılacağı değişim süreci telefonunuzun marka ve modeline göre değişen zamanlarda gerçekleşmektedir. Eski modellerde olduğu gibi yeni model Samsung cihazlarda da batarya değişimi gerçekleşmektedir. Akıllı cihazlarınızın marka ve modeline göre kullanılacak olan parça kısa sürede değiştirilmektedir. Yeni modellerde kullanıcı kaynaklı olmayan hatalar garanti kapsamında değişebileceğinden yetkili servisinizden destek alabilirsiniz. Ancak kullanıcı hatalı sorunlar mutlaka ücret karşılığında yapılabilir.

Samsung arka cam değişimi yapılıyor mu?

Akıllı telefonunuzun marka ve modeli ne olursa olsun camında herhangi bir hasar olması halinde ekranının değiştirilmesi gerekir. Bu değişiklik akıllı telefonunuzun marka ve modeline göre en ekonomik fiyatlarla yapılır. Uygun fiyatlardan yararlanmak istediğinizde yapılan onarım iyi sonuç vermeyebilir. CPR olarak mutlaka orjinal parçalarla onarım gerçekleştirir ve kesinlikle parçadan kaynaklı bir sorunla karşı karşıya kalmaz.  Bu yüzden güvenle tercih edeceğiniz çok sayıda ürün için seri bir tamirat gerçekleştirebilirsiniz. Çalışmayan cihazlar bazen anakart değişimine rağmen düzeltilemeyebilir ama bu durum profesyonel bir teknik servisin incelemesi sonrasında belli olacaktır.

Samsung telefonumdan ses gelmiyor, hoparlör değişimi yapıyor musunuz?

Sıvı teması ve cihazın aşırı sıcak/soğuk durumuna maruz kalması akıllı telefonlarda ses sorunlarına neden olabilir. Samsung cihazınızın içi açılarak hasarın tespit edilmesinin ardından müzik, konuşma ve işitsel diğer sorunlar belirlenir. Genelde telefonun içine kaçan tozlar, sıvılar, aşırı ses ya da ses gelmeme şikayetine neden olur. Bu durum birçok cızırtılı konuşma ya da ses problemine neden olabilir. Cihazınızın modeline uygun hoparlör kullanılarak ses kalitesinin ilk günkü performasına ulaşması hedeflenir. CPR güvencesiyle onarımını yaptıracağınız cihazınız 6 ay garantili olarak size teslim edilir. Anakart kaynaklı sorunlar varsa, bu sorunların giderilmesi için anakartın değişmesi yeterli olmayabilir, anakarttaki problemin tespiti ve tamiri daha yerinde ekonomik ve hızlı bir çözüm olabilir.

Samsung mikrofon değişimi tamiri yapıyor musunuz?

Konuşma sırasında karşılıklı iletişim eksikliği, ses kesintileri ve kayıpları yaşamanız mikrofon sorununa işaret eder. Cihazın yeniden başlatılması ve tüm seslerin açık olduğundan emin olunmasına rağmen ses düzelmiyorsa bir servis desteğine başvurmalısınız. Arama ayarlarından “gürültü azaltma” birçok ses sorununu çözer. Ancak bu tür uygulamalara rağmen düzelmiyorsa mikrofonun değişmesi gerekebilir. Yine telefonun içinin açılıp sorunun net olarak tespit edilebilmesi için çalışma yapılması gerekir. Uzman teknik personeller uygun mikrofonu yerleştirerek telefonun ilk günkü ses kalitesine ulaşmasını sağlayabilir. Probleminiz ne olursa olsun Samsung marka cihazınızın daha verimli çalışmasını sağlayacak değişimler yapılabilir.