iPhone 11 Telefon Tamiri

iPhone 11 Tamiri

Apple markasının çıkarttığı iPhone 11 telefonlarda yaşayacağınız sıkıntı ve bozuklukları profesyonelce tamir etmekte ve sizlere geri göndermekteyiz. Uzman kadromuz sayesinde verdiğimiz hizmetlerimiz, müşteri memnuniyet garantili olarak yapılmaktadır. Orijinal yedek parça ve yedek parça faturalarıyla birlikte sizlere ürününüzün gönderimini sağlamaktayız.

iphone-tamiri iPhone 11 Telefon Tamiri

iPhone 11 Garantili Tamir Hizmeti

Telefonların tamirini gerçekleştirdiğimiz işletmemizde iPhone 11 tamiri de yapmaktayız. Kaliteli ve hızlı tamirlerimiz sayesinde telefonunuzdan uzakta kalmayacaksınız. Tamiri biter bitmez sizlere teslim ederek, tekrar eski çalışan telefonunuza kavuşmanızı sağlıyoruz. Telefonlarda yaşanan ve tamir edilmesi gereken bozukluklar arasında ekran kırılması, kasa değişimi, kulaklık girişi değişimi, şarj girişi değişimi yer almaktadır.

iPhone 11 Servis

Telefonlarınızın servis bakımlarını da yapmaktayız. Özellikle iPhone 11 servis hizmetimiz sayesinde, müşterilerimizin telefonlarında işlevini yerine getiremeyen kısımların temizliğini sağlıyoruz. Temizliğimizi ve bakımlarımızı garantili olarak gerçekleştirerek müşterilerimize telefonlarını teslim ediyoruz. Müşteri memnuniyeti bizler için ilk koşullarımız arasında yer almaktadır.

iPhone 11 Tamir Fiyatı

Telefonlarınızda yaşadığınız bozukluklar ve daha sonrasında iPhone 11 tamir fiyatı hakkında tüm merak ettiklerinizi sitemiz üzerinden öğrenebilirsiniz.

Telefonlarınızın tamir fiyatını etkileyen noktalar:

  • Bozukluğun yazılıma bağlı mı donanıma bağlı mı olduğu
  • Telefonun açılmasını ve kapanmasını ne kadar etkilediği
  • Gerekli olan yedek parçanın maliyeti
  • İşçilik olarak hesaplanmaktadır.

 

Hizmetlerimizde garantili işler yaparak, müşterilerimizin telefonlarına en kısa sürede ulaşmalarını hedefliyoruz. Yaptığımız tamirlerde de müşterilerimizi bilgilendiriyoruz.