iPhone XS Max İncelemesi: Bir Üst Modele Geçmeli misin?

Apple’ın California’daki Cupertino’da düzenlenen Eylül 2018 etkinliğinde üç yeni iPhone modelinin tanıtımının yanı sıra Apple Watch Series 4 de piyasaya sürüldü. 

iPhone Xs Max incelememizi okuyarak bu cihazın sizin için uygun olup olmadığını gözlemleyebilirsiniz.

Favori Özelliklerimiz: iPhone Xs Max İncelemesi

Uzay gri, gümüş ve yeni altın kaplama rengiyle iPhone Xs Max, paslanmaz çelikten ve dayanıklı camdan tasarlanmıştır. Görünüşün ötesinde olan cihaz A12 biyonik çip, Face ID, çift kamera sistemi ve daha fazlasını ihtiva eden bir teknoloji ürünü olarak karşımıza çıkmaktadır.

Güncel En Büyük iPhone Ekranı

6.5 inçlik Süper Retina OLED ekran, bugüne kadarki en geniş iPhone ekranıdır. Bir HDR ekrana sahip iPhone Xs Max, endüstri lideri renk hassasiyeti ve şaşırtıcı kontrast ve parlaklık sunar. Ayrıca, altı kanallı bir ışık sensörü ile iPhone Xs Max, içinde bulunduğunuz ışığın renk sıcaklığına göre beyaz dengesini ayarlar.

A12 Biyonik Çip

Apple’ın yeni nesil ürünü olan Neural Engine A12 Biyonik yongası, iPhone Xs Max’in benzersiz bir deneyim sunmasını sağlıyor. Saniyede beş trilyon işlemi tamamlayan bu iPhone modeli önceki modellerden daha verimli ve güçlü görünüyor.

Dual 12MP Kamera

Gelişmiş algoritmalar, ISS ve Neural Engine’i ustaca bir çift kamera sistemine entegre ederek, Apple ekibi akıllı telefon fotoğrafçılığını yeniden tanımlayacak bir iPhone Xs Max kamera geliştirdi. Kullanıcılar, 12MP geniş açılı ve telefoto kameraların yanı sıra Smart HDR, Portre modu, Quad LED ve 2x optik zoom’un keyfini çıkaracaklar.

Depolama kapasitesi

İPhone Xs Max üç depolama seçeneğiyle geliyor: 64 GB, 256 GB ve tamamen yeni bir seçenek olan 512 GB. Her ne kadar depolama kapasitesi arttıkça fiyat artarsa ​​da, 512 GB seçeneğinin eklenmesi, sürekli olarak depolama alan kullanıcılar için harika bir deneyim olacak.

Diğer Önemli Özellikler

Yukarıda iPhone Xs Max incelemesinde listelenen özelliklerin yanı sıra, birkaç başka geliştirmenin de var olduğu söylemek gerekiyor. iPhone Xs Max cihazını yükseltme ihtiyacı duyan kullanıcılar için harika bir seçenek haline geliyor. 

Ek özellikler:

IP68 su ve toz geçirmezlik derecesi,

TrueDepth kamera ile iyileştirilmiş yüz tanıma,

Face ID kullanarak Apple Pay,

Çift sim kart,

iPhone Xs Max’ın pil ömrü bir önceki modelden 1,5 saat daha uzun süre dayanabilecek,

Hem iPhone X’ler hem de iPhone Xs Max, Apple’ın iOS 12 işletim sisteminde çalışacaktır.

Akıllı telefonunu iPhone Xs Max’e Kim Yükseltmelidir?

Cihazını oyun, video veya fotoğrafçılık için kullanan biriyseniz, iPhone Xs Max sizin için mükemmel bir cihaz olabilir! Etkileyici bir ekran ve çift sistemli kamerası ile Xs Max neredeyse bir sinema deneyimi sunuyor.

Apple’ın iPhone Yükseltme Programı’nın bir parçası olanlar için, iPhone Xs Max’e yükseltmeye uygun olup olmadığınızı kontrol ediniz. Bu programın bir parçası değilseniz, eski cihazınız için size en çok ödemeyi kimin sağlayacağını belirlemek için araştırmanızı yapın!

Yeni bir iPhone Xs Max sahibi iseniz ve onarım servislerine ihtiyaç duyarsanız, CPR her zaman yanınızdadır, bize güvenin. Teknisyenlerimiz, kırık ekranlar, arızalı şarj bağlantı noktaları, hatalı piller ve sıvı hasarı gibi çeşitli iPhone sorunlarını çözmek için eğitilmiştir. Başlamak için bugün size en yakın CPR’yi bulun!