Okullar için iPad & Chromebook Tamiri

K-12 teknolojiniz için fiyat teklifi almak hızlı ve kolaydır.

CPR Teknik Onarım, K-12 Okulları için sektörde lider elektronik cihaz onarımı sunar.

Profesyonel eğitimli teknisyenlerimiz, okullarda tablet onarımı ve dizüstü bilgisayar onarımı konusunda uzmandır. Chromebook’lardan ve iPad’lerden MacBook’lara ve Microsoft tabletlerine kadar, tüm marka ve modellerde okul tarafından verilen ve öğrencinin sahip olduğu cihazları tamir ediyoruz.

Okul bölgeniz veya eğitim kurumunuz hızlı geri dönüş, maliyet tasarrufu ve sınırlı ömür boyu garantiler için CPR Telefon Onarımı’na güvenebilir. Hem bütçe gereksinimlerinize hem de onarım ihtiyaçlarınıza uygun özel bir plan oluşturuyoruz.

Emin olun, öğrencilerinizin başarısına büyük ilgi duyuyoruz, çünkü hesabınızı idare eden CPR bayisi topluluğunuzdaki bir işletmenin sahibi.

 

 

ISO 9001-2008 Certified, CompTIA CTT+ Certified and IPC® Member Eğitim için CPR

 

Su Hasarı

Bir Chromebook’taki sıvı hasarı mutlaka cihazın daha çevreci olduğu anlamına gelmez. CPR Tech Repair’dan biraz yardım alarak, öğrencinizin Chromebook’u kısa sürede çalışmaya başlayacak.

Boğuk Ses

İşlevsel ses, bir öğrencinin öğrenme deneyimi için çok önemlidir. Okul tarafından verilen bir Chromebook’ta bozuk, boğuk veya bozuk ses varsa, CPR Tech Repair’a güvenebilirsiniz.

Hatalı Pil

Hatalı bir Chromebook pilinin öğrencilerinizin öğrenme becerisini etkilemesine izin vermeyin. Hızlı ve uygun maliyetli pil değiştirme hizmetleri için CPR’ye güvenebilirsiniz.

Kırık Ekran

Kırık ekranlar, K-12 elektronikleri arasında gördüğümüz en yaygın hasar tipidir. Çatlak ekranlar öğrencilerinizin öğrenme yeteneğini engelliyorsa, bugün CPR ile iletişim kurun.

Arızalı Yazılım

Arızalı Chromebook yazılımı, öğrencilerin işleri yapmasını neredeyse imkansız hale getirebilir. Bir Chromebook ayarına ihtiyaç duyduğunuzda, CPR’deki uzmanlara bağlıdır.

Kamera Sorunları

Okul tarafından verilen Chromebook’larınızın kamera tamir servislerine ihtiyacı olduğunda, CPR uzman teknisyenlerine güvenin.

 

Kırık Ekran

CPR teknisyenleri, genellikle aynı iş günü içinde tamamlanan ekonomik iPad ekran onarım hizmeti sunar. Okulunuzdaki iPad’leri eski haline getirmek için CPR’a güvenin.

Su Hasarı

CPR su hasarı onarımında tecrübelidir ve öğrencilerinizin iPad’ini hızlı ve ekonomik bir şekilde eski haline getirebilir.

Sinyal Yok

Sinyal olmaması, iPad tabletle yapabilecekleri önemli ölçüde kısıtlar. Neyse ki, CPR sinyal tamir hizmetlerinde uzmanlaşmıştır.

Bozuk Pil

Okulunuzdaki iPad’lerin şarjı eskisi kadar uzun gitmiyorsa pil sorunu yaşanıyor olabilir. Nedeni ne olursa olsun, CPR sorunu teşhis eder ve başarılı bir onarımı zamanında tamamlar.

Hoparlör Arızası

iPadlerin sesi boğuk çıkıyor ya da hiç çıkmıyorsa, CPR’a güvenebilirsiniz. iPad hoparlörlerini onarmak veya değiştirmek ve tabletinizi orijinal durumuna geri döndürmek için gerekli araçlara sahibiz.

Tuş Arızası

Okulunuzdaki iPad’te tuşlar arızalıysa veya hiç çalışmıyorsa CPR’a güvenebilirsiniz. Onarım teknisyenlerimiz sorunuzu hızlı ve ekonomik bir şekilde çözer.

 

 

Eğitimciler için en güvenilir teknoloji onarım ortağı ile çalışma konusunda daha fazla şey öğrenmek mi istiyorsunuz?

Bilgi İste