team discussing tech solutions for business

Şirketler için CPR

Şirketinizde işlemlerin sorunsuz bir şekilde devam etmesi sayısız elektronik cihaza bağlıdır. Bir şey bozulduğunda, üretkenliğiniz de azalır. Bu cihazların en iyi şekilde çalışmasını sağlamak için Kurumsal Bakım Planları ve şirket çözümlerine güvenebilirsiniz. Şirketinizin bir güvenlik planına sahip olması çok önemlidir.

Özel eğitim almış uzman teknisyenlerimiz kurumsal müşterilerimiz için eşsiz bir kolaylık ve değer sunar.

Küçük ve Orta Ölçekli Şirketler İçin Çözümler

Şirketler içinde cihazlar arızalandığında buna bir çözüm bulmak hem maliyetli hem de zaman kaybı olabilir. CPR, yoğun programınızdan yanında bir de stresle uğraşmamanız için size hızlı güvenilir ve ekonomik hizmet vermek için uzmanlaşmıştır. Cihazlar ister şirkete ister personele ait olsun, bütünsel bir garanti / onarım çözümü sunuyoruz. Özelleştirilmiş bakım programlarımız şu avantajları sağlar:

  • Gizliliği sağlamak için güvenli veri protokolü
  • Uygun teslim alma / teslimat hizmeti seçenekleri

  • Sektörün en iyi eğitimli ve profesyonel teknisyenleri
  • ISO 9001: 2015 belgesi


ISO 9001:2015 belgesi nedir?

ISO (Uluslararası Standartlar Teşkilatı), kuruluşların ürün ve hizmetlerle ilgili kalite ve yasal gereklilikler aracılığıyla müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamasını sağlayan standartları belirler. Teknik ve operasyonel eğitim sertifikaları veren CPR gibi kuruluşlar, ISO 9001 kurallarının katı gerekliliklerini karşılamalıdır. Dünya çapında bir milyondan fazla kuruluş sertifikalandırılmış ve ISO 9001 mobil cihaz tamir sektöründe teknik ve operasyonel eğitim için uluslararası altın standart haline getirilmiştir.

 

certified_badge