Kadıköy’de En İyi Cep Telefonu Tamiri Teknik servis

Türkiye’nin en köklü akıllı telefon tamircisi olan CRP Teknik olarak Kadıköy telefon tamiri hizmetimizle tüm marka cihazlarla hizmetinizdeyiz. Telefon tamiri Kadıköy ve çevre ilçeler için aynı gün içinde yapılmaktadır.

Firmamız kargo desteği vererek şehir dışındaki müşterileri için de hizmet vermektedir. Özellikle birçok akıllı telefon markası için uzmanlık sahibi olan ekibimiz, en kısa sürede ürününüzü incelemeye alarak ne şekilde onarım yapılacağı konusunda bilgilendirecektir. Bilgilendirme sürecinden sonra onay vermeniz halinde işlemler başlanacaktır.

Akıllı Telefon Batarya Değişimi

Akıllı telefonlarda kullanım ömrü ilerledikçe batarya sorunları da ortaya çıkmaktadır. Bataryanın şişmesi, sıvı teması nedeniyle zarar görmesi ya da bataryanın kullanım ömrünü yitirmesi durumunda batarya değişimi gerekir. Orijinal bir ürün olarak tercih edeceğiniz bataryalarla cihazınızın kullanım ömrü artacak cep tamir konusunda başarılı çalışmalar yapılacaktır.

Cep Telefonu Hastanesi

Cep telefonu hastanesi olarak Kadıköy telefon tamiri  için tercih edilen firmamızın bu title’a sahip olmasının en önemli nedeni, tüm marka ve modeller konusunda bir uzmanımızın olmasıdır. Oldukça önemli olan bu sistemin hızlı işlemesinin en önemli nedeni elimizdeki stoklar ve yedek parça konusunda sunduğumuz hizmettir. Akıllı telefon ve tabletlerin onarımı konusunda her türlü desteği tarafınıza sunuyoruz.

Cep Teknik Servis

Cep tamir – cep telefonu tamiri gibi ihtiyaçları karşılamak istediğinizde ekibimiz size yardımcı olmaktadır. Profesyonel çözümlerle ihtiyacınızın karşılanması için adım atan firmamız, teknik destek konusunda en iyi çözümleri bulmanızı sağlayacaktır. 6 ay servis garantisi olan onarım hizmetimizle her marka ve model için karşınızdayız.

Akıllı telefonlar için teknik bir çözüm bulmak istediğinizde cep telefonu tamircisi olarak Anadolu yakasından tüm Türkiye’ye hizmet veren CRP Teknik için çözüm bulabilirsiniz. Marka ve model fark etmeksizin yardımcı olduğumuz bu hizmetlerle teknik açıdan yaşadığınız tüm sorunları çözüyoruz.

Mikrofon değişimi yapıyor musunuz?

Akıllı telefon ve tabletleriniz için hangi sorunu yaşıyorsanız çözüm sunuyoruz. Profesyonel çözümler bulmak istediğinizde orijinal parçaları kullanarak gereken değişim işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Çok sık tercih edilen değişim işlemleri arasında olmayan mikrofon sorunlarında uzman olan personelimiz, ürününüzün modeline göre değişmektedir.

Kasa değişimi fiyatları ne kadar?

Akıllı telefonların kasaları değişebilir. Bu durumda kasa değişimi yapılırken marka ve modele göre fiyatlandırma yapılmaktadır. Ortalama 200 TL’den başlayan fiyatlarla değişen ekranlar oldukça kısa sürede onarılmaktadır. Kasa değişimleri yapıldığında cihazınızın dış görünümü oldukça farklı hale gelecektir.

Ekran değişimi kaç TL?

Ekran değişimi iç ve dış ekranın değişmesiyle gerçekleşen bir işlemdir. Ortalama 200 TL’den başlayan fiyatlarla akıllı telefonunuzun ekranı onarılmaktadır. Gereken çalışmaların yapılmasını sağlayan uzmanlarımız cihazınızın marka ve modeline göre değişecek olan ekranı alarak size fiyat verecektir. Aşırı derece yoğunluk olmaması durumunda aynı gün ekran değişimi yapılmaktadır. Eğer cihazınızın ekranı bulunamıyorsa ve eski bir modelse olabilirlik konusunda tarafınıza bilgilendirme yapılarak değişim yapılıp yapılmayacağı size söylenecektir. Kadıköy telefon tamiri için CRP Teknik en iyi çözümleri sunmaya hazırdır.

Akıllı telefon kamera değişimi yapıyor musunuz?

Kamera kırılması ya da benzer durumlardan kaynaklanan hasarlarda akıllı telefon kamera değişimi yapılmaktadır. Ekranın değişmesi için gereken parçalar araştırılarak tarafınıza iletilir. Masraflar ve sonuç hakkında bilgi verildikten sonra değişim işlemleri yapılır. Ürünlerin temin edilmesi için belirli bir zaman dilimi yoksa aynı gün içinde ürününüz size iletilmektedir.

Akıllı telefonum kırıldı ekran değişimi ne kadar?

Akıllı telefon kullanıcılarının en çok yaşadığı sıkıntılardan olan ekran kırılmaları, artık ekonomik olarak değiştirilebiliyor. Orijinal parçaların temin edilemediği durumlarda ikinci el cihazlardan toplama yapılarak ürün oldukça sağlam bir hale gelebilir.