Moto G7’nin En Sevilen Beş Özelliği

Motorola’nın Moto G serisindeki en son modeli 2019 baharında görücüye çıktı ve fiyat etiketi olmadan birinci sınıf bir akıllı telefon lüksünü arayanlar için popüler bir seçim oldu. Moto G7 çarpıcı bir ekran, hızlı işlemci ve uzun pil ömrü gibi etkilendiğimiz pek çok özelliği içermekte. Peki bu cihaz sizin için uygun olabilir mi? Bu yazıyı Motorola Moto G7 ve özellikleri hakkında daha fazla bilgi edinmeniz için hazırladık.  Ayrıca bütçe dostu bu telefona ödediğiniz rakamın f/p açısından yatırımınızı karşılayıp karşılamadığını değerlendirmekteyiz. 

Motorola Moto G7’nin Özellikleri

Bu şık cihaz, Moto G cihazlarının çok sayıda özelliğinin güncellenmiş halini içermektedir. Yine de ekonomik bir fiyat aralığında yer aldığını söylemek mümkündür.

Max Vision HD Ekran

Moto G7, 6.2” Full HD + etkileyici bir ekrana sahiptir ve bu ekran özelliği G7’yi Moto G cihazlarından ayırmaktadır. G7 19:9 en boy oranına ve 2270 x 1080 piksel çözünürlüğe sahiptir. Gorilla Glass 3 ekrana sahip Moto G7, önde gelen cihazlar ile rekabet edebilecek şık bir görünüme sahiptir.

12 MP Çift Kamera Sistemi

Moto G7, 12 megapiksellik arka kamerası ile başlangıç seviyesindeki kullanıcıların dahi sağlam bir görüntü yakalamasına olanak tanıyor. Önceki Moto G modellerine kıyasla kamera kalitesinde belirgin yükseltmeler görülmekte. 4K video, yüksek çözünürlüklü zoom ve sinemagraf tekniği gibi pek çok heyecan verici yenilik mevcut. Ayrıca Moto G7 ön kameradaki 8 megapiksel sensör ve yeni ekran flaşıyla selfie oyununuzu başlatmanıza izin veriyor.

Yüzde 50 Daha Hızlı Performans

G7’de kamera kalitesi, yükseltilmiş tek özellik değil. Qualcomm Snapdragon 632 sekiz çekirdekli işlemci sayesinde, Moto G7 yüzde 50 daha hızlı işlem yapabiliyor. İnternette gezinmek, oyun oynamak ya da bir şarkı indirmek farketmeksizin kullanıcı performans seviyesindeki artışı doğrudan hissedebiliyor.

Su Geçirmez

Cihazlarımızı sıvıdan korumamıza rağmen, bazen yapabileceğimiz pek bir şey yoktur. Kazalar yaşanabilir ve telefonlarımız sıvı ile temas edebilir. Motorola, su tutmayan bir dış yüzeyi Moto G7’ye entegre ederek bu endişeyi gidermeye yardımcı olmaktadır. Siz halen su veya sıvıya karşı cihazını korumak isteyeceksiniz ancak Moto G7 kendini yağmur veya benzeri bir durumda su hasarına karşı müdafaa edecektir.

Pil ömrü

Kusurlu piller, çoğu kullanıcının çok iyi bildiği ortak bir mücadele alanıdır. Hareket halindeyseniz ve zamanınız yoksa, Moto G7’nin 15W turbopower şarj cihazını seveceğinizi düşünmekteyiz. Moto G7’niz sadece 15 dakika içinde, dokuz saate kadar güç alır ve neredeyse bütün gün tam şarjla çalışmanıza olanak tanır.

Moto G7 ailesi iki modelden oluşuyor: Moto G7 Power ve Moto G7 Play. G7 Power, cihaza üç günlük pil ömrü veren etkileyici bir 5000 mAh pil portuna sahiptir ve 15W turbo power şarj cihazıyla da uyumludur. G7 Play, Qualcomm Snapdragon 632 sekiz çekirdekli işlemcisi sayesinde bir performans merkezidir.

Mevcut cihazınızı Moto G7’ye yükseltmeyi planlıyorsanız, eski cihazınızın onarımları/yenilenmesi için CPR’a getirerek takas işleminizin değerini arttırın! Uzman teknisyenlerimiz, kırık ekranlar, hatalı piller, kırık düğmeler ve çok daha fazlası dahil olmak üzere cihazla ilgili sorunlara çözüm üretmektedir. Ayrıca Motorola Moto G7 için çok sayıda hizmet sunmaktayız, bu yüzden hızlı ve uygun maliyetli bir tamir gerektiğinde yerel CPR mağazasını ziyaret ediniz! Başlamak için size en yakın en yakın CPR’i bulun!