Şişli’de En İyi Cep Telefonu Tamiri Teknik Servis

Akıllı telefonlarınızın garantisi bitmişse ya da ekran kırılması gibi kullanıcı kaynaklı hataları varsa cep telefonu tamiri için Şişli Samsung telefon servisi hizmetimizle tüm marka cihazlarla hizmetinizdeyiz. Mecidiyeköy telefoncu servisiyle her marka ve model cihazı en ekonomik şekilde tamir ediyoruz.

General Mobile, Samsung, iPhone, LG, Lenovo gibi markaların akıllı telefonlarını kullanıcı kaynaklı olan ve olmayan tüm sorunları için hizmetinizdeyiz. Samsung gibi çok popüler olan markaların yanı sıra ikincil olarak tercih edilen markalar konusunda da hizmetinizdeyiz.

Kargoyla göndereceğiniz cihazınızı tamir edip kısa sürede tarafınıza ulaştırma konusunda hızlı davranıyoruz. Bu yüzden ürününüz işlem sırasına alınarak, tamiri konusundaki süreç hakkında bilgilendirilmeniz de hızlı olacaktır. Onarılmayacak durumda olan cihazlarınız için de çok sayıda çözüm üreterek size yardımcı olmaya hazırız.

Akıllı Telefonların Akıllı Servisi

Akıllı telefonlar için uygun bir çözüm bulmak istediğinizde Mecidiyeköy LG telefon servisi gibi çok sayıda markaya özel hizmet vererek CRP Teknik olarak buradayız. Samsung yetkili servis Mecidiyeköy ve Avrupa yakasının birçok bölgesinde geniş bir ağa sahiptir. Kolayca kargoya vereceğiniz ürün en kısa sürede tarafınıza ulaşacaktır. Cihazınızı bize getirdiğinizde aynı gün tamir edip tarafınıza teslim ediyor olacağız.

Akıllı telefonlarda ortaya çıkan ekran kırılması, batarya sorunu, sıvı teması, açılıp kapanma sorunları ve benzer şikayetler söz konusu olduğunda en kısa sürede müdahale gerçekleştirerek sizi mağdur etmeyecek süreç dahilinde teslim ediyoruz. Beğeni kazanan birçok akıllı telefon kısa sürede kullanım hataları nedeniyle arızalanır. Bu da birçok problemi beraberinde getirir. CRP cep telefonu tamiri konusunda en doğru çözümleri sağlar.

Lenovo Teknik Servis

Lenovo teknik servis hizmeti olarak tüm modellerde yardımcı oluyoruz. Ekran onarımı, batarya değişimi ve benzer problemlerin giderilmesi için Lenovo marka cihazınızı aynı gün içinde onarıyoruz. En kısa sürede tarafınıza iletilecek olan cihazınızı kargoyla ya da kendiniz ofisimize gelerek teslim edebilirsiniz.

LG Teknik Servis

LG markasının son yıllarda popülaritesini arttıran çok sayıda telefon modeli için de uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz. Batarya şişmesi, ekran kırılması ve dokunmatik ekran temassızlıkları gibi sorunlarda ekibimizdeki LG markası uzmanları yardımcı oluyoruz.

General Mobile Teknik Servis

General mobile servis Mecidiyeköy bölgesinde çok sık tercih edilmekle birlikte dikkat çeken özellikleriyle öne çıkmaktadır. Bu marka cihazların başına gelen ekran kırılması gibi problemlerin çözümlesinde profesyonel ekibimizle destekçiniziz.

Akıllı telefon ekran değişimi ne kadar?

Akıllı telefon ekranlarının değişimi için marka ve modele göre fiyatlandırma yapılmaktadır. Özellikle Apple marka cihazlarda yedek parçalar biraz daha pahalıdır. Ekran değişimleri 200 TL’den başlayan fiyatlarla yapılmaktadır.

Yedek parça ve aksesuar satıyor musunuz?

Tüm marka ve model ürünler için yedek parça ve ekran desteği veriyoruz. Güvenle sipariş edeceğiniz ürünleri isterseniz mağazamıza gelip satın alabilir, isterseniz kargoyla talep edebilirsiniz.

Bakım ve onarım için size nasıl ulaşabiliriz?

İstanbul dışındaki müşterilerimiz için kargo avantajıyla ürünleri alıp onarıp geri gönderiyoruz. İstanbul içindeyseniz aynı gün içinde birçok problemin çözülmesini sağlayacak ekibimizden destek alabilirsiniz. Bakım ve onarım için sizi bilgilendirip onayınız dahilinde işleme başlıyoruz. Özenle paketleyip adresinize kadar iletiyoruz.

Kargoda ürünümüz hasar görür mü?

Ürününüzü kargoya vererek en kısa sürede tarafınıza iletiyoruz. Birçok ürünün internet üzerinden alınıp satıldığı günümüzde akıllı telefon ve tablet onarımı konusunda da size yardımcı oluyoruz. Paketlemeler özenle yapıldığı için ürününüzün hasar görmesi gibi durumlar söz konusu olmamaktadır.

Onarım için garantiniz var mı?

Tüm onardığımız cihazlar için 6 ay garantimiz vardır. Garanti kapsamında aynı problemin sıkıntısını yaşayanlar için ücretsiz olarak onarımı gerçekleştiriyoruz. Firmamız cep telefonu tamiri konusunda tüm modellere hizmet veriyor.