iPad Mini 1 Tamir Hizmeti

iPad 1'iniz varsa, güvenebileceğiniz bir iPad 1 onarım servisine sahip olmak kesinlikle huzur veriyor. iPad 1 tabletinizin ekran onarımından batarya değişimine kadar bir onarıma ihtiyaç duyduğunuzda, CPR işin hızlı ve sorunsuz bir şekilde yapılması için gereken parçalara, araçlara ve deneyime sahiptir. Ayrıca iPad 1 tabletinizi CPR'a satabilir veya mağazalarımızda bulunan birinci sınıf cihazlardan biri için takas yapabilirsiniz.

blank

İster film izlemek, kitap okumak, oyun oynamak ya da iş için iPad 1’inizi kullanın, muhtemelen her gün güvenebileceğiniz denenmiş ve gerçek bir cihazdır. O kadar hareket başladığında, güvenebileceğiniz bir iPad 1 onarım hizmeti istiyorsunuzdur.

iPad 1 Ekran Onarımı

CPR ‘da, diğer servis sağlayıcılarının sorunları olmadan uzman iPad 1 onarım hizmeti sunuyoruz. Zamanın önemli olduğunu anlıyoruz, bu yüzden ülke genelinde mağazalarımızda büyük bir yedek parça envanteri taşıyoruz. Bu, çoğu iPad 1 ekran onarımını 48 saatten daha kısa sürede tamamlamamızı sağlar. Ayrıca, iPad ‘inizi aynı gün tamir edip size geri yollayabiliriz!

iPad 1 Su Hasarı Onarımı

iPad 1 ‘iniz sudan sebeplerle acı çekiyor ise, su hasar onarım hizmetleri için CPR uzmanları burada. Sıvı hasarlı tabletleri hayata geri getirme konusunda yıllarca tecrübemiz var! Artı, Hizmetlerimiz uygun! Mağazalarımız hem walk-in randevuları, hem de planlanan randevuları ve mail-in onarım hizmetlerini kabul etmektedir. Ve, eğer iPad 1 tamir edilemez ise, biz bile size belli bir nakit veya takas seçeneği sunacağız. CPR ile, Apple cihazlarınızı iPad’lerden ve iPod’lardan iPhone’lara ve Mac bilgisayarlara onarmak için iyi donanımlı uzman teknisyenlerden oluşan bir ekibiniz var.

Ne Kadar Tutar?

CPR Teknik'te, iPad 1 tamir servisleri hem hızlı hem de bütçe dostudur. Zararın türüne ve iPad'inizi zararının kapsamına bağlı olarak onarım maliyetleri değişebilir. iPad 1 tamir hizmetlerinizde doğru bir tahmin için, lütfen yerel CPR mağazanız ile iletişime geçin.

iPad 1'inizi Onarabiliriz

  • Aynı Gün Onarımı
  • Ücretsiz Tahmin
  • Bırakın veya Postayla Gönderin - Siz Karar Verin
  • Cihaz Al / Sat / Ticaret Yap
  • Sadece Yüksek Kaliteli Parçalar
  • Yerel Servis
  • Özel Eğitimli Personel
  • Sınırlı Ömürboyu Garanti