iPad 3 Tamir Hizmeti

iPad 3'ünüz varsa, güvenebileceğiniz bir iPad 3 onarım servisine sahip olmak kesinlikle huzur veriyor. iPad 3 tabletinizin ekran onarımından batarya değişimine kadar bir onarıma ihtiyaç duyduğunuzda, CPR işin hızlı ve sorunsuz bir şekilde yapılması için gereken parçalara, araçlara ve deneyime sahiptir. Ayrıca iPad 3 tabletinizi CPR'a satabilir veya mağazalarımızda bulunan birinci sınıf cihazlardan biri için takas yapabilirsiniz.

Eğer iPad 3 ile ilgili sorunlar yaşıyorsanız  ve hizmet almak için nereye başvurmanız gerektiğini bilmiyor musunuz? Birçok iPad 3 onarım seçeneğiniz olsa da, hepsi birbiri ile eşit olamaz. CPR ‘da, bir mail-in onarım hizmeti ile birlikte mağzaya ülke çapında bir ağ sağlar. Eğitimli ve deneyimli servis teknisyenlerimiz, kırık ekranlardan büyük sistem arızalarına ve çok daha fazlasına kadar her türlü iPad sorununu gidermekte ve onarmaktadır.

iPad 3 Ekran Onarımı

CPR ile iPad 3 ekran onarımları uzun sürmez. iPad ‘lerin büyük çoğunluğunu 48 saatten daha kısa sürede onarıyoruz ve birçok durumda iPad ‘inizi getirdiğiniz gün iPad’inizi size geri gönderebiliyoruz. Size kolaylık sağlamak için, biz de posta hizmeti sunuyoruz. iPad’inizi en yakın CPR konumuna ücretsiz olarak göndermeniz ve yerel olarak sunduğumuz büyük onarım hizmetlerini almanız yeterlidir. İPad 3 ekranınız satın aldığınız günki kadar masum görünecek!

iPad 3 Su Hasarı Onarımı

İPad 3’ünüz sıvı hasar görüyorsa, tabletinizi orijinal durumuna geri yüklemek için profesyonel bir servise ihtiyacınız vardır. Evet, oralarda başka iPad 3 onarım servis sağlayıcıları var elbet. Ancak, sadece CPR hızlı, sorunsuz, uzman su hasar onarım hizmetleri sunar. Ayrıca, onarma işlemiyle ilgili tüm parçalar ve işçilik konusunda sınırlı bir ömür boyu garanti sağladığımızdan emin olabilirsiniz. İPad’iniz tamir edilemiyorsa, size bir miktar nakit veya takas seçenekleri sunacağız. İPad 3 su onarım hizmetlerinin ne kadar tutacağını öğrenmek için bugün yerel CPR ‘a başvurun!

Ne Kadar Tutar?

CPR Teknik'te, iPad 3 tamir servisleri hem hızlı hem de bütçe dostudur. Zararın türüne ve iPad'inizi zararının kapsamına bağlı olarak onarım maliyetleri değişebilir. iPad 3 tamir hizmetlerinizde doğru bir tahmin için, lütfen yerel CPR mağazanız ile iletişime geçin.

iPad 3'ünüzü Onarabiliriz

  • Aynı Gün Onarımı
  • Ücretsiz Tahmin
  • Bırakın veya Postayla Gönderin - Siz Karar Verin
  • Cihaz Al / Sat / Ticaret Yap
  • Sadece Yüksek Kaliteli Parçalar
  • Yerel Servis
  • Özel Eğitimli Personel
  • Sınırlı Ömürboyu Garanti