iPad Air 2 Tamir Hizmeti

iPad Air 2'niz varsa, güvenebileceğiniz bir iPad Air 2 onarım servisine sahip olmak kesinlikle huzur veriyor. iPad Air 2 tabletinizin ekran onarımından batarya değişimine kadar bir onarıma ihtiyaç duyduğunuzda, CPR işin hızlı ve sorunsuz bir şekilde yapılması için gereken parçalara, araçlara ve deneyime sahiptir. Ayrıca iPad Air 2 tabletinizi CPR'a satabilir veya mağazalarımızda bulunan birinci sınıf cihazlardan biri için takas yapabilirsiniz.

iPad Air 2, 1536 × 2048 çözünürlük ve çoklu dokunma özelliğine sahip bir 9.7 inçlik LED aydınlatmalı IPS LCD kapasitif dokunmatik ekrana sahip olan Ekim 2014 yılında yayımlanan bir Apple tablettir.

iPad Air 2 Ekran Onarım

iPad Air 2, ekranı söz konusu olduğunda, teknolojinin etkileyici bir parçasıdır. Oleofobik kaplama ile çizilmeye dayanıklı camdan yapılır. Olduğu gibi gibi sert, iPad Air 2 ekranı dikkatlice veya bir koruyucu kılıf içinde tutmak gereklidir. iPad Air 2 ekran hasarlı halde ise panik veya yeni bir tablet satın almak için aceleye gerek yok. Bunun için uygun fiyatlı iPad Air 2 onarım hizmetlerinde ücretsiz danışmanlık için CPR Cep Telefonu Onarımı’na başvurun.

iPad Air 2 Su Hasarı Onarımı

iPad Air 2 dayanıklı ekran ve etkileyici bir tasarıma sahip olmakla birlikte, tek dezavantajı var. Su geçirmez değil! En iyi tabletler için geçerli olduğu gibi, bir su geçirme ihtimaline karşı iPad Air 2 saklamak veya sıvıların etrafında kullanırken çok dikkatli olmak gerekir. iPad su hasarı alırsa ya da nemden bozulursa iPad Air 2 ile büyük sorunlara yol açabilir. Tek yapmanız gereken CPR’a getirmek ve en kısa süre içinde tabletinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Sizin için başka ne yapabiliriz?

Ne Kadar Tutar?

CPR Teknik'te, iPad Air 2 tamir servisleri hem hızlı hem de bütçe dostudur. Zararın türüne ve iPad'inizi zararının kapsamına bağlı olarak onarım maliyetleri değişebilir. iPad Air 2 tamir hizmetlerinizde doğru bir tahmin için, lütfen yerel CPR mağazanız ile iletişime geçin.

iPad Air 2'nizi Onarabiliriz

  • Aynı Gün Onarımı
  • Ücretsiz Tahmin
  • Bırakın veya Postayla Gönderin - Siz Karar Verin
  • Cihaz Al / Sat / Ticaret Yap
  • Sadece Yüksek Kaliteli Parçalar
  • Yerel Servis
  • Özel Eğitimli Personel
  • Sınırlı Ömürboyu Garanti