iPad Air Tamir Hizmeti

iPad Air'ınız varsa, güvenebileceğiniz bir iPad Air onarım servisine sahip olmak kesinlikle huzur veriyor. iPad Air tabletinizin ekran onarımından batarya değişimine kadar bir onarıma ihtiyaç duyduğunuzda, CPR işin hızlı ve sorunsuz bir şekilde yapılması için gereken parçalara, araçlara ve deneyime sahiptir. Ayrıca iPad Air tabletinizi CPR'a satabilir veya mağazalarımızda bulunan birinci sınıf cihazlardan biri için takas yapabilirsiniz.

iPad Air, 2013 yılının Kasım ayında tablet pazarını fırtına ile aldı. Şık, çağdaş bir tasarım ve tabletin önceki iPad modelinden 2 kat daha hızlı çalışmasını sağlayan bir A7 çipi ile Apple hayranları iPad Air’i satın almak için koştu.

iPad Air Ekran Onarımı

iPad Air’inizi iş için, eğlence için ya da her ikisinden de biraz kullanırsanız, düzgün çalışmadığında büyük bir bozulma olabilir. iPad’inizin bugün sabitlenmesini istiyorsanız; CPR, size bağlı olabilir. Hızlı ve uygun iPad Air ekran onarım sağlar. Ekran değiştirmelerinde uzmanlaştığımız için, iPad modellerinin çoğunda aynı gün ekran onarımları sunabiliyoruz.

iPad Air Su Hasarı Onarımı

iPad Air suya dalış yaptığında, hayata geri getirmek için profesyoneller eller gerekir. CPR uzman teknisyenleri gecikmeden hızlı ve komple su hasar onarım sorunlarını teşhis eder. Çalışmalarımız, onarımınızla ilişkili tüm parçalar ve servislerde sınırlı bir ömür boyu garanti ile garanti edilmektedir. iPad Air’ınızı tamir edemezsek bile bir nakit veya çek teklifi vereceğiz.. iPad Air ramir hizmetleri veya diğer Apple ürünleri için onarımlar ararken, yerel CPR mağazanızı arayın veya ziyaret edin. iPad Air tabletiniz ilk günkü gibi olacak!

Ne Kadar Tutar?

CPR Teknik'te, iPad Air tamir servisleri hem hızlı hem de bütçe dostudur. Zararın türüne ve iPad'inizi zararının kapsamına bağlı olarak onarım maliyetleri değişebilir. iPad Air tamir hizmetlerinizde doğru bir tahmin için, lütfen yerel CPR mağazanız ile iletişime geçin.

iPad Air'ınızı Onarabiliriz

  • Aynı Gün Onarımı
  • Ücretsiz Tahmin
  • Bırakın veya Postayla Gönderin - Siz Karar Verin
  • Cihaz Al / Sat / Ticaret Yap
  • Sadece Yüksek Kaliteli Parçalar
  • Yerel Servis
  • Özel Eğitimli Personel
  • Sınırlı Ömürboyu Garanti