iPad Mini 3 Tamir Hizmeti

iPad Mini 3'ünüz varsa, güvenebileceğiniz bir iPad Mini 3 onarım servisine sahip olmak kesinlikle huzur veriyor. iPad Mini 3 tabletinizin ekran onarımından batarya değişimine kadar bir onarıma ihtiyaç duyduğunuzda, CPR işin hızlı ve sorunsuz bir şekilde yapılması için gereken parçalara, araçlara ve deneyime sahiptir. Ayrıca iPad Mini 3 tabletinizi CPR'a satabilir veya mağazalarımızda bulunan birinci sınıf cihazlardan biri için takas yapabilirsiniz.

Eğer bir tablet için piyasada büyük ve hantal bir şey istemiyorsanız, iPad Mini 3 Aradığınız gibi bir şey olabilir. Bu tablet Ekim 2014 yılında piyasaya ve 1536 × 2048 çözünürlük ve çoklu dokunma özelliğine sahip bir 7.9 inçlik LED aydınlatmalı IPS LCD kapasitif dokunmatik ekrana sahip bir tablettir.

iPad Mini 3 Ekran Onarım

iPad Mini 3 teknolojinin etkileyici bir parçasıdır. Bu tablet mükemmel görüntü kalitesi ve çözünürlüğü, ekranda bir oleofobik kaplama ile korunur. iPad Mini 3 ile en yaygın ekran problemlerinden bazıları çatlaklar, çizikler, lekelenmesi ve kırık bir ekrandır. Neyse ki, Cep Telefonu tamirde uzman teknisyenler ekibimiz bu sorunları ve daha fazlasını ele almıştır. Ücretsiz danışmanlık için bugün iPad Mini 3’ünüzü CPR onarım hizmetlerine verebilir ve en kısa sürede tabletinize kavuşabilirsiniz.

iPad Mini 3 Su Hasarı Onarımı

Birçok kişi iPad Mini 3’ün hızı ve performansı ile etkilenmektedirler. Yine de, bu cihazla bir sorun vardır. iPad Mini 3 su geçirmez değildir! Su zararlardan iPad Mini 3 korumanın en iyi yolu su geçirmez durumda tutmak ve sıvı etrafında kullanırken çok dikkatli olmaktır. Suyun az miktarı bile tabletinizde ciddi hasara neden olabilir. Bu nedenle iPad Mini 3’ünüzde su hasarı olursa en kısa sürede CPR mağazanıza başvurun. Teknisyenlerimiz en son teknoloji deneyime sahiptir. Bu yüzden iPad Mini 3 tekrar çalışır ve yeni gibi olur.

Ne Kadar Tutar?

CPR Teknik'te, iPad Mini 3 tamir servisleri hem hızlı hem de bütçe dostudur. Zararın türüne ve iPad'inizi zararının kapsamına bağlı olarak onarım maliyetleri değişebilir. iPad Mini 3 tamir hizmetlerinizde doğru bir tahmin için, lütfen yerel CPR mağazanız ile iletişime geçin.

iPad Mini 3'ünüzü Onarabiliriz

  • Aynı Gün Onarımı
  • Ücretsiz Tahmin
  • Bırakın veya Postayla Gönderin - Siz Karar Verin
  • Cihaz Al / Sat / Ticaret Yap
  • Sadece Yüksek Kaliteli Parçalar
  • Yerel Servis
  • Özel Eğitimli Personel
  • Sınırlı Ömürboyu Garanti