iPad Mini 4 Tamir Hizmeti

iPad Mini 4'ünüz varsa, güvenebileceğiniz bir iPad Mini 4 onarım servisine sahip olmak kesinlikle huzur veriyor. iPad Mini 4 tabletinizin ekran onarımından batarya değişimine kadar bir onarıma ihtiyaç duyduğunuzda, CPR işin hızlı ve sorunsuz bir şekilde yapılması için gereken parçalara, araçlara ve deneyime sahiptir. Ayrıca iPad Mini 4 tabletinizi CPR'a satabilir veya mağazalarımızda bulunan birinci sınıf cihazlardan biri için takas yapabilirsiniz.

iPad Mini 4 küçük olabilir, ama beklediğinizden daha güçlüdür. Bir A8 çipi ile güçlendirilen, iPad Mini 4 %30 daha hızlı CPU, 2 kat gelişmiş kameralar, daha hızlı kablosuz bağlantı ve gelişmiş güvenlik sağlar.

Apple iPad Mini 4 Ekran Onarım

iPad Mini 4 6.1 mm kalınlığında, 0,65 genişliğinde tasarımıyla Apple’ın en yeni tablet teknolojisini tutar. çakmak ile daha ince tasarımı daha hassas cihaz geliyor. iPad Mini 4 kırık ekranı varsa panik yapmayın! Sadece yerel CPR Cep Telefonu tamiri ziyaret edin. Biz kaliteli yedek parça taşıyan ve sektördeki en uzman onarım teknisyenleri bazılarına sahip. şimdi iPad Mini 4 çatlaklardan şaşı başka bir gün israf etmeyin! iPad Mini 4 ekran onarım ücretsiz bir tahmin için CPR Cep Telefonu tamiri ziyaret edin.

Apple iPad Mini 4 Su Hasarı Onarımı

Bir çok ve ofis veya okuldan sürükleyerek arasında iPad Mini 4 başına gelebilir. iPad su hasarından muzdarip ise, sabit olabilir biliyorum! bir kol ve tabletinizi yerine bir bacak harcamayın. iPad Mini 4 su hasarı tamir için CPR Cep Telefonu tamiri ziyaret edin. Teknisyenlerimiz özel olarak tüm nesillerin Elma tabletlerdeki su zarar onarım işlemek için eğitilmiştir. Dikkatle izopropil alkol ve bir alifatik hidrokarbon ile ultrasonik temizleyici kullanılarak iPad iç bodur. Sonra herhangi enkaz iPad Mini 4 temizlemek ve gerekirse kalıcı hasarlı parçaları değiştirin. Bu süreç çok karmaşık ve anakart korozyon zamanla kötüleşir olarak, su kısa sürede yerel CPR Cep Telefonu Tamir iPad Mini 4 hasarlı alarak öneririz.

Ne Kadar Tutar?

CPR Teknik'te, iPad Mini 4 tamir servisleri hem hızlı hem de bütçe dostudur. Zararın türüne ve iPad'inizi zararının kapsamına bağlı olarak onarım maliyetleri değişebilir. iPad Mini 4 tamir hizmetlerinizde doğru bir tahmin için, lütfen yerel CPR mağazanız ile iletişime geçin.

iPad Mini 4'ünüzü Onarabiliriz

  • Aynı Gün Onarımı
  • Ücretsiz Tahmin
  • Bırakın veya Postayla Gönderin - Siz Karar Verin
  • Cihaz Al / Sat / Ticaret Yap
  • Sadece Yüksek Kaliteli Parçalar
  • Yerel Servis
  • Özel Eğitimli Personel
  • Sınırlı Ömürboyu Garanti