iPad Mini Tamir Hizmeti

iPad Mini 'niz varsa, güvenebileceğiniz bir iPad Mini onarım servisine sahip olmak kesinlikle huzur veriyor. iPad Mini tabletinizin ekran onarımından batarya değişimine kadar bir onarıma ihtiyaç duyduğunuzda, CPR işin hızlı ve sorunsuz bir şekilde yapılması için gereken parçalara, araçlara ve deneyime sahiptir. Ayrıca iPad Mini tabletinizi CPR'a satabilir veya mağazalarımızda bulunan birinci sınıf cihazlardan biri için takas yapabilirsiniz.

2012 yılının Kasım ayında piyasaya sürülen iPad Mini, minyatür iPad tabletlerinin bir alt serisinin ilk nesli oldu. 7.9 inç iPad Mini, şaşırtıcı boyutu, tasarımı ve işlevselliği ile her yerde Apple hayranlarının övgüsünü kazandı.

iPad Mini Ekran Onarımı

Kırık bir ekranın veya kırık LCD’nin, iPad Mini’nizin sunduğu sonsuz özelliklerden zevk almanızı önlemesine izin vermeyin! CPR, iPad Mini ekran onarımı söz konusu olduğunda güvenilecek bir yerdir. Onarım teknisyenlerimiz hızlı ve kaliteli iPad Mini ekran değiştirme hizmetleri sunmak için profesyonel olarak eğitilmiştir. Artı olarak, CPR teknisyenleri zamanın değerini bilmektedir ve genellikle 24 saat içerisinde geri teslim gerçekleştirebiliriz! iPad Mini onarım hizmeti için daha iyi bir çözüm yoktur.

iPad Mini Su Hasarı Onarımı

IPad Mini’niz havuza, çamaşır makinesine veya tuvalete düştüyse, tabletinizi kapatın ve su hasar onarım hizmetleri için mümkün olan en kısa sürede CPR mağazasını ziyaret edin. Teknisyenlerimiz, iPad Mini’nizi açıp kuruttuktan sonra, kalıcı olarak hasar gören parçaları değiştirmek için araçlara ve uzmanlığa sahiptir. CPR, iPad Mini, iPhone, ve iPod onarım hizmetlerini hızlı, yüksek kaliteli ve uygun fiyatlı şekilde halleder. Herhangi bir nedenle iPad tabletiniz tamir edilemiyorsa, mağazalarımız size nakit veya yenileme seçenekleri sunabilir. Bağlı olabileceğiniz iPad onarımı için yerel CPR mağazalarımızı ziyaret edin!

Ne Kadar Tutar?

CPR Teknik'te, iPad Mini tamir servisleri hem hızlı hem de bütçe dostudur. Zararın türüne ve iPad'inizi zararının kapsamına bağlı olarak onarım maliyetleri değişebilir. iPad Mini tamir hizmetlerinizde doğru bir tahmin için, lütfen yerel CPR mağazanız ile iletişime geçin.

iPad Mini 'nizi Onarabiliriz

  • Aynı Gün Onarımı
  • Ücretsiz Tahmin
  • Bırakın veya Postayla Gönderin - Siz Karar Verin
  • Cihaz Al / Sat / Ticaret Yap
  • Sadece Yüksek Kaliteli Parçalar
  • Yerel Servis
  • Özel Eğitimli Personel
  • Sınırlı Ömürboyu Garanti