iPad Pro Tamir Hizmeti

iPad Pro'nuz varsa, güvenebileceğiniz bir iPad Pro onarım servisine sahip olmak kesinlikle huzur veriyor. iPad Pro tabletinizin ekran onarımından batarya değişimine kadar bir onarıma ihtiyaç duyduğunuzda, CPR işin hızlı ve sorunsuz bir şekilde yapılması için gereken parçalara, araçlara ve deneyime sahiptir. Ayrıca iPad Pro tabletinizi CPR'a satabilir veya mağazalarımızda bulunan birinci sınıf cihazlardan biri için takas yapabilirsiniz.

Apple’ın iPad Pro tableti şaşırtıcı ekran kalitesi ve büyüklüğü ile tablet kullanıcılarını 2015 yılı Kasım ayında etkiledi. O zamandan beri, iPad Pro boyutunda sayısız güncellemeleri ve varyasyonları gördü.

Apple iPad Pro Ekran Onarım

iPad Pro’nun en iyi parçası nedir? Ekran! Çatlayan bir iPad Pro ekranı kalite göstergesini engelliyor ise, yerel CPR Cep Telefonu Onarımı’nı ziyaret edin. Eğer uzun süre iPad Pro’nuzdan ayrılmak istemiyorsanız CPR tam size göre. CPR teknisyenleri, iPad ve iPhone ekran onarımında uzman olduğu için, aynı gün içerisinde cihazınızı teslim edebilirler. iPad Pro ekran onarımı konusunda ücretsiz bir tahmin için bugün yerel CPR ziyaret edin.

Apple iPad Pro Su Hasarı

iPad Pro ile evde, ofiste, caddede yürürken tabletinizin başına bir sürü şey gelebilir! iPad Pro’nuzda su hasarı mevcut ise yerel CPR Cep Telefonu Onarımı’nı ziyaret edin. Su hasarlı cihazları onarmak komplike bir süreçtir. Neyse ki, CPR teknisyenleri profesyonel bir şekilde su hasarlı Apple cihazlarını düzeltmek için eğitilmiştir. İlk olarak, teknisyen, izopropil alkol ve bir alifatik hidrokarbon ile ultrasonik temizleyici kullanarak iPad Pro iç kısmını temizler. iPad Pro test edilir. Buna göre iPad üzerinden temizlendikten sonra, teknisyenler parçaları incelerler. Herhangi bir parçanın kalıcı zararı var ise onaları değiştirirler. CPR’ı ziyaret ettikten sonra iPad Pro eskisi kadar iyi olacak!

Ne Kadar Tutar?

CPR Teknik'te, iPad Pro tamir servisleri hem hızlı hem de bütçe dostudur. Zararın türüne ve iPad'inizi zararının kapsamına bağlı olarak onarım maliyetleri değişebilir. iPad Pro tamir hizmetlerinizde doğru bir tahmin için, lütfen yerel CPR mağazanız ile iletişime geçin.

iPad Pro'nuzu Onarabiliriz

  • Aynı Gün Onarımı
  • Ücretsiz Tahmin
  • Bırakın veya Postayla Gönderin - Siz Karar Verin
  • Cihaz Al / Sat / Ticaret Yap
  • Sadece Yüksek Kaliteli Parçalar
  • Yerel Servis
  • Özel Eğitimli Personel
  • Sınırlı Ömürboyu Garanti