iPad Pro Tamir Hizmeti

iPad Pro'nuz varsa, güvenebileceğiniz bir iPad Pro onarım servisine sahip olmak kesinlikle huzur veriyor. iPad Pro tabletinizin ekran onarımından batarya değişimine kadar bir onarıma ihtiyaç duyduğunuzda, CPR işin hızlı ve sorunsuz bir şekilde yapılması için gereken parçalara, araçlara ve deneyime sahiptir. Ayrıca iPad Pro tabletinizi CPR'a satabilir veya mağazalarımızda bulunan birinci sınıf cihazlardan biri için takas yapabilirsiniz.

blank

iPad Pro tamiri için gereken tüm destek sürecini size ileten ekibimiz, en kısa sürede cihazınızın onarılmasını sağlayacaktır. Apple onaylı servis hizmetimiz ve farklı niteliklerdeki yedek parça hizmetlerimiz için uzmanlarımızdan yardım alabilirsiniz. Uzun yıllar kullanabileceğiniz ve gönül rahatlığıyla tercih edilen bu ürünler, son derece önemlidir. iPad Pro tamir işlemleri konusunda başarılı sonuçların alınmasını sağlayan firmamız sizin için en avantajlı çözümleri sunacaktır.  

En Sık Talep Edilen iPad Tamir Seçenekleri

Genel olarak benzer sonuçların alındığı bu işlemlerin başarıyla gerçekleşmesi için uzman kadromuzdan yardım alabilirsiniz. Profesyonel çözümler bulmak istediğinizde cihazların tüm onarım işlerini başarıyla gerçekleştirdiğimiz özel odalarda uygulama sağlıyoruz. Klasik iPad sorunlarından olan ekran kırılması, batarya tamiri ve yazılımsal problemler için uzmanlarımız size yardımcı olacaktır. 

Profesyonel bir çözüm sunan ve ihtiyacınız olan her durumda sizin için en ekonomik çözümleri sağlayan CPR Teknik deneyimine güvenebilirsiniz. Apple onaylı tek servis olan firmamız, tüm dünyada geniş bir servis ağına sahiptir. Bu yüzden olabilecek en iyi sonucu almanızı sağlayacak tamir işlemlerinde memnun kalacağınız bir hizmet söz konusu olmaktadır. 

iPad Pro Ekran Sorunları

Ekran kırılması ya da camın çatlaması gibi birçok problemin yaşandığı kırık ekran sorunlarında ihtiyacınız olan servis desteğini sunuyoruz. Bildiğiniz gibi ekran kırılması, kullanıcı hatalarından kaynaklanan sorunlardan biridir. Bu yüzden garanti kapsamı dışında değerlendirilmektedir. Apple servis onaylı olarak ekran değişimi gerçekleştirdiğimiz iPad Pro tamiri işlerimiz, ortalama 3 saat içinde tamamlanır. 

Stokta bulunmayan birçok ürün gibi bu ürünlerde de ekran kaynaklı problemlerin ortadan kaldırılması gerekecektir. Eğer ekran kırılmasıyla birlikte sıvı teması gibi durumlar da yaşanmışsa daha detaylı bir tamir işlemi gerekebilir. Hassasiyetle düzeltilecek olan ekranların onarımı için şehir dışından kargoyla da gönderim yapabilirsiniz. Cihazınızın hangi model ve üretim tarihine sahip olduğuna göre belirlenen ekranlar, Amerika’dan ithal edilmektedir. 

iPad Pro Batarya Sorunları

Tüm akıllı telefon ve tabletler için geçerli bir problem olan batarya sorunları iPad Pro serisi için de geçerlidir.  Zamanla yıpranan bu ürünler eski performanslarıyla çalışmamaya başlar. Yanlış şarj aletlerinin kullanılması ve cihazın aşırı ısınması gibi zamanla yaşanan problemlerin çözülmesi için bataryanın değiştirilmesi şarttır. Bu sırada anakart ve diğer kısımların değiştirilmesi de gerekebilir. iPad Pro tamiri işlemlerini üç farklı kalitede kullandığımız bataryalarla gerçekleştiriyoruz. Sonuç almak istediğiniz birçok hususu CPR Teknik garantisiyle onarıyoruz. 

Farklı bir sorunu olan cihazların daha ileri kontrollerini gerçekleştirecek olan ekibimiz, doğru çözümleri bulmak istediğinizde her adımınızda yardımcı olacaktır. 

Dokunmatik Sorunları

iPad Pro dokunmatik ekran sorunları da kullanıcıların sıkça karşılaştığı problemlerden biridir. Özellikle ekranın verimli bir şekilde çalışmasını engelleyen bu durum, iPad Pro tamiri kapsamında değerlendirdiğimiz problemlerdendir. Ekrandaki birçok problemin giderilmesini sağlayan ve çözüm bulmak istediğinizde ekran problemlerini kısa sürede giderecek olan ekibimiz, 6 aylık garantisi kapsamında değişim yapmaktadır.  

Tüm hizmetlerimiz, sınırlı ömür boyu garantimiz kapsamında değerlendirilmektedir. Güvenle her türlü cihaz sorununuzu çözmek için bize danışabilir, ekran problemlerini kısa sürede düzeltmemizi talep edebilirsiniz. 

Yazılımsal iPad Pro Sorunları

Bazen de yazılımsal olarak iPad Pro sorunlarıyla karşılaşmak söz konusu olabilir. Bu durumda yapılacak işlemler sınırlıdır. Bir servis desteği almadan önce, cihazınızda şu işlemleri kontrol etmeniz uygun olacaktır.

 • Cihazınızı yeniden başlatın
 • Cihazınızı geri yükleme işlemiyle belirli bir zaman geri yükleyin
 • Cihazınızı sıfırlayarak yenileyin. 
 • Yazılım güncellemelerini yapın

Bu işlemlerden sonra cihazınız yine çalışmıyorsa iPad Pro tamiri için gereken işlemleri yapmak üzere bir teknik servisten yardım almanız gerekecektir. CPR Teknik olarak size bu konuda yardımcı olmak üzere hizmet veriyoruz. Doğru çözümleri bulmanızı sağlayacak olan ekibimiz, sistemsel kontrollerin ardından size yardımcı olacaktır. Cihazın onarım ve diğer işlemleri için uzman teknisyenlerimizin yardımından faydalanabilirsiniz. 

iPad Pro Tamiri Fiyatları

iPad Pro tamiri fiyatları 400 TL’den başlamakta ve modele göre değişmektedir. Ancak yedek parçalar döviz kuru üzerinden değerlendirildiğinden fiyatlarda değişkenlik söz konusu olabilir. Farklı problemler için farklı parçaların gerektiği bu işlemler hususunda teknik ekibimiz cihazınızı gerekli testlere tabi tuttuktan sonra tamir ücretleri konusunda bilgilenmenizi sağlayacaktır. 

Bazı durumlarda tamirin fiyatı yeni bir iPad cihazı almanızı mantıklı kılacak kadar yüksek olabilmektedir. Bu durumda cihazınızı CPR Teknik iPad seçeneklerini değerlendirerek yenilemeniz mümkün olabilir. İkinci el cihazlarımız da servisimizin garantisi kapsamında değerlendirilmektedir. Güvenle alışveriş yapabilirsiniz. 

iPad Pro tamiri ne kadar sürer?

Cihazın yedek parçası elimizde olduğu sürece 40 dakikayla 3 saat arasında tüm onarım işlemlerini tamamlıyoruz Ancak elimizde parça yoksa, sipariş ederek Amerika’dan gelmesini bekliyoruz. Tüm bu süreçler konusunda sizi bilgilendiriyoruz. Tamir sürecinin her aşamasında SMS ile bilgilendirme yaparak çözüm sağlıyoruz. Onarım süreci için İstanbul şubelerimize ulaşamıyorsanız, kargoyla göndererek tamir ettirebilirsiniz. Bu aşamada da cihazınızın durumu hakkında sizi bilgilendiriyoruz. 

Tamirden sonra garantim bozulacak mı?

Sizden kaynaklanan bir problemin söz konusu olması halinde cihazınızın garantisi işe yaramayacaktır. Bu yüzden garanti kapsamı dışına girecek ve ekran onarımı için cihazın açılması gerekecektir. Son derece önemli olan onarım işlemlerinde doğru bir teknik servisle çalışmanız çok önemlidir. Çünkü cihazınıza eklenecek olan yedek parçaların kalitesi ciddi bir öneme sahiptir. Garantisi bozulan cihazınız artık CPR Teknik güvencesindedir. Bu yüzden onarım sürecinin gerçekleşmesini sağlayan ekibimiz sizin için en iyi seçenekleri iletecektir. 

Sıvı teması olan iPad Pro tamir edilebilir mi?

Sıvı teması gibi problemler de kullanıcı kaynaklı problemler arasındadır. Bu durumda ihtiyacınız olan çözümü bulmak ve sıvının cihazın neresini etkilediğini tespit etmek için cihazın içini açmak gerekmektedir. Bu açılımın gerçekleşmesi gerektiğinde son derece önemli olan ana kartın zarar görmemesidir. Ana kartın zarar gördüğü durumlarda cihazınızın onarım masrafı oldukça yüksek olabilir. Bu durumda yeni bir cihaz almanız daha karlı olacaktır. Cihazı tamir ettirmek istediğinizde CPR Teknik olarak size en uygun seçenekleri sağlıyoruz.

Hangi nesil iPad Pro’ların tamirini yapıyorsunuz?

Eğer teknolojiyi yakından takip etmiyorsanız cihazınızın hangi nesil olduğunu bilmeniz zor olabilir. Ancak iPad Pro serisinde zaten çok fazla seçenek yoktur. Bu yüzden problem ne olursa olsun cihazın yedek parçasının bulunup bulunmadığının tespit edilmesi önemlidir. Cihazın tamir işlemlerini gerçekleştirmek istediğinizde CPR Teknik kalitesine güvenebilirsiniz. Çünkü sınırlı ömür boyu garanti, 6 aylık genel garanti kapsamında cihazınızın onarımının garantisini sağlıyor olacağız. 

Cihazın ana kartı arızalandı ne yapacağım?

Cihazın son derece önemli olan anakartı arızalandığında ciddi bir sorun var demektir. Giderilemez bir arızanın söz konusu olması halinde cihazın yenilenmesi daha önemli olabilir. Çünkü bu tür cihazların en önemli parçası ana karttır. En pahalı ve önemli parça olarak ana kartın arızalanması halinde mutlaka yenilenmesi gerekecektir. Bu da ciddi bir masraf demektir. Böyle durumlarda izin için en ekonomik seçenekleri ve alternatifleri değerlendiriyoruz. Onarımı güç bir cihaz söz konusuysa, ana kartın değiştirilmesi yerine yeni bir cihaz almanız daha uygun olabilir. 

Ne Kadar Tutar?

CPR Teknik'te, iPad Pro tamir servisleri hem hızlı hem de bütçe dostudur. Zararın türüne ve iPad'inizi zararının kapsamına bağlı olarak onarım maliyetleri değişebilir. iPad Pro tamir hizmetlerinizde doğru bir tahmin için, lütfen yerel CPR mağazanız ile iletişime geçin.

iPad Pro'nuzu Onarabiliriz

 • Aynı Gün Onarımı
 • Ücretsiz Tahmin
 • Bırakın veya Postayla Gönderin - Siz Karar Verin
 • Cihaz Al / Sat / Ticaret Yap
 • Sadece Yüksek Kaliteli Parçalar
 • Yerel Servis
 • Özel Eğitimli Personel
 • Sınırlı Ömürboyu Garanti