Yılbaşında Sevdikleriniz İçin Teknolojik Hediye Önerileri

Yılbaşında Sevdikleriniz İçin Teknolojik Hediye Önerileri

Yeni yıla yaklaşırken herkesi küçük tatlı heyecanlar sarar. En güzel heyecanlardan birisi de sevdiklerinize yeni yıl hediyeleri almaktır. Ama bazılarımız için bu heyecan bir kabusa dönüşebiliyor. Uygun fiyatlı, istediği performansı gösteren, alacağı kişiye uygun ve daha bir çok kriter! Ama canınızı sıkmayın size çok güzel bir haberimiz var 🙂 Biz sizin için hediyelerinizi seçtik desem? Evet hem de son teknoloji ürünlerinin de yer aldığı, sıradanlıktan sıradanlaşmış hediyelerin aksine size tam tamına 13 teknolojik hediye ile geldik.

Yılbaşında Sevdikleriniz İçin Teknolojik Hediye Önerileri Yılbaşında Sevdikleriniz İçin Teknolojik Hediye Önerileri

DYSON – SAÇ KURUTMA MAKİNESİ

Kullandığı ürünlerde yüksek kalite, yüksek performans arayan tüm arkadaşlara alınsın bu hediye. Fiyatı biraz cep yakan türden ama eminiz ki aldığınız kişiye az bile! Bir çok özelliği sayesinde aldığınız kişiyi çılgına döndürecek bu ürün mutlaka listenizde olması gereken türden.

GOPRO

Hadi canım ama bunu almak için youtuber olmasına gerek yok tabiki de 🙂 Sizinle güzel anılarını kaydedeceği, her anınızı ölümsüzleştirebilecek ve bunu yaparken hiç bir ağırlık hissetmeyecek desek? Özellikle fotoğraf/video çekmeyi seven , aksiyon dolu bir arkadaşınız varsa alınabilecek en güzel hediye!

ORAL-B ŞARJLI DİŞ FIRÇASI

Her bütçeye uygun, kesinlikle alınan kişiyi üzmeyecek bir hediye. Özellikle ağız ve diş bakımına önem gösteren, dişlerim geleceğimden daha parlak olsun diyen arkadaşlara sahipseniz mutlaka almanız gereken bir ürün.

FOREO

Son zamanlarda adını sıkça duyduğumuz Foreo kadın erkek demeden her cinsiyete hitap etmeye başladı. Kişisel bakım kategorisinde değerlendirilecek en başarılı ürünlerden biri olan Foreo yılbaşı hediyesi için uygun bir seçim olabilir.

PHOTO PRINTERS

Birçok markada her bütçeye göre seçenekleri olan bu ürün insanı çılgına döndüren türden! Çektiğiniz her fotoğrafı, cebinizde taşıyabildiğiniz bu alet sayesinde anında bastırabiliyorsunuz. Bu çılgınlığa eminiz ki bayılacak arkadaşlarınız vardır.

POWERBANK

Yine diğerlerine göre daha uygun fiyatlı ve hediyeyi alan kişiyi kesinlikle üzmeyecek bir hediye. Arkadaşınızı mutlu etmekle yetinmeyip onunla daha fazla konuşmak için tüm imkanları önüne serdiğinizi anladıktan sonra dahada kıymetli olacak bir hediyedir 🙂

AKILLI BİLEKLİK

Birden fazla marka seçeneği ile yine markadan markaya göre değişen her cebe uygun bütçesiyle, teknolojinin etinden sütünden her anında yararlanmak isteyen arkadaşlar için kaçırılmayacak bir hediye. Bir çok özelliği sayesinde aldığınız kişiyi çok özel hissettirecek.

KAHVE MAKİNESİ

Neredeyse her teknolojik markette bulabileceğiniz , değişen özelliklerine göre her bütçeye uygun alınabilir bir hediye. Özellikle kahvesiz yaşayamayan bağımlı arkadaşlara sahipseniz bu yılbaşı hediyeniz sayesinde onun için daha bir özel olacak demektir 🙂

ELEKTRİKLİ BATTANİYE

Hazır kış gelmişken, bu soğuk havalarda güzel sözlerinizle sevdiklerinizin içi ısınırken hediyenizle de vücudu ısınsın!

BLUETOOTH KULAKLIK

Herkes son teknolojiye ayak uydurmayı sever! Özellikle de kulaklıkla adeta bütünleşmiş ama yıllardır dolanan kablolardan çok çekmiş arkadaşlar için bu hediyemiz.. Ona bu yeni yılda bir çift küçük süprizler yapın 🙂

ELEKTRİKLİ GİTAR

Herkesin tarzı farklı herkes klasikleri sevmez, bizim gibi! Ruhunu müzikle besleyen, gitarla ayrı düşünüleyen arkadaşlar için bu hediyemiz 🙂 Ya da aksine bakarsınız bu hediye birçok şeyin başlangıcı olur. Tutkunlarını deliye döndürecek, görenleri heyecanlandıracak bu hediye eminiz ki geceye damgasını vuracak herkesi kıskandıracak bir yılbaşı hediyesi olacak.

ELEKTRİKLİ SCOOTER

Kim istemezki günümüz trafiğinden sıyrılıp özgürce dolaşmak. Hemde yorulmadan, pedal çevirmeden, açık havada.. Görünce çığlık attıracağına garanti verdiğimiz hediyemiz biraz cep yaksada bizim gözde hediyemiz oldu. Sevdiğiniz kişininde olacağına eminiz 🙂

SMOOTHIE BLENDER

Bunlar sizin bildikleriniz gibi değiller , yeni nesil smoothie blenderlar.. Shake içmeden duramayan, spordan sonra sağlıklı yiyecek arayanlar, çok uğraşamam bana yap-çık lazım diyen arkadaşlar için gözlerinin içini parlatacak hediyemiz 🙂 Oldukça uygun fiyatlara bulabileceğiniz gibi pratik olması sebebiyle arkadaşınızı çok sevindirecek bir hediye.

Size birbirinden farklı, yeni nesil teknolojiler içeren, her bütçeye uygun, değişik özellik seçenekleriyle tam 13 tane teknolojik hediyemizi sunduk. Umarızki bunlar sevdiklerinize mutluluk ve daha çok sevgi kazandırır. Yeni yılda da tüm şans sizinle olsun, mutlu yıllar dileriz!