ZAGG Tarafından Üretilen Ekran Koruyucusunun Faydaları

Tedbirli bir yaklaşım olarak ekran korumasına yatırım yapmak olası bir hasara karşı yüzlerce dolar tasarruf etmenizi sağlarken çoğu akıllı telefon kullanıcısı küçük maliyetlere katlanmamak için zarara maruz kalmaktadır. Nitekim InvisibleShield ekran koruyucuları, dünya çapındaki tüketiciler ve teknoloji yetkilileri tarafından sevilen uygun fiyatlı ve güvenilir bir çözümdür. Android Central InvisibleShield için “9H sertlik derecesiyle ZAGG, ekran korumasını bir derece artırıyor” yorumunu yapıyor. Cihazınızda InvisibleShield kırılmaz camı deneyin ve cihazınızın düşmeye ve hasarlara karşı korunduğunu bildiğinizden emin olun. Aşağıda sizler için InvisibleShield’ın birçok yararı hakkında bilgi sunmaya çalıştık.

InvisibleShield’in 4 Faydası

ZAGG’nin InvisibleShield ekran koruyucularının sektörde 1 numara olduğunu satış etkisinden ve ekran koruma kalitesinden anlayabiliriz. InvisibleShield’in başarısının sırrını dört önemli özelliği ile açıklayabiliriz:

1.Güçlü koruma

Askeri malzeme standartları, yeni teknolojiler ve tescilli yapıştırıcılar ile geliştirilen InvisibleShield’in havalı cam malzemeli ekran koruyucuları zorlu ortamlara dayanacak şekilde üretildi. InvisibleShield, darbelerdeki etkiyi emerek ve dağıtarak, cihazınızın ekranını çatlaklardan ve çizilmelerden koruyabilir.

2.Kir tutmama

InvisibleShield cam koruyucu lekelere karşı dirençli ve yüzde 100 berraktır. Bu özelliği nedeniyle koruyucuyu fark etmek neredeyse imkansız hale gelir. Bu sayede ekranınızdaki yağ lekeleri ve parmak izlerine “elveda”, görünmez korumaya “merhaba” diyebilirsiniz.

3.Çeşitli Koruma Seçenekleri 

iPhone ve Samsung Galaxy gibi akıllı telefonlardan iPad ve Apple Watch gibi diğer cihazlara kadar, InvisibleShield neredeyse her popüler cihaz için ekran korumasına sahiptir. Ayrıca, ihtiyaçlarınıza ve bütçenize en uygun korumayı sağlayan çok çeşitli InvisibleShield ürünleri bulunmaktadır. En popüler InvisibleShield ürünlerinden bazıları şunlardır:

  • Safir Savunma: Aşırı darbelere, çizilmelere ve lekelere dayanacak şekilde hibrit camdan üretilmektedir.
  • Cam + 360: Bir cihazın ön ve arka olmak üzere her iki tarafını da korumak için tasarlanmıştır.
  • Cam+ Visionguard: Hem cihazı hem de gözleriniz için gelişmiş koruma sağlar.
  • Cam +: Cihazı darbelere ve çizilmelere karşı korur.

4. Sınırlı Ömür Boyu Garanti 

InvisibleShield sınırlı ömür boyu garanti ile geliyor. InvisibleShield koruyucu ürününüzü ZAGG’ye kaydettirerek hasar görmesi durumunda değişime gönderebilirsiniz. Garantili InvisibleShield ekranınızı değiştirmek için ZAGG.com aracılığıyla bir değiştirme talebinde bulunun ve hasarlı ürününüzü geri gönderin. Alternatif olarak, yerel CPR gibi bir InvisibleShield yetkili servis merkezini ziyaret edebilirsiniz. CPR garanti talebinizi işleme koyabilir, hasarlı ekran koruyucunuzu ZAGG’ye iade edebilir ve yeni bir InvisibleShield ekran koruyucusu verebilmektedir. Cihazlarınıza InvisibleShield ekran koruyucusu taktırmak veya koruyucunuzu değiştirmek için en yakın CPR ile iletişime geçin! Koruyucu takma ve garanti için yetkilendirilmiş 430’dan fazla lokasyon ile yakınınızda yetkili servisin varlığından emin olabilirsiniz.